Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 50 960
  • 763
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 545
Някой ползвал ли е от продуктите на МОЙ? От доста време им се чудя. Вчера доста позагледах озяряващите им ампули за лице.

Споделете впечатления, яко сте ги ползвали. Мисля, че имат измивен гел, ампули за лице, околоочен, дори и парфюм с тази марка.

# 406
  • Deutschland
  • Мнения: 5 397
Не, но ги заглеждам отдавна. Ще чакам отзиви и аз

# 407
  • Мнения: 1 425
Имам ампулите. От доста време, но не съм ги използвала още. Ще пробвам една скоро и ще докладвам.

# 408
  • Сливен
  • Мнения: 4 043
Имат феноксинетол на по-предни позиции в етикета и това ме отказа,за тази цена си мисля,че трябва да е по-изчистено съдържанието.

# 409
  • Асеновград
  • Мнения: 1 367

Намаленияя, и новата брошура излезе!

# 410
  • Мнения: 5 832
Може ли да ми препоръчате дневен крем? На 35 съм, кожата ми е нормална към много суха в Т зоната. В момента довършвам Skin Perfection на Лореал. Не е лош, но ми се иска да го сменя.

# 411
  • Мнения: 1 668
Отстъпките от приложението на ДМ, май някой го беше похвалил този слънцезащитен.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 11:37 от Преслава ♋️

# 412
  • Мнения: 2 816
Последното предложение как е като  марка?

# 413
  • Мнения: X
Последното предложение как е като  марка?
Ако питате за шампоаните, супер са, веднъж си купих много съм доволна Simple Smile

# 414
  • Мнения: 20 136
Последното предложение как е като  марка?
Аз имам масло за коса с кокос и бурито, страхотно е за сухи коси, много приятно ме изненада.

# 415
  • Deutschland
  • Мнения: 5 397
Имат феноксинетол на по-предни позиции в етикета и това ме отказа,за тази цена си мисля,че трябва да е по-изчистено съдържанието.

Хммм, а се води веган продукт. Тук не са скъпи. Ампулите са 3.95€

# 416
  • Мнения: 656
Момичета, минавам само да кажа, че днес пробвах палитрата от новата серия на Catrice и сенките са много пигментирани, страхотни са за цената си от 20 лв за 14 цвята! 😊

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 21:19 от Вилислава Николова 621077

# 417
  • Мнения: 1 244
Момичета, от коя пяна за коса сте доволни? Искам я за оформяне на бухнала коса.

# 418
  • Мнения: 24 273
Бухнала коса не се ли оформя с лак?
Доволна съм от пяната на ДМ

# 419
  • Мнения: 5 606
Момичета, минавам само да кажа, че днес пробвах палитрата от новата серия на Catrice и сенките са много пигментирани, страхотни са за цената си от 20 лв за 14 цвята! 😊

Блестящите цветове с кремави жилки кремообразни ли са, или прахообразни?

Общи условия

Активация на акаунт