Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 50 447
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
В Елитис я има новата серия на Биотен Голд за всички от Бургас, пиша го, защото нито в Лили, нито в Дм я има.Глас и от мен за Radiant lift много добър фдт със страхотен финиш, кожата изглежда сочна с него, много ми е любим.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 5 883
новата серия на Биотен Голд

Пробва ли я вече?

# 47
  • Мнения: 12
Благодаря за препоръките! Още днес ще обиколя и ще си взема. Дано успея да си улуча точния цвят под изкуствените светлини в мола, че обикновено излизам като мумия или с каротеноза. Този Radiant lift звучи супер.

# 48
  • Мнения: 1 656
Bichette, погледни и тези. Ползвам стикчето сега, преди съм ползвала и течния.

# 49
  • Мнения: 2 182
Ползвала съм всичките предложени.
Superstay има най-силно покритие, но си личи и не седи в никакъв случай естествено..
Стика им пък е ужасен при мен. И е много неикономичен.
От посочените горе аз съм за Radiant Lift. Бих добавила и Fresh Wear на Loreal.
В момента ги смесвам двата тъй като не съм уцелила цвета на лореалския и ми идва малко тъмен.

# 50
  • Мнения: 5 593
От мен предложение за Макс фактор фейсфинити 3в1. За естествен завършек нанасям с влажен блендер (на Аура ползвам и според мен е добър).
Иначе и Радиант лифт много ми харесва като финиш и е покривен.

# 51
  • Мнения: 656
Na Maybelline  Fit me не е никак лош. Аз го ползвах доста дълго време. Сега съм с BB  крема на Misha и съм много доволна.

# 52
  • Мнения: 22 521
Radiant lift i Frеsh wear ползвам аз и съм мн.доволна. С мазна кожа с несъвършенства.Не матират, дават сочност и сияние.

Последна редакция: сб, 28 дек 2019, 18:11 от ДХ3

# 53
  • Мнения: 1 923
Имам супер стей на мейбълин, много добра покривност. Ползвам го на някоя излязла пъпка, не на цялото лице и на мен така добре ми пасва, че не се личи, че само частично съм с фондьотен.

# 54
  • Мнения: 1 381
Аз използвам на Maybelline, но имам усещане, че много ми запушва порите.. иска ми се да пробвам някой медицински който да е добре покривен, че вечно се боря с някоя пъпка излезнала в неподходящ момент.. предложения? Гледам La Roche.. Vichy. Чудех се и за ББ крем.. нали са по щадящи.. но не съм използвала до сега. Гледах, че доста хвалехте този на  Missha 🤔🤔

# 55
  • Мнения: 20
Привет, някой би ли ми препоръчал фон дьо тен/ бб крем, с лека покривност? Досега ползвах Мейбълин fit me, цвета ми пасва перфектно, но за жалост ми запуши много порите и ми излезнаха пъпки. 😅😅

# 56
  • Мнения: 8 452
Аз от няколко години ползвам Loreal True mach. Добра покривност, а в същото време стои естествено и избрания от мен цвят ми пасва идеано. Не бих го сменила за никой друг.

# 57
  • София
  • Мнения: 718
Аз от няколко години ползвам Loreal True mach. Добра покривност, а в същото време стои естествено и избрания от мен цвят ми пасва идеано. Не бих го сменила за никой друг.
И при мен е така.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
За момичетата от Бургас-в Лили в комплекс Изгрев са пуснали продукти на Революшън.Не са много,не са всички предлагани,но успях да си харесам сенки и хайлайтър,който също ползвам като сенки.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
новата серия на Биотен Голд

Пробва ли я вече?
Да, дневният крем и околоочният ,много хубави продукти. Златните капачкит много ми харесват, така серията изглежда по-луксозно.Кремовете не са с много натрапчив аромат, допада ми, добре хидратират, околоочния е една идея по-хидратиращ от този с хиалуронова киселина , поне при мен.Дневният е по- богат, с много хубава консистенция добре подхранва без да оставя мазен или лепкав филм, оставя кожата мека на допир и сияйна.Бих взела и серума, кожата ми е норм. към комб.Ако търсите добра хидратация, кремовете са доста хубави за мен.

Общи условия

Активация на акаунт