Всичко за всички марки гел лакове - 27

  • 24 009
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 10 309
Уау, Майка Зайка! Какви нокти си отгледала и как си се лакирала само! Много си задобряла. Чакам да ми пишеш седи ли лъскав топа до края, че си търся нов топ без лепкав слой, а на китайчо не може да се разчита. Не мога да ти позная ноктите. Ако бях видяла снимката без да си я пуснала ти щях да мисля, че са нечии други. Много приличат на моите нокти.
Хубав топ без лепкав слой препоръчвам на Gel it! Страхотен е и стои лъскав до свалянето!

Може ли линк? Повече подробности за марката, не съм ги срещала до сега.

# 676
  • Мнения: 1 280
Аз пак съм на покупки в Алито.Чудя се дали да не взема един дехидрататор на Росалинд,че добавих рейнфорс на тази марка в кошницата.Както писах имам primer на Венелиса,но мисля да пробвам и това.Какво ще кажете?

# 677
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Аз пак съм на покупки в Алито.Чудя се дали да не взема един дехидрататор на Росалинд,че добавих рейнфорс на тази марка в кошницата.Както писах имам primer на Венелиса,но мисля да пробвам и това.Какво ще кажете?

Препоръчвам 30мл реинфорс на ГДкоко. Много лесно се работи с него и ще имаш цяло буре. Този в малките 8мл шишенца едвам ми стига за 3-4 лакирания. Големият идва без четка. Нищо не преливам. Отварям старото, празно шише, накланям ако е полупразен и бъркам с четката в бурето. Последният не пари в лампата.

https://m.aliexpress.ru/item/32847548221.html?spm=a2g0n.orderlis … 32ae36&is_c=Y

На последния, най-долен ред, първото черно буренце в ляво, със син етикет.

За обезмаслителите вече писах няколко пъти. Думата обезмаслител се ползува масово без в Али да е обяснено кое какво е. Предвид ниската им цена навсякъде не бих се занимавала с Али точно за обезмаслители. Повечето са обикновен ацетон и спирт с 2-3 други молекули и на цена като марковите. Иди в групата във фейсбук и си вземи всичко от Коди! После, ако искаш си поръчвай от Али да ги сравняваш. Около 15 лева излизат общо.

С твоето белене не можеш да си позволиш Али извън 2-3 бази.

# 678
  • София
  • Мнения: 10 309
Обезмаслител, най-лесно, бързо и евтино https://makeup.bg/product/399700/
И този https://makeup.bg/product/440666/

Има и по-евтини варианти, но този май е най-удачен. Аз си взех този, но не е наличен.
https://makeup.bg/product/464970/#/option/1051296/


И още веднъж, внимавайте с продукти от Китай, които влизат в допир с нокът/кожа, аз лично не бих си го причинила! Не малко потребители се оплакаха от алергии, риска при наличието на толкова богат избор, не си заслужава.

Реинфорс над цвета и аз използвам на UR Sugar, но китайска база, обезмаслител или масло, не бих си сложила.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 17:59 от nad_tab

# 679
  • Мнения: 5 832
Мисля да поръчам каучуковата на Коди и топ, но се колебая между каучуков и обикновен. Препоръки, предвид, че обикновен лак ми държи по седмица на ноктите? Кой е по-лесен за сваляне?

# 680
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Обезмаслител, най-лесно, бързо и евтино https://makeup.bg/product/399700/
И този https://makeup.bg/product/440666/

Има и по-евтини варианти, но този май е най-удачен. Аз си взех този, но не е наличен.
https://makeup.bg/product/464970/#/option/1051296/


И още веднъж, внимавайте с продукти от Китай, които влизат в допир с нокът/кожа, аз лично не бих си го причинила! Не малко потребители се оплакаха от алергии, риска при наличието на толкова богат избор, не си заслужава.

Реинфорс над цвета и аз използвам на UR Sugar, но китайска база, обезмаслител или масло, не бих си сложила.

Хм, това, което показваш и в двата линка е почистващ препарат, клинър, клензър. Обезмаслява, разбира се, но не ползувам такова чудо и без него гелът седи както когато ползувам. Скръбфреш е леко по-различен, но той съдържа и свързващи вещества. Чистя със спирт от аптека и повече клензър няма да си купя.

Според мене на нея и трябват фрешър за киселинността, ултрабонд за да седи здраво захванато и евентуално кисел праймър.

Зайка, метни линк към топа на Гел от, който седи дълго лъскав, моля те, че не го намирам. Благодаря. Без лепкав слой е, нали?

# 681
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 480
Мерси отново, Майка Зайка!:hugs: Аз сутринта си го поръчах лилавото-още преди да сложиш снимките. Но нищо, ще пиша един ден като дойде и се лакирам.
Неви, ти ако видиш и аз какви ноктаци съм отгледала, хаха, не е за вярване. Отдавна не са били толкова дълги. След няк. дена ще намеря време да кача снимки, че ми се уплътни програмата за тая седмица изведнъж. Направо съм доволна, че в понеделник сутринта имах няколко свободни часа и сякаш съм си знаела, та успях да се лакирам набързо- само 2 слоя лак, и никакви декорации. Но съм доволна и на това.Grinning Ако не го бях направила- трябваше да чакам до уикенда с " израсли" в основата нокти.

# 682
  • Мнения: 145


Зайка, метни линк към топа на Гел от, който седи дълго лъскав, моля те, че не го намирам. Благодаря. Без лепкав слой е, нали?
Имат физически магазин във Варна, но не мога да разбера дали предлагат онлайн

# 683
# 684
  • София
  • Мнения: 1 781
Момичета, моля за препоръка за супер бял цвят. Да не е перла, просто супер бяло, да се на ся нормално, да не става на черти, да не се нуждае от 5 слоя, четката да е прилична и да прави хубав овал. Същото и за черен цвят. Оказа се че моите са ужасни 🙄

Купих си от позната маникюристка топ на Алесандро... Нещо си, гръцки е. Не е безкрайно лош. За протокол не харесвам Коди топа, матира ми се и никога не ми седи достатъчно сочно и лъскаво 🙄.
Благодаря.

# 685
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
https://www.amazon.fr/Traitement-Brisa-Paint-Liquide-Opaque/dp/B001MW9MC2

Това е любимото ми. Седи само на гел, обаче.

Бялото на Venalisa е много покривно. Съседка си прави френски с него и слага само един слой, но с други четки.

Черното на GDcoco покрива на 2 тънки слоя, обаче трудно се изпича ако се наплеска дебело. Би покрило и на един дебел слой ако можеше да се изпече.

Кой топ на Коди не е лъскав, че имат няколко?

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 2 048
Аз имам бяло и черно на Веналиса и от двете не съм доволна Sad

# 687
  • Мнения: 145
Момичета, моля за препоръка за супер бял цвят. Да не е перла, просто супер бяло, да се на ся нормално, да не става на черти, да не се нуждае от 5 слоя, четката да е прилична и да прави хубав овал. Същото и за черен цвят. Оказа се че моите са ужасни 🙄


По същата причина на риск си купих на FOX и ми харесаха. На два, не толкова тънки слоя се изпича добре и покрива добре. Цената му също е прилична.

# 688
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета, моля за препоръка за супер бял цвят. Да не е перла, просто супер бяло, да се на ся нормално, да не става на черти, да не се нуждае от 5 слоя, четката да е прилична и да прави хубав овал. Същото и за черен цвят. Оказа се че моите са ужасни 🙄

Купих си от позната маникюристка топ на Алесандро... Нещо си, гръцки е. Не е безкрайно лош. За протокол не харесвам Коди топа, матира ми се и никога не ми седи достатъчно сочно и лъскаво 🙄.
Благодаря.

Най-плътното бяло ми е  Коди 33, дебна от месец това на Neess, но все не е налично.

# 689
  • Асеновград
  • Мнения: 1 369

Това е топа, със зелената капачка без лепкав слой, аз само от него слагам (маникюрист съм) извинете че го повтарям толкова често но може да не сте видели от предните ми коментари не го навирам в очите нарочно... та този топ лак е страхотен в салона ползваме само него, и матиращия ни е на същата марка, ние го взимаме от дистрибутори, но имат страница във фб, мисля че може и от там да се поръча или от някои салон в който работят с марката, а лаковете им са страхотни и покривни, но с топа няма да сбъркате препоръчвам го в две ръце! Ако има нещо можете да ме питате, в интерес на истината не съм чувала за повечето марки които обсъждате и ми е интересно, освен коди, с които не съм работила, основно ползвам блускай, гел ит ъп, и клариса (и сикретли която им е подмарка) има и още две три марки но с тях по рядко, the black bottle не са лоши но много трябва да се внимава с нанасянето че се набръчкват, иначе и те имат страхотни цветове

Общи условия

Активация на акаунт