Бременност преди овулация

  • 2 646
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 573
Здравейте мамчета ! 🙂 Това положителен тест за овулация ли е ??
Мисля,че не е.

# 16
  • Мнения: 13
Кога е положителен ? Когато са две наситени две черти ли ? Благодаря за отговорите  ! Но с тези тестове е много трудно 😬

# 17
  • София
  • Мнения: 1 573
Кога е положителен ? Когато са две наситени две черти ли ? Благодаря за отговорите  ! Но с тези тестове е много трудно 😬
Втората трябва да е наситена колкото първата или повече.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 006
Кога е положителен ? Когато са две наситени две черти ли ? Благодаря за отговорите  ! Но с тези тестове е много трудно 😬
Когато тестовата /втората/ линия е колкото или по-наситена от контролната. Пише го на кутиите и вътре имат упътване.

# 19
  • Мнения: 16 868
Не е особено трудно, ако си прочетеш инструкциите. И илюстрации има.

# 20
  • Мнения: 20
Ако жена е забременяла ще им ли овулация ?

# 21
  • Мнения: 16 868
Да, след като роди Wink

# 22
  • Мнения: 20
От 1 до 6 ми беше цикъла от 11 ден си правя тестове  за овулация и все са отрицателни а миналия месец  всичко беше нормално а с пробвахме на 10тия ден преди тестовете възможно ли е да е станало нещо

# 23
  • Мнения: 16 868
Щом си имала цикъл не си бременна.  Спазваш ли всички изисквания злна теста за овулация? Има тема тук във фопума, можеш да погледнеш, там има чного полезна информация.  Аз правех тестовете с първа сутрешна урина, защото ми беше по-удобно.

# 24
  • Мнения: 20
Дали е възможно на 10 тия ден е станало нещо и после затова да нямам овулация

# 25
  • Мнения: 16 868
Кой ден си вече? Може този цикъл да е ановулаторен, а може и овулацията да предстои.

# 26
  • Мнения: 5 986
    Дали е възможно на 10 тия ден е станало нещо и после затова да нямам овулация

    Да може да се зачене на 10 ден от цикъла. Ако си с ранна овулация. Моето дете е заченато на 10 ден от 26-28 дневен цикъл. Доказано с ехографски преглед. Но доколкото знам при бременност тестовете за овулация също са положителни, но не знам дали това става факт след инплантацията или от самото зачеване. На вече доказана бременност го прочетох като факт и проверих с останал излишен тест за овулация. Беше положителен.

    # 27
    • Мнения: 16 868
    Преди имплантация няма как да се отделя хормон, който да даде положителен резултат на какъвто и да е тест. Биология.

    # 28
    • Мнения: 77
    Може ли мнение?

    # 29
    • София
    • Мнения: 12 006
    Тук виждам 2 положителни - на 12ти и на 15ти ден - да не би този месец да си имала 2 О /от двата яйчника, но това по принцип е рядкост/?

    Общи условия

    Активация на акаунт