Гастротус Бейби- странични действия

  • 4 875
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте!
Имам дъщеричка на 2 месеца с рефлукс. Давам ѝ Гастротус Бейби, но наскоро разбрах, че в Италия е спрян от производство заради странични действия.
Някой от вас има ли подобна информация и забелязали ли сте нещо при вашите деца?

# 1
  • София
  • Мнения: 9 416
Давала съм този сироп на дъщеря ми, но беше по-голяма - около 5-годишна. Не помня да съм забелязала странични ефекти. Помогна й.

# 2
  • Монтана
  • Мнения: 273
Аз също съм давала на малката сиропа. Беше на 3 месеца и го приемаше доста продължително време. Нямаше странични ефекти и имаше положителен ефект.

# 3
  • Мнения: 215
Аз го давах до вчера на сина ми, които е на 2,5 месеца. При нас страничният ефект е запек и затова го спирам. Разбрах за друг сироп - Рефлуксейд Нипио и ще пробвам с него.

# 4
  • Мнения: 66
А преди ядене или след ядене го давате? При нас проблема е с много оригвания..

# 5
  • Мнения: 5
А преди ядене или след ядене го давате? При нас проблема е с много оригвания..
Аз го давах след ядене около 2-3 седмици, но спрях. При нас имаше подобрение, но се притесних, че сиропа е спрян в Италия. Водих малката 3 пъти на остеопат и мисля, че много й помогна. Вече няма нужда от сироп.

# 6
  • Мнения: 165
Здравейте при нас сиропа промени цвета на изпражненията и бебето започна да отказва храна,което до сега не се е случвало.
Даже вече често се задавя докато се храни,възможно ли е при нас да има обратен ефект много ми е странно.

А от къде е информацията,че е спрян в Италия нищо не намирам в интернет.

# 7
  • Мнения: 8 585
Здравейте!
Имам дъщеричка на 2 месеца с рефлукс. Давам ѝ Гастротус Бейби, но наскоро разбрах, че в Италия е спрян от производство заради странични действия.
Някой от вас има ли подобна информация и забелязали ли сте нещо при вашите деца?
Не се дава това нещо на деца.
Бебешкият рефлукс си се лекува консервативно.

# 8
  • Мнения: 165
Можете ли да обясните защо не се дава?
И какво ще рече се лекува консервативно?

Общи условия

Активация на акаунт