Енергийни полета в България. ЧУДЕСА!

  • 1 548
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте мами!
Вероятно темата е позната на много от Вас и поназнайвате нещичко.
Напоследък губя вярата си във всичко и съм изпаднала в дупка. Не знам как да изляза от нея. Като дете бях изключително свързана с Бог, а сега чувствам, че губя тази връзка, просто не го усещам по същия начин. Иска ми се да ми помогнете да го намеря отново в мен самата, защото знам, че той е тук в мен някъде и просто съм забравила. Иска ми се също да посетя някое енергийно място, което да ме свърже отново със забравеното чувство.
Страхувам се от толкова неща и търся опора в Бога.  Но се чувствам неискрена и в молитвите си. Моля ви, помогнете ми дори като споделите някое чудо, случило се благодарение на Бога. Всички знаем за оздравелите чудодейно след посещение  на Кръстова гора.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 518
Ако накарате и мен да вярвам в Бог, златни ще се. Изобщо не съм вярваща, а така ми се иска да вярвам.
Съжалявам, но аз не мога да ти помогна. Най-голямото чудо, което ми се е случвало е да ме наемат там, където работя сега.

# 2
  • Мнения: 3 250
Здравей,
ти съществуваш - повече от това чудо не ти е нужно!

# 3
  • Мнения: 15
Марияна, благодаря Ви за отговора! Но сте права. Че сме здрави, че сме тук, това е чудото!

Ако накарате и мен да вярвам в Бог, златни ще се. Изобщо не съм вярваща, а така ми се иска да вярвам.

Съжалявам, но аз не мога да ти помогна. Най-голямото чудо, което ми се е случвало е да ме наемат там, където работя сега.
Аз не искам да Ви карам. Можете да вярвате или не. Но ако сте щастлива така, сега в този момент.. Не ви е нужна вяра. Просто Бог ви обича независимо вярвате или не.
 Мен вярата ме прави силна, просто я изгубвам понякога..

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 22:33 от Не се сърди, човече

# 4
  • София
  • Мнения: 28 122
Може би тази тема ще бъде по-подходяща – https://www.bg-mamma.com/?topic=997699

Общи условия

Активация на акаунт