Отзиви за Kangen вода?

  • 8 845
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Здравейте. Някой има ли уредите на Канген и може ли да даде отзиви? Наистина ли тяхната вода помага за много здравословни проблеми или е само маркетинг?

# 1
  • Мнения: 8 770
интересна тема сте поставили, ще следя с интерес. Водата Канген е алкална, а много от хората имат страшно кисела среда в организма, така, че тази вода неутрализира положението. Но от др страна на мен ми липсват доказателства по темата, какво става след продължително използване на тази вода. Нужни са изследвания, дали е толкова добре пък да се алкализираме. То всяко прекаляване и залитане в едната или другата посока, сигурно си има и недостатъци.

# 2
  • Мнения: 541
Здравейте,
Да побутна и аз темата .. Има ли хора, които да са доволни от водата, да са излекували здравословни проблеми и които да не участват в маркетинга на фирмата т.е не са пристрастни ?

# 3
  • Мнения: 18 542
Шарлатанска работа е тази канген вода както и всички алкализиращи диети.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 172
Ще следя и аз темата , скъпи са , но видях че има и по евтини машини на други производители ..... те също гарантират за продукта си

# 5
  • Мнения: 2
Здравейте. Някой има ли уредите на Канген и може ли да даде отзиви? Наистина ли тяхната вода помага за много здравословни проблеми или е само маркетинг?

Въпроса ви е доста отдавна, но предполагам още е актуален.
Да, аз си закупух Канген машината , модел K8 преди 7 години.
Поръчката я направих декември 2016, машината дойде януари 2017.
Още не беше позната в България
Тогава платих почти 5 000 € с всички допълнителни атрибути, резервни филтри и т.н.
С голямо въодушевление започнахме с мъжа ми да пием само от тази "вълшебна" вода...
сега, след 7 години... а и по-рано го установих ... пари хвърлени на вятъра
Да, пречиства водата (е... нямам лаборатория в къщи да я изследвам)
Да, всички презентационни опити с доматите и прочее ги направих в къщи - да функционират
Но.... тук едно голямо НО...
в здравословен план - НУЛА, никакво подобрение!
Тук е мястото да отбележа ЗАЩО купихме машината
Мъжа ми е роден с порок на сърцето, има (тогава бяха 2 - сега са 3) сърдечни операции... премаше шепа лекарства, и бяхме в търсене на алтернативни методи за подобряване на здравословното му състояние.
Жената, която ми препоръча машината ми обясни всичко, изпрати ми куп видея да гледам как, защо и какво прави тази вода-чудо... но... какво да кажа.... след година - никакво подобрение, даже и минимално, след 3 години - същото.
Разговарях с нея... тя ме убеждаваше, че всичко иска време....
Разберете ме правилно -  не очаквах, че Канген водата ще излекува мъжа ми напълно.
Но очаквах поне мъничко, мъничко подобрение.
Сега, след 7 години Канген машина К8 в къщи мога с чиста съвест да кажа - НЕ СИ СТРУВА!
Ще приложа снимка от тогава, когато инсталирахме машината и щастлива изпратих снимката на жената от Англия (българка), която ми я препоръча

# 6
  • Мнения: 8 770
Поне едно намаляване на киселинността на тялото нe се  ли получи  с тази вода, нали е алкална, и това може да се провери с лакмус?
А твърдят, че се  и отслабва, при вас получи ли се нещо такова?

# 7
  • Мнения: 2
Поне едно намаляване на киселинността на тялото нe се  ли получи  с тази вода, нали е алкална, и това може да се провери с лакмус?
А твърдят, че се  и отслабва, при вас получи ли се нещо такова?

Не Канген, а промяната на начина ни на хранене намали киселинността в организма ни.
Да, водата е алкална, и не казвам че не е добра. Но каните на Hygea вършат абсолютно същата работа, и са много по-евтини, мисля, че около 80 лв.
Но всички прехвалени действия от дистрибуторите на Канген са преувеличени
Да, твърдят, че се отслабва (и какво ли още не)... но честно казано.... малко е наивно (и аз бях наивна) да се вярва, че с Канген вода ще се отслабне.

Общи условия

Активация на акаунт