Паническо разстройство - 40

  • 18 908
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 269
Магнезий не съм изследвала, имам лека протрузия,която според лекарите не е причина за състоянието ми .Не знам как да е справя,когато съм навън се засилват симптомите ми,понякога ме е страх да излизам..
Около менструацията работата е кошмарна ..

Това ще да е някаква стресова фобия + проблеми около вестибуларния апарат. Изследвания за дискова херния или недостиг на магнезий? Както и за шипове?
Нямам,имам сковаване на врата,бях на разходка получих криза,пищене в ушите,брутално виене на свят,изпотяване на главата,ускорен пулс,държа ме 2 дни,Задушните и тъмни помещения изострят също симптомите,както и много силно осветените. От кризата до днес ми се случва ,когато опитвам да заспя да усещам сякаш ток преминава през тялото ми и ми трепкат мускулите.Ако се возя в кола,или шофирам колкото по-бързо се движи автомобила ,толкова повече се засилват симптомите ми.Особено ако аз шофирам,и най-вече ако съм сама.В началото след кризата нямах сковаване на врата,появи се 3 месеца след това.И както си стоя спокойна,или лежа ми се ускорява пулса.Имам и напрежение в главата.Всичките тези симптоми+ виенето на свят и заглъхването на ушите са влудяващи...

А болки зад ушите или в основата на врата след събуждане и ставане?
Нося контакти лещи ,ходих на преглед,коригираха ми диоптъра,но проблемите си остават..

# 676
  • Мнения: 152
any88, на колко години си? Може да са симптоми на пременопауза. Щом около менструация си най- зле, нещо хормоните не са в ред. Знам ли, предполагам.....

И не само към теб, към другите дами в темата : прочетете за предменструално дисфорично разстройство. Ужасно е.  Може някоя да се познае....

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 01:11 от el73

# 677
  • Мнения: 1 134
Скенер на глава и врат? Както Георги е писал, може шипове, херния, може и нещо друго. Не мисля, че само от па са всичките тези физически симптоми.

# 678
  • Мнения: 4 406
На мен така ми започна истинското ПР, едната диагноза беше шипове. Но при мен малко трудно да се появят.
Тази менупауза няма ли да я минем!
Че аз ще стана на 50 и никакъв симптом!
А, моите познати, и по-млади, вече са я забравили!
Днес е наред внучката, на цели 6 става, тея Христови, като се почне от 24 до 30 януари нямат спирка😁

# 679
  • Мнения: 1 134
Джери, със закъснение- да си ти честити и Много здрави всички празнуващи! 💋💋💋💋💋💋
Аз съм болна с някакви хреми, гърло- а ходих само до технополис тия дни 😩

# 680
  • Мнения: 4 406
Иве, първо мерси. А настинката ни мъчи всички. Как е другото!
Е, че да не е малко ходене до Технополис.
Аз нали съм с обратното, клаустрофобия, но не мисля, че е толкова обратно, в огромни магазини се задушавам.

# 681
  • Мнения: 1 134
Другото ще го видим на ямр февруари. Имам по някоя болка уж от хематомите било, или ако уча много. Аз преди получавах световъртеж И объркване в големите магазини, сега не обърнах внимание.

# 682
  • Мнения: 269
Скенера на главата и шия е наред , освен че имам лека протрузия на врата ,не е там причината лекарите са категорични. Хормоните са наред - а за менопауза абсурд да става дума,аз съм на 24

# 683
  • Мнения: 1 372
Джери, да са ти живи и здрави празнуващите. И колкото по-късно дойде менопаузата толкова по-добре. Щото идват и проблеми с костите и кожата се сбръчква, а нали ще сме млади и сексапилни. Иначе всички сме май в пременопауза, че тя в днешно време май почва още от около 35.
Ох, в офиса ни е много топло. Достига 25-26 гр. Дали пък от топлината така не съм добре и главоболие имам и виене на свят. Тъкмо смятах че се отървах от тези симптомиииии. Аман, хора.☹️

# 684
  • Мнения: 2 759
Скенера на главата и шия е наред , освен че имам лека протрузия на врата ,не е там причината лекарите са категорични. Хормоните са наред - а за менопауза абсурд да става дума,аз съм на 24
Добре де, за дискове херния някой изследва ли те? И ако си летяла скоро в самолет, имаш ли силен световъртеж при кацане като захожда?

# 685
  • Мнения: 269
На скенера все си мисля ,че ако е имало херния да се е видяло ,излезе лека протрузия само.  На самолет съм се качвала преди 3 години , тогава нямах още тези проблеми. Но откакто имам този проблем често ми се струва ,докато шофирам или ме возят и се спре на светофар при самото спиране на автомобила усещам пропадане, прималяване и сякаш тялото ми продължава да се движи и ме замотава главата

# 686
  • Перник
  • Мнения: 1 920
На скенера все си мисля ,че ако е имало херния да се е видяло ,излезе лека протрузия само.  На самолет съм се качвала преди 3 години , тогава нямах още тези проблеми. Но откакто имам този проблем често ми се струва ,докато шофирам или ме возят и се спре на светофар при самото спиране на автомобила усещам пропадане, прималяване и сякаш тялото ми продължава да се движи и ме замотава главата
Според мен просто проблем с вестибуларния апарат. И на мен в кола, асансьор ми е зле при спиране завои...

# 687
  • Мнения: 5 459
Джери, при мен топлите и студени вълни и потенето ме започнаха още на 42, ама не знам дали е предменопауза, или си е от нервните заболявания....А иначе допреди да започна да пия левид-цикъл си имах.....

# 688
  • Мнения: 2 759
На скенера все си мисля ,че ако е имало херния да се е видяло ,излезе лека протрузия само.  На самолет съм се качвала преди 3 години , тогава нямах още тези проблеми. Но откакто имам този проблем често ми се струва ,докато шофирам или ме возят и се спре на светофар при самото спиране на автомобила усещам пропадане, прималяване и сякаш тялото ми продължава да се движи и ме замотава главата
Вестибуларния апарат е. Пусни си и едни изследвания на черния дроб. По принцип на мен ми се беше случило преди години това като реакция от Карсил, и излезе проблема в ензими на черния дроб завишени.

# 689
  • Мнения: 128
Приятели споделете на колко години получихте първите симптоми на гтр

Общи условия

Активация на акаунт