Животозастраховане

  • 710
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Привет, не открих такава тема, така де, не открих това което търся... Искам да си направя застраховка живот, но от четене на общи условия, не разбирам почти нищо... Иска ми се да видя примерен договор, за да добия по-ясна представа за нещата. Надявам се, че тук има хора, които работят във тази сфера и биха ме просветли ли Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 478
На така зададен въпрос не очаквай "просветление", особено пък компетентни отговори, едва ли не безплатни консултации, които да ти отворят очите.
Естествено, че не разбираш Общите условия.
Много и завършили Застраховане не ги разбират. За техническата част да не говоря.
Как си представяш нещата с "примерния" договор?
Два са ти вариантите - приятел да ти покаже полицата си, което няма как да стане, защото трябва да е луд, и вариант две - започваш да работиш в сферата.
Чула си отнякъде нещо, или на някой са му платили, и айде и аз да си направя.
Почти съм сигурен, че не си узряла за застраховка, която да поддържаш дълги години, и ти не знаеш защо я искаш.

Пълно е с такива теми, даже едната е няколко под тази  - "Здравно или животозастраховане".
Не е нужно да се отварят само нови теми.
Изчисти си питането, кажи какво точно и защо го искаш, и може и да се "понапъна" с няколко жокера. Wink

Последна редакция: чт, 19 дек 2019, 23:44 от FragranceFanatic

Общи условия

Активация на акаунт