Напих се. Срам ме е!

  • 4 265
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!Не знам дали това е за тук,но както и да е!Знаете петък последен учебен ден преди ваканцията и моя клас се разбрахме  вечерта да излизаме.Първо бяхме на кръчма където ядахме и някои пиха ,но аз не!До тук добре ,но като стана 12 часа се пренесохме в дискотека ,където имахме резервация !По принцип всички бяхме непълнолетни ,но това не беше проблем да влезем в дискотеката.Обикновено аз не държа на алкохол и не ме е срам да си го призная.Една малка водка и ми се замайва главата.От хората в компанията бяха и най-добрите ми приятелки да ги наречем Теди и Лили.Поръчахме си с тях една бутилка водка и направо прекалихме.Някой да каже наздраве и айде.От една бутилка водка обаче станаха три и само аз,Теди и Лили ги пихме.Толкова много се напих ,че танцувах и не знаех къде се намирам.На масата бяхме почти целия ни клас около 15 човека.Лили и Теди пишеха глупости на приятелите си и им звъняха .После Лили продължи да звъни и Теди се опитваше да и взема телефона почнаха направо да се бият и ме избутаха в някакво момче.Към два сутринта не знам как ,но танцувам и забелязвам ,че въобще не съм на нашата маса и танцувам с някакви непознати.После Теди ме дърпна и ме заведе на масата.Към 3 сутринта вече бяхме страшно пияни и една от нашия клас започна да ни облича якетата и вика хайде да си ходим ние естествено си танцуваме и въобще не я отразяваме.От края не помня почти нищо освен ,че една от моя клас ме държеше да не падна и ни качиха в такси и с Лили и Теди се прибрахме и родителите ми ги нямаше ,защото те още след работа тръгнаха за село.Срам ни е от това което направихме .Не сме някакви пияници попринциб и не пием постоянно ,но просто тази вечер прекалихме много.Евентуално искам да ви попитам за някакви съвети с махмурлука.

Последна редакция: сб, 21 дек 2019, 13:13 от Не се сърди, човече

# 1
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 149
това означава, че тази нощ сте пили до ранни зори.  Laughing
прибрала си се към 4-5 ч тази сутрин и до момента си изтрезняла, съдейки по написаното. не ти трябват съвети за махмурлук. довечера пак се съберете и се налюскайте ...  "клин клина избива"  hahaha  един живот се живее  newsm44

# 2
  • Мнения: 13 786
Първо, ако ме беше срам нямаше да си изложа картината в цялата й прелест пред цял свят ( бг-мама )... И  второ , АКО НАИСТИНА ме беше срам нямаше да има нужда да питам какво да правя - вече щях да съм стоплила.
П.с. от махмурлук никой не е умрял, нито е престанал да прави неще, от които после да се срамува.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 431
Нормално е. Преживява се. Да ти е за урок! Като ще пиеш, поне се научи да пиеш.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Посрамувайте се още малко, и махмурлука нека ви подържи още, че иначе как ще се научите как, по колко и къде да пиете.

# 5
  • Мнения: 11 565
Да бе, по бутилка на момиче. Повярвах.
Почна ваканцията и се активизирахте.  ooooh!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Иначе „от една  малка водка и ми се замайва главата“, ама смело си поръчва бутилка.

# 7
  • Мнения: 46 492
Чак пък срам. Нормални тийнейджърски истории. Сега ви е времето, не после на по 30-40 и с деца.
Пий един Нурофен и се радвай на ваканцията.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Не мога да повярвам, че три момичета са опаткали три бутилки водка сами. И то такива, които не умеят да пият и не носят на пиене. Щяха да завършат в спешното.

Аз не пия, така и не се научих да харесвам вкуса на алкохола, но имам две напивания през живота си, горе долу на тия години, които визира авторката. Повече от 20 години минаха и още помня как изкарах нощта на колене в банята, а на сутринта всичко ми се въртеше. Един здрав сън и бях като нова. До медикаменти не съм опирала. Така че, ако историята е истинска, лягай си, момиче, а другия път си опичай акъла. Безпаметното пиянство не е най-лошото нещо, което може да ти се случи и се радвай, че си била с читава компания, защото иначе Бог знае кой можеше да се възползва от теб в безпомощното ти състояние и божа работа къде и с кого щеше да се събудиш.

# 9
  • Мнения: 8 511
Вземи един душ и поспи.Пий повече вода. Всеки прави грешки, но е добре да не ги повтаря. Трябва да си знаеш мярката и да се контролираш да не изпадаш в такива състояния, защото нещата можеха да излезнат извън контрол и да завършат много, много зле...

# 10
  • Мнения: 9 617
Когато пиеш, пий до макс 2 чаши (2 големи) твърд алкохол за цялата вечер. Да, дори това е твърде много и затова написах - максимум!
Всичко след втората чаша води до амнезия. Това, че ще танцуваш и крешиш не е никакъв проблем. Проблем става, че след 2 чаши спокойно някой може да те завлече някъде и да прави каквото си иска с теб, а ти нито ще можеш да реагираш, нито нищо!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Хубавото в тази ситуация (ако е вярна) е, че ако има за 5 пари акъл авторката, вече ще знае, как ѝ се отразява прекаляването с алкохол и с кого бива да си позволява такива изпълнения. Щото едно едно е да те е срам, че си била пияна като кирка, друго е да знаеш, че като се напиеш ставаш много дащна и позволяваш да те натиска, който реши и други работи да правят с теб.

# 12
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 149
куче от салам плаши ли се ?  hahaha

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Три бутилки водка, ако са изпили трите момичета, направо са за похвала! То това си е рекорд някакъв , вземете мерки да се отрази подобаващо!
Сериозно, от махмурлук не се умира, ама от скука през ваканцията можеш да откачиш. Това не значи, че е удачно да строиш пързалки.

# 14
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
И аз се имах за корав пияч със стаж. Joy
Ако младо момиче, без тренинг изпие бутилка водка за 3 часа, ще свърши в изтрезвителното с тежка интоксикация, особено с тоя фалшив алкохол по дискотеките. Всъщност и аз бих свършила там при тези условия.
Не знам на кой ги разправяте тия.

Общи условия

Активация на акаунт