Подкожни косми

  • 5 453
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • FRANCE
  • Мнения: 2 220
Не успявам на лично съобщение.
Копирам си го тук.  Аз съм правила в Лазер център с лазер александрит (дано не бъркам правописа). Някои момичета в темата за лазерната епилация предпочитат диоден. Ето ти цените:  https://www.lazercentar.com/bg/лазерна-епилация-цени.html
На  краката съм на 4 процедури . Има разлика освен на колената:joy: подкожни вече няма. На триъгълника съм на 8 процедури. Отпред ги няма, но отдолу растат гадовете и лошото е че изсветляха и лазера не ги хваща. Но все пак са намалели. Подмишниците 5-6 там няма никой вече. И всичка това е силно развлачено във времето и не на веднъж.
Успех. Според мен си заслужава. Единственото спасение за мен от подкожните

# 31
  • Мнения: 293
Благодаря!

# 32
  • Мнения: 3
ето при мен как става ден след бръснене... Ад е сърби гории ужас и то само когато се минавам бръснача... Казаха ми да пробвам със фотоепилация

# 33
  • Мнения: 293
Ами да не би да се бръснеш обратно посоката на косъма! С фото епилатор ефект ама след няколко месеца.
ето при мен как става ден след бръснене... Ад е сърби гории ужас и то само когато се минавам бръснача... Казаха ми да пробвам със фотоепилация

# 34
  • Мнения: 142
Здравейте, дъщеря ми на 17г. има фоликулит при епилация на ръцете/бръснене и после  ползване на лентички /, появяват и се след 10 дни пъпчици с връхче и после не изчезват доста време, какво е решението, дали с депилатоар ще е по - добре или лазер, ако не е малка за това. Предварително ви благодаря за отговора!

# 35
  • Мнения: 1 123
Защо бръснете ръцете?
Според мен не си давайте парите за фотоепилация, аз имах у дома и никакъв ефект не видях. Никакъв! Съберете за лазерна. Не е малка, скоро ще може и сама като стане на 18.
При мен рядко е имало бели връхчета, когато имаше ги третирах със сулфатиазол. Чувала съм, че преди епилация трябва да се поръси с бебешка пудра, за да обере влагата, за да няма после пъпчици - пробвайте. И никакво влизане в банята след епилация поне няколко часа.

# 36
  • Мнения: 142
Защо бръснете ръцете?
Според мен не си давайте парите за фотоепилация, аз имах у дома и никакъв ефект не видях. Никакъв! Съберете за лазерна. Не е малка, скоро ще може и сама като стане на 18.
При мен рядко е имало бели връхчета, когато имаше ги третирах със сулфатиазол. Чувала съм, че преди епилация трябва да се поръси с бебешка пудра, за да обере влагата, за да няма после пъпчици - пробвайте. И никакво влизане в банята след епилация поне няколко часа.
Благодаря ви, вече закупихме фотоепилатор и проблемът с враснали косъмчета, засега-няма, за ефект по окосмяването е рано да се каже при нас трябват поне 6 процедури.

# 37
  • Мнения: 1 123
Дано имате успех! Мен ме беше много яд, когато се оказа, че не ми действа.

# 38
  • Мнения: 9
Давам малко ъпдейт ,поръчах си vanish pfb за врастнали косми,само че моите са подкожни ,врастналите ми ги изкара за няколко часа ,но ще му дам още време да видим дали ще изкара и подкожните.
здравейте, бихте ли споделили дали се справихте с проблема и как? рол онът върши ли работа?

Общи условия

Активация на акаунт