Защо мъжете са такива?

  • 19 042
  • 577
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 28 474
Нищо лошо няма в това младият татко да разпусне. Стига да не злоупотребява с това. И стига да поеме следващата (примерно) вечерна смяна с детето си, за да може младата майка да разпусне на свой ред.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 072
Една част от мъжете са като описаните. Друга част са уж свестни на пръв поглед, а всъщност са скрити лимонки. И разбира се, остават свестните, които смятам, че не са кой знае какъв огромен процент.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 251
Relieved
Една част от мъжете са като описаните. Друга част са уж свестни на пръв поглед, а всъщност са скрити лимонки. И разбира се, остават свестните, които смятам, че не са кой знае какъв огромен процент.
С две думи да се молим собствените ни мъже да са от свестните. Smirk

# 18
  • София
  • Мнения: 28 474
Добре е да не сме с розови очила и широко затворени очи, когато избираме мъж. Всеки носи отговорност за лошия си избор.

# 19
  • Мнения: 15 356
Relieved
Една част от мъжете са като описаните. Друга част са уж свестни на пръв поглед, а всъщност са скрити лимонки. И разбира се, остават свестните, които смятам, че не са кой знае какъв огромен процент.
С две думи да се молим собствените ни мъже да са от свестните. Smirk
А,само с молитви не става.Отваряне на очите на 16 и късмет.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Естествено, че в разпускането няма лошо, но човек може да разпусне по много начини. А най-доброто спасение от увеличеното натоварване и недоспиване едва ли е дискотеката... без половинката.

Relieved
Една част от мъжете са като описаните. Друга част са уж свестни на пръв поглед, а всъщност са скрити лимонки. И разбира се, остават свестните, които смятам, че не са кой знае какъв огромен процент.
С две думи да се молим собствените ни мъже да са от свестните. Smirk
От молитви няма много смисъл Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 28 474
Естествено, че в разпускането няма лошо, но човек може да разпусне по много начини. А най-доброто спасение от увеличеното натоварване и недоспиване едва ли е дискотеката... без половинката.
Така е, дискотеката е един от тях. Ако човек в даден момент има нужда от този начин, чудесно, няма лошо. Ако не му се ходи на дискотека, а на нещо друго, и в това няма лошо. Другият родител ще остане да си гледа детето. Следващия път ще се разменят и готово. Ние действахме точно така години наред и всички са доволни.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вероятно имаш по-зрял и отговорен мъж. Но както стана въпрос, не всички са такива, още по-малко по дискотеките (което не значи, че ги няма).

# 23
  • Мнения: 3 661
Здравейте, много ми е тъпо, когато женени мъже се опитват да започнат паралелна връзка или ей така просто за спорта се пробват с някоя жена... Съвсем пресен случай с един колега... Младо, много усмихнато и възпитано момче, семеен и има много хубаво детенце. И в един момент (буквално от нищото) започва да ми праща разни снимки и да ми пише глупости. Е, много съм разочарована! Как може?! Преди 2 седмици на дискотека с приятелки пак един екземпляр се опита да сваля моя приятелка, при положение, че е разведен с друга мацка от компанията, имат дете с нея и сега друга му роди дете... Е, това не са хора, честно... Всички ли са такива прасета?! Май няма изключения и може да се очаква от всеки....
Зада търси секс женен мъж, значи жената до него не му го дава. Е, кой е по-виновен в случая?

# 24
  • София
  • Мнения: 28 474
Скрит текст:
Здравейте, много ми е тъпо, когато женени мъже се опитват да започнат паралелна връзка или ей така просто за спорта се пробват с някоя жена... Съвсем пресен случай с един колега... Младо, много усмихнато и възпитано момче, семеен и има много хубаво детенце. И в един момент (буквално от нищото) започва да ми праща разни снимки и да ми пише глупости. Е, много съм разочарована! Как може?! Преди 2 седмици на дискотека с приятелки пак един екземпляр се опита да сваля моя приятелка, при положение, че е разведен с друга мацка от компанията, имат дете с нея и сега друга му роди дете... Е, това не са хора, честно... Всички ли са такива прасета?! Май няма изключения и може да се очаква от всеки....
Зада търси секс женен мъж, значи жената до него не му го дава. Е, кой е по-виновен в случая?
Мъжът, който не умее да си поиска качествено, разбира се.
Като ще разсъждаваме на ниво първокласници...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 251
Скрит текст:
Здравейте, много ми е тъпо, когато женени мъже се опитват да започнат паралелна връзка или ей така просто за спорта се пробват с някоя жена... Съвсем пресен случай с един колега... Младо, много усмихнато и възпитано момче, семеен и има много хубаво детенце. И в един момент (буквално от нищото) започва да ми праща разни снимки и да ми пише глупости. Е, много съм разочарована! Как може?! Преди 2 седмици на дискотека с приятелки пак един екземпляр се опита да сваля моя приятелка, при положение, че е разведен с друга мацка от компанията, имат дете с нея и сега друга му роди дете... Е, това не са хора, честно... Всички ли са такива прасета?! Май няма изключения и може да се очаква от всеки....
Зада търси секс женен мъж, значи жената до него не му го дава. Е, кой е по-виновен в случая?
Нямам представа кой в какви отношения е с половинката си, но е много грозно от страни. Като не са доволни да се разделят, а не да лъжат и мажат....

# 26
  • Мнения: 11 565
Всички, да, са такива, с малки изключения, разбира се- трябва ги запишат в червената книга.
Според мен зависи от възпитанието в семейството. Той, мъжа, да вижда как баща му си вее коня, а майката гък не казва- за него е нормално такова поведение. Примерът е пред очите ми.

# 27
  • Мнения: 15 356
Всички, да, са такива, с малки изключения, разбира се- трябва ги запишат в червената книга.
Според мен зависи от възпитанието в семейството. Той, мъжа, да вижда как баща му си вее коня, а майката гък не казва- за него е нормално такова поведение. Примерът е пред очите ми.

Моя мъж е обратния случай-отвратен е от изневерите на баща си и това което са причинили на семейството му.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 136
Според мен пък за пореден път се обсъждат неща, с които няма как да сме наясно истински.
Този свалял, онзи пращал снимки... Оставете хората малко да си живеят живота, нито ще оправите света, нито дори самите тях, като коментирате като махленски клюкарки...
"Всички мъже са такива..." - а на теб кой ти каза да ги пробваш всичките?

# 29
  • Мнения: 11 565
Браво, Бобчита. Аз затова и не отричам, че има и свестни мъже. Като във вица.
Скрит текст:
Баща алкохолик имал двама сина- единият трезвеник, другият- пияница. Питали ги как така. И двамата отговорили- " Гледахме от баща си".

Общи условия

Активация на акаунт