Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 72

  • 32 353
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 982
Благодаря, Алекс! И 4-ма може. Само да се случат нещата, а аз съм оптимист.

# 46
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Здравейте, на мен ми предсто тест на 23 и ми е нервно и никак не ми е празнично. А ММ е в трескаво търсене на подаръци за родата му, как да не го убия.
Те не знаят и голямо мрънкане за празниците.
Аз гледам да мисля положително, но това ме побърква и вчера си и ревах, то след тези хапчета....

# 47
  • Мнения: 4 982
Здравейте, на мен ми предсто тест на 23 и ми е нервно и никак не ми е празнично. А ММ е в трескаво търсене на подаръци за родата му, как да не го убия.
Те не знаят и голямо мрънкане за празниците.
Аз гледам да мисля положително, но това ме побърква и вчера си и ревах, то след тези хапчета....
Стискам палци за теста Hug

# 48
  • Мнения: 1 588
mima66 заедно ще сме на теста. Кой ден ще ти е тебе 23, защото аз от сега умивам да отида на 20ти, но моята зълва само ме овиква че бързам Hug Стискам палци да получим най-хубавия подарък

# 49
  • Мнения: 78
Момичета, случвало ли ви се е след пункция да имате болка само в единия яйчник (в моя случай десния), изпитвам остра болка при става/сядане/лягане/пишкане и това е само вдясно. Почвам да психясвам вече, а мъжът ми вика, че си въобразявам. Но болката си е съвсем реална.

# 50
  • Мнения: 337
Момичета, случвало ли ви се е след пункция да имате болка само в единия яйчник (в моя случай десния), изпитвам остра болка при става/сядане/лягане/пишкане и това е само вдясно. Почвам да психясвам вече, а мъжът ми вика, че си въобразявам. Но болката си е съвсем реална.

Мърмейд, аз имах болки в десния яйчник над месец след пункцията. И двата яйчника бяха доста уголемени, но нямах задържане на вода. Въпреки многото протеин ми отне около месец и половина да се възстановя. Ходих няколко пъти на преглед през това време да следят за задържане на вода и за евентуално усукване. Бяха ми забранили всякакви резки и усукващи движения, никакъв полов живот, както и трябваше да хапвам и пия по малко за да не натоварвам отделителната система (да пишкам бавно и на често). Беше доста гадно при мен, но мина Hug Дано при теб е по-леко Hug

# 51
  • Мнения: 1 278
Аз имах силни периодични болки в единия яйчник в продължение на седмица след пункцията, особено при физическо натоварване. И понеже това беше необичайно с оглед опита ми от предишните 7 пункции, бях притеснена и отидох на преглед. Оказа се, че има остатъчни ехонегативни структури от извадените яйцеклетки, но нямаше течност в матката, нито възпаление.  Изглеждаха като фоликули 15-16 мм. Всичко това било нормално.

# 52
  • Ловеч
  • Мнения: 328
mima66 заедно ще сме на теста. Кой ден ще ти е тебе 23, защото аз от сега умивам да отида на 20ти, но моята зълва само ме овиква че бързам Hug Стискам палци да получим най-хубавия подарък

На мен на 08.12 ми беше трансфера на 2 тридневни. Аз също мислех за 20, но не съм на 100% сигурна.
Успех и на теб, заедно сме.
Твоите колко дневни са?
Как си с нервите?
Аз наистина се старая, но ме побърква еуфорията на моя за подаръци на родата му.

# 53
  • Мнения: 1 588
На 11.12 2 петдневни. Нерви имам, търпение нямам Hug имаме 3 замразени и това до някъде ми дава спокойствие, че няма да е окончателна присъда (:
Снощи видях, че на 10 са ми били излязли тромбофолии и нк клетки. Нещата май не са добре, но доктора ми каза, че ги е видял и според него няма нищо притеснително Thinking

# 54
  • Мнения: 89
Здравейте момичета имам въпрос, но първо ето какво ми се случи: октомври приключи моя първи опит с неуспех, на 1 декември ми дойде вече третият нормален цикъл(или поне аз така си мислих) но си дойде както трябва на 27 ден. Но продължи около 10 дни, ходих на лекар казаха няма нищо притеснително, вечерта се обичахме с ММ и на другият ден получих кръвоизлив доста силен, все едно пак ми идва, отидох при друг доктор, той потвърди няма полипо, няма кисти всичко е перфектно, каза може от хормоните. Според вас кой хормон може да се базика така с мен? А се каня на следващият цикъл да започвам предпоготивка с противозачатъчнит за следващ опит, дали ще е добре, според вас? А и в момента съм на инжекжии, за спиране на кръвта- окситоцин, който прочетах че пак било някакъв хормон 😁 аман от хормони... 😁

# 55
  • Мнения: 69
Здравейте, преди началото на процедурата имам изписани противозачатъчни-Регулон. Не съм пила никога преди и ми е малко притеснено,имам още една седмица да ги пия,но от време на време имам кафеникаво зацапване, ту спира,ту тръгва. Четох, че в първия месец било нормално,но все пак се стряскам понякога. Някой има ли наблюдения как е?

# 56
  • Мнения: 4 982
Здравейте, преди началото на процедурата имам изписани противозачатъчни-Регулон. Не съм пила никога преди и ми е малко притеснено,имам още една седмица да ги пия,но от време на време имам кафеникаво зацапване, ту спира,ту тръгва. Четох, че в първия месец било нормално,но все пак се стряскам понякога. Някой има ли наблюдения как е?
Аз съм на Ясмин и нямам никакви проблеми.

# 57
  • Мнения: 261
Момичета, бях на преглед. Според док всичко е наред, възстановила съм се от пункцията и ако решим може този месец да направим ЗЕТ. Ние обаче с ММ снощи се изпокарахме( за пълни тъпотии), явно напрежението си казва думата и се чудя дали пък да не си дадем един месец почивка и тогава да продължим, но пък от друга страна не знам един месец чакане дали няма да изостри още повече отношенията ни...Как бихте постъпили вие?

# 58
  • Мнения: 1 588
Lica деликатен въпрос. Ние у нас в момента стъпваме върху памук. Всеки внимава да не ядоса другия, но те разбирам. По Добре говори с твоя мъж, защото спорове ще има винаги и точен момент няма. Моя мъж все ми вика че нямам търпение за нищо, та не мога да ти дам съвет. Надявам се че всичко ще се нареди при вас Hug

# 59
  • Мнения: 469
И ние имахме караница преди 2 дни, защото аз имам чувството, че моя живот е в застой, заради всичко това, седене вкъщи, изолиране от приятели и всичко навън, а при него не е така... Коледни партита, заведения...аз не мога да го преодолея ей така явно.
Аз бих изчакала следващия месец от гледна точка, цялото треперене точно около празниците. Няма да можеш да се отпуснеш, да излезеш, ще го мислиш постоянно. А ако е януари някак с нови сили, нов оптимизъм, нова година. Не знам аз за мен така си казвам, но както си го почувстваш. Стоплете обаче сега отношенията предколедно не си заслужават тия нерви, в крайна сметка това си е твоя човек, нищо че сега те дразни Simple Smile
Момичета, бях на преглед. Според док всичко е наред, възстановила съм се от пункцията и ако решим може този месец да направим ЗЕТ. Ние обаче с ММ снощи се изпокарахме( за пълни тъпотии), явно напрежението си казва думата и се чудя дали пък да не си дадем един месец почивка и тогава да продължим, но пък от друга страна не знам един месец чакане дали няма да изостри още повече отношенията ни...Как бихте постъпили вие?

Общи условия

Активация на акаунт