Пътят на честта - Тема 9

  • 37 822
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 456
Дано няма втори сезон. Ни моа!!!
Първо да се научат стартовия да има някакъв сносен завършък. Да изпипват образите, детайлите. То броят на убитите и от никого непотърсени счупи тъпомера!
Ни моа. Наистина!

# 526
  • Мнения: 4 868
Ако мислеха да има, Маги щеше да каже, че през 2020 ще се реализира такъв, а той казва може да има, директора на тв преди нг беше казал в интервю, че сериала му носил много финанси, за направата му, тоест не са си избили парите от рейтинг и говореше за новите. Явно изчакват да пуснат и тях и ще решават, но съмнява ме да направят

# 527
  • Мнения: 774
Направо филмът да мине в минало свършено време.Нито  ще се помни сценарият,нито смислените епизоди.Да видим шумно рекламираните нови филмчета.Сигурна съм,че голям анализ ще падне.

# 528
  • София
  • Мнения: 304
Тотално мълчание от всякъде относно дали и кога ще има втори сезон. Дори хора от телевизията не са наясно. Всичко е пари и ако резнат Лотарията едни 20млн. си заминават и не е ясно с какво ще финансират бъдещи проекти.
Дай сега да плачем за лотарията и да търкаме талончета само и само да има сапунки.
И за Левски трябва да се плаче.

# 529
  • Мнения: 6 159
.......И за Левски трябва да се плаче.  

Joy  Cry  И за четирите годишни времена също , че каквато е суша ...ще секне бизнесът на  "онези" ВЕЦ-ове Confused

На мен този сериал няма да ми липсва , стига  компанията от тук да се премести   в пакет в темата за рекламираните нови.  Щом Фуча ще се развихри пак , ще имаме  какво да коментираме Joy

# 530
  • София
  • Мнения: 5 139
.......И за Левски трябва да се плаче.  

Joy  Cry  И за четирите годишни времена също , че каквато е суша ...ще секне бизнесът на  "онези" ВЕЦ-ове Confused

На мен този сериал няма да ми липсва , стига  компанията от тук да се премести   в пакет в темата за рекламираните нови.  Щом Фуча ще се развихри пак , ще имаме  какво да коментираме Joy

Ако следва логиката на "Пътят на честта"... "Ягодова Луна" - в него става въпрос за пожарникари, които имат за хоби хербарии. Само че някакви много лоши мутри (щото трябва да има мутри) искат да им откраднат хербариите. Междувременно жената на единия пожарникар заминава за Камчатка, където си намира любовник - рибар. Три епизода обвинява мъжа си, че обръща повече внимание на маркуча си и затова е избягала в Камчатка. А и ядат хайвер от бурканите със супена лъжица, така че всичко е точно. Мутрите, които са откраднали хербариите, пък започват да строят хотел на Черноморието...
Асен Блатечки играе пожарникаря интелектуалец, който в свободното си време чете Достоевски (и Библията) и цитира мъртви класици. Деян Донков е мутрата с интереса към хербариите. Радина Боршош е честна девойка от село, разведена, девствена.

# 531
  • Мнения: 774
Ще падне голяма веселба на компанията,която ще коментира сценария на Фучката в новия сериял.

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Има ли тема за "Ягодова луна"?

Сега гледах откъс,Сано/42год/ май го играе син на Стефка Янорова/50год/ Grinning
Толкова ли няма други подходящи?!
Сано колкото и да младее,не ми изглежда на 25-30годишен.Нито пък Стефка дъртее,напротив.

# 533
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Е тя и Силвия Лулчева /родена 1969г./ играе майка на Руслан Мъйнов /1976г./ в Столичаните.
Онзи ден гледах интервю на Димо Алексиев и той пък ще играе син на Христо Мутафчиев. Там възрастовата разлика е ок Simple Smile
Дано да е интересен сериалът.
А гледахте ли Киряка в Черешката?

# 534
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И кое ѝ е ок на разликата като Христо е 69-ти набор, а Димо - 83-ти. То вярно че има и такива, дето стават родители на по 14 години, но нито един от двамата не ми се струва да спада към този контингент.

# 535
  • Мнения: 774
При Фучката всичко е възможно.Сигурно в новия филм пак ще намеси мутри и като гледам анонса пак има труп убития баща и пак като Оги ще гадаем.Толкова си може сценаристката.Само не знам защо я лансират.

# 536
  • Мнения: 4 868
Поне сериала е 12 епизода, но и по бтв ще се завърти пък с Бойко Кръстанов, ще има съраевнование между сериалите

# 537
  • Мнения: 9 046
На този сериал единственото хубаво нещо беше.. темата! И ако има изгледи за втори сезон го искам пак заради това 😁

# 538
  • Мнения: 9 484
Поне сериала е 12 епизода, но и по бтв ще се завърти пък с Бойко Кръстанов, ще има съраевнование между сериалите

Съни бийч ще бъде конкурентен на Ол инклузив, ще бъдат и двата в петък.

А Ягодова луна ще го излъчват във вторник.

# 539
  • Мнения: 6 159
....Съни бийч ще бъде конкурентен на Ол инклузив, ще бъдат и двата в петък.
А Ягодова луна ще го излъчват във вторник.   

Ще умираме от нетърпение за  седмичната доза Фучка Joy

Общи условия

Активация на акаунт