Коледата чука на вратата, ЮЛЧЕТО подарък чака под елхата! - Тема 3

  • 19 809
  • 763
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 388
Sunny555 аз по препоръка на педиатърката, ако почнем нещо с ММ да кихаме или не се чувстваме добре веднага разтварям едно саше Осцилококцинум на малката. Хомеопатично е и даже се препоръчва да се дава профилактично веднъж седмично, но има ли болен в семейството е добре всеки ден да разтваряш във водичката едно саше.

# 376
  • Мнения: 1 134
Мерси, момичета. За Осцилококцинум не знаех, че се дава и на бебета. Ние имаме и хомеопатичен сироп вкъщи, и ако се наложи ще давам и от него. Панадол дадох снощи на лягане, за да не вземе да вдигне температура през нощта, че при децата така протича грипът. Иначе и аз попринцип не давам нищо превантивно, но този грип е тежък.

# 377
  • Мнения: 3 250
Аз се включвам за жълтъка - аз лично спазвах препоръките на сзо за въвеждане (които съвпаднаха и с педиатърката) и го въвеждах 1 седмица всеки ден до достигане на 1/4 (от трохички). А иначе по схемата, която циркулира, се въвежда 3 седмици, след втората може да въвеждаш нови храни.

# 378
  • Мнения: 528
Аз се включвам за жълтъка - аз лично спазвах препоръките на сзо за въвеждане (които съвпаднаха и с педиатърката) и го въвеждах 1 седмица всеки ден до достигане на 1/4 (от трохички). А иначе по схемата, която циркулира, се въвежда 3 седмици, след втората може да въвеждаш нови храни.
от 6тия месец ли беше жълтъка или по-натам.. педиатърката ми каза ден зеленчуково и ден месно..като в зеленчуковото да слагам троха жълтък и всеки ден да увеличавам до 1/4 но не ми каза от кой месец Grinning

# 379
  • Мнения: 3 250
Аз давам от 6 м и 1 седмица жълтък и после включих месото.

# 380
  • Мнения: 52
Здравейте, ние започнахме също със захранването. 4ти ден тиквено пюре. Повръща малко около половин час след хранене, защото много обича да стои по корем. Относно грипа - давам профирактично 2 пъти инфлуцид разтворен във водичка по препоръка на педиатърката. Пожелавам здраве на всички!

# 381
  • София
  • Мнения: 388
Момичета, минахте ли през нефролог вече?

# 382
  • Мнения: 388
Момичета, минахте ли през нефролог вече?

Ние да,даже бяхме и на вторичен преглед,защото имаше нещо,което не успяха да видят първия път,защото не й беше пълен пикочния мехур . Но за щастие всичко е наред . 😊

# 383
  • Мнения: 148
Момичета, минахте ли през нефролог вече?

Ние да,даже бяхме и на вторичен преглед,защото имаше нещо,което не успяха да видят първия път,защото не й беше пълен пикочния мехур . Но за щастие всичко е наред . 😊
ние също минах ме, всичко е наред.

# 384
  • Мнения: 472
И ние минахме, единия бъбрек е по голям малко, но каза че е нормално

# 385
  • Мнения: 490
Ние пък още не сме, а трябваше отдавна.. 😡 Мислех тази седмица да е, ноо всичко се обърка.. Ужасна седмица, всичко върви наопаки... И за капак, Мела днес се изтърси от спалнята 😷

# 386
  • Мнения: 388
И ние минахме, единия бъбрек е по голям малко, но каза че е нормално

И при нас така,единия е с 0,5 мм по-голям от другия. 😊

АК47 И аз чакам този момент,като гледам колко подвижна е станала. 😂

# 387
  • Мнения: 619
И ние минахме, единия бъбрек е по голям малко, но каза че е нормално

И при нас, обаче е един идиот, който ми наговори едни глупости... не искам да си спомням! Няма да ти ги споменавам да не те притеснявам. Дано не ми се налага да търся второ мнение обаче никога...Направо газ пикая като се сетя за него. И за ставите при него ходихме и тогава други простотии...

# 388
  • София
  • Мнения: 388
При кой бяхте, че ние трябва да минем до 22.02 и е време да запазя час. Ако имате някакви впечатления, моля да споделите!

# 389
  • Мнения: 472
ние ходихме при д-р Цанова в детско здраве на ул.Ами Буе 27- попрепоръка на педи. Работят със ЗК

Общи условия

Активация на акаунт