Пътят на честта - Тема 9

  • 37 705
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Кой уби Оги?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 15
  • Мнения: 605
Защо си мисля, че може и Антон да е убиецът?

# 16
  • Мнения: 551
И аз гласувах, че Митю е убил брат си. Добре де, само аз ли помня, че някакви го преследваха из гората и единият беше висок и слаб като Димитър? Объркала ли съм се нещо? Ще се върна на първите епизоди да се опитам да го намеря.

До колкото аз си спомням, това с преследването в гората беше сън на Кера. Ама тя, както видяхме и в сцената с Камен, има пророчески сънища..

# 17
  • Мнения: 5 885
Умрях от смях снощи като видях касата в дома на онази мутреса. Ти да държиш диамант в каса за сто лева! Че то ние в къщи имаме такава, но без диамант вътре.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 26 193
Бях забравила колко епизода е бил,изненадах се...цели 299 Dizzy Face
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Забранена_любов

# 19
  • Мнения: 132
Според мен Инчето е станала свидетелка как Митю убива Оги и така е побегнала и бива блъсната..

# 20
  • Мнения: 1 161
Еха! Нова тема за един епизод. Добре се справяме. И ние сме плодотворни.

# 21
  • Мнения: 991
Според мен Инчето е станала свидетелка как Митю убива Оги и така е побегнала и бива блъсната..
И според мен.
А какво стана с психото Антон?

# 22
  • Мнения: X
Еха! Нова тема за един епизод. Добре се справяме. И ние сме плодотворни.
А, защо пък не! После има да си обсъждаме финала на дълго и на широко. Даже, ако има втори сезон, половината сценарий ще е плод на нашите усилия. Убедена съм, че ще е доста по-адекватен от досегашния, ако някой има акъл да се възползва от някои наистина добри идеи.

# 23
  • Мнения: 1 380
Защо си мисля, че може и Антон да е убиецът?
Добавих го и него, но това 'рестартира' Анкетата. Гласувайте на свобода. Остават няколко часа да видим кой е Убиецът.

# 24
  • София
  • Мнения: 458

И благодаря за разяснението за филма с взривения финал. Добре са направили! 😂
А, беше като разказ с неочакван край, много комично беше. Отделно от това, нашите рецитатори в сериалчето направо са майсторски клас в сравнение с онези  hahaha Един от друг по-зле бяха, с малко изключения.
Тая боза и аз я гледах, но явно не е било до край. Не си спомням финала Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 304
""Днес е един прекрасен ден, изпълнен с радост и творческо удовлетворение. Един ден, в който свободата пристига за да ни отвори истинските пътища. Днес ние ще празнуваме пречистването.Весели празници приятели и помнете, че винаги е по- добре да умреш, отколкото да останеш част от свинщината!“, гласят думите й към кадър с нейния любим Веселин Плачков, който се изявява като Киро Християнина в „Пътят на честта“."
Мариана Попова
Май и Киро ще гушне букета, ако се вярва на нейните писания Wink

# 26
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 541
Начо няма как да оживее,  какво ще прави през втори сезон, образа го изчерпаха. По-интересно ми е кой е взел досието на Кера. Изключвам Бонка да и е майка, все пак за брат си ли е била женена?  Може би Николов го е взел.
Гласувах, че Страхил е убил Оги. Няма никак да ми е приятно ако се окаже Митьо, прекалено библейско става.

# 27
  • Мнения: 1 154
""Днес е един прекрасен ден, изпълнен с радост и творческо удовлетворение. Един ден, в който свободата пристига за да ни отвори истинските пътища. Днес ние ще празнуваме пречистването.Весели празници приятели и помнете, че винаги е по- добре да умреш, отколкото да останеш част от свинщината!“, гласят думите й към кадър с нейния любим Веселин Плачков, който се изявява като Киро Християнина в „Пътят на честта“."
Мариана Попова
Май и Киро ще гушне букета, ако се вярва на нейните писания Wink

Марияна е тотално куку. И сега въпроса - нямат ли клауза в договорите да не издават финала и защо тази кукувица го прави? И сега дали няма да видим плащане на неустойки по договор и сериалът да продължи в На кафе при Гала Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile

# 28
  • Мнения: 3 315
На мен този текст и съпътстваща го снимка ми приличат на прощално писмо🤣🤣🤣

# 29
  • Мнения: 5 776
Много е зле Марияна! Тя направо се изживява като част от екипа Joy Струва ми се, че тепърва ще има достатъчно време да се радва на Плачков, че той трудно ще си намира работа с тези актьорски драми!

Общи условия

Активация на акаунт