Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 41 544
  • 767
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 34
Аз писах конкретно за мен. Надявам се всичко да е наред.Не съм намерила такъв медицински портал, който да чета преди операцията.Не знам как да се измеря  и да преценя кое ще е по добре за моя случай и т.н.Колко да е повдигането на гърдите ми, колко да се намалят ареолите и след това кой имплант ще е подходящ за мен.Надявам се лекаря ми да е преценил правилно и да не е избрал импланта според това кое ще му е по лесно.

Пожелавам ти от сърце и съм сигурна ,че всичко ще е наред при теб ! Просто аз първия път взех много прибързано и емоционално решение .............. сега ми се ще да съм по - подготвена !

# 631
  • Мнения: 78
Още не си харесвам гърдите напълно, но се променят всеки изминал ден.Надявам се крайният резултат да е , както искам.Ако не е и трябва пак да се подложа на корекция няма да се доверя така , както сега.

# 632
  • Мнения: 34
Не бързай . При мен след първата операция гърдите придобиха окончателна ф-ма след около 6тия месец . След това с времето ставаха все по-естествени и хубави и като усещане и форма . И сега 11 години по-късно ,ако нямаше завъртане не бих се подложила пак на операция . С времето дори леко като провиснат и паднат стават най-хубави . Не бързай .

# 633
  • Мнения: 41
Аз бях чела една статия, в която пишеше, че текстурираните импланти са по-здрави .Не знам до колко е вярно.
На моят паспорт пише Siltex Round Moderate Plus Profilile
Gel Breast Implant Cohesive II
На Ментор са. Оставих на лекаря да прецени ,защото аз не разбирам.Едва ли само от четене на статии в интернет бих преценила сама. А и няма как да знам кой я е писал.Надявам се  всичко да е наред с имплантите.
И мойте са същите само че cohesive 1.аз също оставих на доктора да прецени и съм доволна

# 634
  • Мнения: X
Аз писах конкретно за мен. Надявам се всичко да е наред.Не съм намерила такъв медицински портал, който да чета преди операцията.Не знам как да се измеря  и да преценя кое ще е по добре за моя случай и т.н.Колко да е повдигането на гърдите ми, колко да се намалят ареолите и след това кой имплант ще е подходящ за мен.Надявам се лекаря ми да е преценил правилно и да не е избрал импланта според това кое ще му е по лесно.
Колко повдигане имаше, с разрез котва или не и при кого? На мен също ми предстои повдигане с намаляне на ареолите или по скоро според мен само намаляне, защото почти нямам нищо за повдигане, чакам следващите консултации Март да видим.

# 635
  • Мнения: 645
Колко и какъв разрез не се ли решава от доктора? Питам като пълен кретен, защото аз тук обиколих няколко доктора, намерих отзиви, харесах цена и така избрах. Някак търсих доктор на когото да се доверя и той да реши къде, колко и с какво.

# 636
  • Мнения: 78
Аз писах конкретно за мен. Надявам се всичко да е наред.Не съм намерила такъв медицински портал, който да чета преди операцията.Не знам как да се измеря  и да преценя кое ще е по добре за моя случай и т.н.Колко да е повдигането на гърдите ми, колко да се намалят ареолите и след това кой имплант ще е подходящ за мен.Надявам се лекаря ми да е преценил правилно и да не е избрал импланта според това кое ще му е по лесно.
Колко повдигане имаше, с разрез котва или не и при кого? На мен също ми предстои повдигане с намаляне на ареолите или по скоро според мен само намаляне, защото почти нямам нищо за повдигане, чакам следващите консултации Март да видим.


При доктор Молов. Голяма степен птоза имах, особенно на едната гърда. Беше се получило от кърменето.Не беше с разрез котва.А с обиране на кожа покрай ареолите и самите те.Имам и поставени мрежи не знам като се разградят как ще изглеждат гърдите.Те също дават обем и запълват гърдите.Имам спомен,че те би трябвало да образуват тъкан като се разграждат, но не съм много сигурна.Имплантите имат още доста да слизат.Като мине време ще кача снимки. Качвала съм преди време и казвам от личен опит да не се стряска никой от първоначалният вид.Гърдите се променят постоянно с времето.

# 637
  • Мнения: X
Аз питам не с оглед аз да реша колко да се повдига, а по-скоро как лекаря се е справил и с какво точно Simple Smile
Ето едно доста добро описание на Мотива от един от най-добрите лекари в Германия (не изключвам платена реклама разбира се)
https://www.drpatrickbauer.de/en/motiva-implants/

# 638
  • Плевен
  • Мнения: 50
Здравейте. Аз съм с Мотива ергономикс...Сложих ги през ноември 2015 година - 375 кубика...Малки са ми, но докторът каза, че едвам ги е заврял. Нямам нагъване, вълни или каквото и да било. Като естествени са. Единствено, когато стегна гръдния мускул, просто натиска импланта и тогава се деформират. С чипове са и когато се маркират с уреда, излиза сериен номер на импланта - двата са с различен номер. Гърдите се променят с годините. Стават по-меки, по-естествени, влияят им килограмите, които при всяка жена варират...имайте търпение. Дясната ръка ми е активната и има лека разлика между двете ми гърди, която само аз си забелязвам. Носих ластична лента много дълго време, може би 3 месеца. Масажите ми бяха задължителни и продължителни. Когато ми е студено, все още ги усещам като чуждо тяло. Скърцаха, кривиха се, голям зор беше първите 10-12 месеца. Продължителен процес е това свикване на тялото, на мускулите...Преди цикъл си болят, но не по същия начин, както преди да ги сложа. В началото ми бяха на врата, усещах ги като камъни. 2 години спях със спортен сутиен всяка нощ, после взех да нехая, но не се чувствах добре и сега рядко пропускам да си сложа сутиен за през нощта. За активно трениращите жени болката е по-голяма. Мускулите са стегнати и един средно-голям имплант ги опъва до безумие. Ако сега ми предстоеше операция, вероятно бих сложила минимум 450 кубика, но без причина не бих се подложила на реоперация, защото не знам дали резултатът би бил толкова задоволителен, както е в момента.

# 639
  • Мнения: 6
Колко време след имплантите може да се забременее?

# 640
  • Мнения: 285
Здравейте,

Към кой лекар бихте се обърнали за абдоминопластика? Свалих доста килограми ( 40) и имам увисване в коремната област, което много ме притеснява.

Благодаря предварително!

# 641
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте,

Към кой лекар бихте се обърнали за абдоминопластика? Свалих доста килограми ( 40) и имам увисване в коремната област, което много ме притеснява.

Благодаря предварително!

Здрасти, друга е темата е за тези върпсои, но аз ще правя след месец абдоминопластика при Молов в София Simple Smile

# 642
  • Мнения: 35
Колко време след имплантите може да се забременее?
Ако помня добре, моят хирург ми беше казал, че трябва да минат минимум 6 месеца след операцията.

# 643
  • София
  • Мнения: 4 884
Благодаря на всички, които внасят ясното с прочетено и личен опит! За разлика от други теми, тук наистина може да информира човек.

Искам да попитам, правилно ли съм разбрала ( а и с такова впечатление оставам, гледайки галерии със снимки), че при равни условия, демек импланти с еднакви кубици, кръглите биха изглеждали по-големи от анатомичните?

# 644
  • Мнения: 1 227
Buena esperanza точно така е, тъй като анатомичните имат нисък горен полюс , за сметка на това са най-изпъкнали в долната част, докато кръглите дават повече обем в горния полюс и респективно изглеждат по-големи. Да речем 390 висок профил анатомични и 390 висок профил кръгли може да изглеждат като 2 различни размера чашки дори.

Общи условия

Активация на акаунт