Пазаруване от Amazon - тема №87

  • 57 993
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 438
Състоянието беше Acceptable, но имаше 10-ина в такова състояние, като прочетох на всички забележките и избрах този с най-малко забележки - малки драскотини отгоре и отстрани на уреда. Струва ми се, че не четат точно кой е - който хванат този. То е ясно, че е на късмет, обаче се надявах Simple Smile 9-та серия е, 90 евро беше. Ако питаш мен по-добре пробвай с друг, добре изглежда, но не съм сигурна къде е проблема. А това, че имаше 10-ина говори, че явно тази серия дават някакъв дефект.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 931
Ами според мен има много продажби от тях вече ( по -стар модел са) понеже ги намаляват от време на време, явно си има и връщани много. Или ремонтирани и пак ги пускат в склада, не знам. Четох ревюта има добри отзиви, 12 ста серия е двойно по -скъп, но заради функции които не работят в Б-я, или подобно нещо четох. Хората предпочитат 9та серия.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 698
Цитат
author=Shantal ..

За обемното тегло - куфара, получих миналата седмица (поръчах го на ЧП) , този е , т.е. доста обемен.

..
Колко приблизително излиза транспорта ,сметнат по обемно тегло ? Оглеждах се за нещо интересно преди Брекзита,ама едва ли ,с тези цени...

Писах по- назад,  доставката на моя беше на кг. с Габко. Някой друг се оплака, че му искат 80 лв.  по обемно тегло.

# 33
  • Мнения: 5 592
Днес е на сделка този сешоар,не е подала по-ниско цената .14 Е Хубав е.

https://smile.amazon.de/gp/product/B00T2XXJJA/

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 21:42 от bubanka

# 34
  • Варна
  • Мнения: 903
Все още не съм получила и iRobot Braava 390t, а много искам да го пусна в употреба.

Това моп робот ли е? Т. е влажно почистване? Гледам в испанския има подобен за 180Е, за който с моя куц испански разбирам, че е и за сухо, и за мокро почистване. Има ли уловка, че е много евтин?
https://www.amazon.es/dp/B016UWXU44/

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 21:42 от bubanka

# 35
  • Мнения: 4 021
Дали е достатъчно силен? Имам нужда от сушоар, но мислех 2300 или 2400W да търся.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 698
Все още не съм получила и iRobot Braava 390t, а много искам да го пусна в употреба.

Това моп робот ли е? Т. е влажно почистване? Гледам в испанския има подобен за 180Е, за който с моя куц испански разбирам, че е и за сухо, и за мокро почистване. Има ли уловка, че е много евтин?


За сухо не става.

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 21:42 от bubanka

# 37
  • Мнения: 102
Здравейте,
При опит за поръчка от испанския амазон, с безплатна доставка, след добавяне в кошницата и пристъпване към плащане, ми иска 27 евро доставка. Може ли да ме посъветвате защо е така и аз ли бъркам някъде?

# 38
  • Мнения: 1 193
Здравейте,
При опит за поръчка от испанския амазон, с безплатна доставка, след добавяне в кошницата и пристъпване към плащане, ми иска 27 евро доставка. Може ли да ме посъветвате защо е така и аз ли бъркам някъде?
Безплатна доставка е само за държавата, за която е сайта, в случая- Испания. Ти до къде пускаш поръчката?

# 39
  • Мнения: 322
Относно обемното тегло, Габиели явно са ревизирали политиката. За тротинетка в оригинален кашон ме таксуваха почти двойно. Сега си обяснявам защо. Жалко , при политиката на Амазон да опаковат в огромни кашони, явно ще имат отлив на клиенти.

# 40
  • Мнения: 102
Здравейте,
При опит за поръчка от испанския амазон, с безплатна доставка, след добавяне в кошницата и пристъпване към плащане, ми иска 27 евро доставка. Може ли да ме посъветвате защо е така и аз ли бъркам някъде?
Безплатна доставка е само за държавата, за която е сайта, в случая- Испания. Ти до къде пускаш поръчката?

Исках до БГ, но явно няма да стане.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 383
Някой от Варна да пуска днес от англииския поръчка? Имам една шапка за 5 паунда само.

# 42
  • Мнения: 4 660
Относно обемното тегло, Габиели явно са ревизирали политиката. За тротинетка в оригинален кашон ме таксуваха почти двойно. Сега си обяснявам защо. Жалко , при политиката на Амазон да опаковат в огромни кашони, явно ще имат отлив на клиенти.
съмнявам се чак отлив на клиенти, по-скоро ще стане по-добре да се поръча директно до БГ, лошото е, че не всичко може.
От миналите седмици пусках големи поръчки с по няколко неща и половината не можеха директно. Иначе заради теглото ми беше едно и също дали с превозвач, даже с него дойдоха по-бавно. Попитах на чата защо някои неща не може до БГ, така били решили. Thinking не знам как определят кое може и кое не
Иначе за гаранцията и пощенските е по-добре до БГ, аз напоследък както купувам само техника Thinking

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой от Варна да пуска днес от англииския поръчка? Имам една шапка за 5 паунда само.


Аз имам Prime още няколко дни, мога да ти я пусна Simple Smile

# 44
  • Мнения: 16 871
Получих си инстант пота и една четка за лице на beurer, препоръчана тук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт