Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 62

  • 11 890
  • 125
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Темата е за коментари относно поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания.


Сайтове, приемащи български карти:
                                                                                                                                                                  
Asos     Asda     Adams      Argos

Kiddicare      Amazon     M&MDirect  

Boots     Cheap Smells   Clothing at Tesco - плаща се успешно с кредитни, виртуални и дебитни карти, които банката-издател инициализира като кредитни.
 

Mothercare   Sainsburys     GetTheLabel

Wynsors      M&Co     PumpkinPatch      Adidas




Сайтове, в които може да се плаща предимно с английска карта:  

Very       Clarks     Esprit         Puma
             
New look       H&M     Next
                                                                                                                                                             
Nike       Toysrus        Debenhams       Zara


От NEXT.co.uk се пазарува с посредник или до английски адрес.
nextdirect.com приемат български карти и доставката е безплатна за поръчки над 20 евро; под тази сума е 3 евро и куриерската фирма, която доставя поръчките е DND Express, директно на посоченият адрес.


В сайтове, които приемат плащания само с кредитни карти може да се плаща и с дебитни, които банката-издател е инициализирала като кредитни. Такива карти са. например,
виртуалните и Debit Mastercard. В банката може да се направи проверка с каква карта могат да се правят разплащания в Интернет, при условията на кредитна карта.


Таблици за размери:  

Детски дрехи: от 0 до 5 год.
 от 3 до 16год. (момчета, момичета)
Детски обувки   и пак


Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Дамски дрехи                   Дамски обувки               Сутиени
                                                                         
Фирми, които могат да се ползват за посредници и транспорт, може да видите в тази тема.
                  
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.


Предишни теми: #57,
#58,
#59,
#60.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 10:23 от Blаck Cat

# 1
  • Мнения: 515
Някой знае ли кога ще тръгне курс 340 на Габиели?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
Някой знае ли кога ще тръгне курс 340 на Габиели?

Той е тръгнал вчера.

# 3
  • Мнения: 515
Някой знае ли кога ще тръгне курс 340 на Габиели?

Той е тръгнал вчера.
    Благодаря ти,maya_76!

# 4
  • София
  • Мнения: 437
А пратки дали ще приемат на 23.12, че се чудя да поръчвам ли... Нищо няма на сайта им.

# 5
  • Мнения: 2 298
Не става ясно как ще почиват в Англия, но ето за тукашните им офиси:

# 6
  • София
  • Мнения: 1 175
Здравейте,
Някой скоро поръчвал ли е от сайта на Mothercare?Защото при мен в секцията дрехи има само десетина неща,нищо друго не ми излиза,нито дрехи,нито бельо,нищо!

# 7
  • Мнения: 218
Ами те фалираха и разчистват само останали неща.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 880
Кой курс раздава днес Габко, че имам пратка от De 590? И в събота вече ще ми начислят ли магазия?

# 9
  • Мнения: 3 039
Бяхте писали, че ГГБГ пращат снимки на получените пратки още докато са в склада в УК. Кога ги пращат горе-долу, знаете ли? И кога биха я отразили в профила ми? Не съм ги ползвала много отдавна, а днес имам доставена моя пратка на адреса им в УК още сутринта и до момента - нищо.

# 10
  • Мнения: 116
Здравейте! Някой имал ли е проблеми с поръчка от Kiddies kingdom? Това което поръчах трябваше да пристигне до ggbg за 3-5 дни,а се бави вече 10. Звъня им,пиша е-мейли и никой не ми отговаря.

# 11
  • Мнения: 5 174
Бяхте писали, че ГГБГ пращат снимки на получените пратки още докато са в склада в УК. Кога ги пращат горе-долу, знаете ли? И кога биха я отразили в профила ми? Не съм ги ползвала много отдавна, а днес имам доставена моя пратка на адреса им в УК още сутринта и до момента - нищо.
Gabieli(uktobg) добавят снимки в профила, когато получат пратката в UK. За GGBG не знам да го правят.

# 12
  • Мнения: 574
До сега винаги съм получавала снимка на пратката ми с GGBG.

# 13
  • Мнения: 14 472
Един сайт, който бяха пуснали в придобивките https://www.boden.co.uk/ поръчах до превозвач, сега чакам пратката. Платих с пейпал за всеки случай, нямаше проблем, и след 2 дни беше доставено.

Има опция и за доставка до България, но е скъпа, поне според мен.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А някой поръчвал ли е от https://www.vertbaudet.co.uk/?intnavid=s_logo? Опитвам се да създам акаунт, но всички телефони, които опитвам да въведа (английски и български) не ми ги приема...

Общи условия

Активация на акаунт