Слънчеви юнски късметчета 2020 - ТЕМА 4

  • 21 696
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте, момичета, за съжаление и аз напускам милата ви група Sad Моля да ме изтриете от първа страница на тази тема, ако още е възможно. Всичко приключи на 06.12., като поради късната седмица не беше лесно Sad Пожелавам ви успех и всички да устискате докъм термин и да гушкате чудесни бебчета!

# 31
  • Мнения: 188
Много съжалявам пожелавам ри съвсем скоро бременност и бебче на финал.Все пак какво стана извинявай че питам.?


Здравейте, момичета, за съжаление и аз напускам милата ви група Sad Моля да ме изтриете от първа страница на тази тема, ако още е възможно. Всичко приключи на 06.12., като поради късната седмица не беше лесно Sad Пожелавам ви успех и всички да устискате докъм термин и да гушкате чудесни бебчета!

# 32
  • Мнения: 367
kate_hecate, миличка, знам, че много те боли, но намери сила все пак да ни кажеш. От все сърце се моля, всичко лошо да е вече в миналото. И много скоро да имаш една лека и щастлива бременност!

# 33
  • Мнения: 632
Много съжалявам за загубата... Sad Желая ти скоро да се събереш и да имаш следваща успешна бременност до финал.
Всички знаем колко ти е тежко,но те молим данни разкажеш какво се е случило,макар и не с големи подробности,защото всички се страхуваме още повече тези,който вече сме минали по този път.
Не се предавай пред болката!!!

# 34
  • Мнения: X
Много е странно всичко тук. Толко много жени, които не се познават, а споделят всяка своя емоция! За жалост колкото и добри новини има е достатъчна една тъжна , за да помрачи деня на всички ни! Сигурна съм, че всяка една от нас съпреживява чувствата на kate_hecate! Съжалявам от сърце за загубата ти, kate! И колкото повече напредваме в седмиците, толко по-тежко понасяме всяка лоша новина! Позволявам си да говоря от името на всички ни и ако не съм права, поправете ме!
И аз ти желая от все сърце скоро да имаш своята прекрасна бременност и да родиш здраво и пъхкаво бебче. Само бъди смела и спокойна.

# 35
  • Мнения: 419
Kate ,
Присъединявам се и аз към пожеланията за сила в този тежък момент!🍀
Трудно е да се каже каквото и да е по такъв тъжен повод и все пак знай,че получаваш от нас много положителна енергия и те чакаме скоро да се върнеш с хубави новини!Другия път ще се получи, тази мисъл ще те крепи 🍀❤🤞

# 36
  • Мнения: 205
Айде и аз в новата тема, аз получих леко кафвеникаво зацапване и минах на утрогестан вагинално, слава Богу не се е повторило и дано и не се повтори де . Иначе всичко е наред .
Чакам си прегледите и изследванията  след 17ти  и се надявам всичко да е наред.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Момичета ако някоя я няма, само ще помоля да ми напишете и някаква информация Simple Smile - термин, години, град, за да не ви седи само името
Мен ме няма, на 28 г, гр. Варна, термин 08.06. Благодаря

# 38
  • Мнения: 584
Kate, съжалявам за това през което минаваш в момента! Изпращам ти много прегръдки и пожелания скоро да видиш пак двете чертички, но този път с едно здраво бебче, което да гушкаш след 9 месеца! 🍀🍀🍀

# 39
  • Мнения: 338
kate_hecate Съжалявам и аз за загубата ти. Успех следващия път! Flowers Four Leaf Clover
Аз влизам само да кажа да ме махне dream от първа страница и да пожелая на останалите леко бременеене и само хубави новини в новата тема Simple Smile

# 40
  • Мнения: X
Кейт, много съжалявам за загубата ти мила и зная какво ти е! Cry Кураж, момиче и те очакваме скоро да се завърнеш при нас като следващата бременност е до финал! Прегръщам те и ти изпращам много положителна енергия! Heart

# 41
  • Мнения: 955
kate_hecate Съжалявам и аз за загубата ти. Успех следващия път! Flowers Four Leaf Clover
Аз влизам само да кажа да ме махне dream от първа страница и да пожелая на останалите леко бременеене и само хубави новини в новата тема Simple Smile
Съжалявам, Диди! Какво стана Disappointed

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 037
kate_hecate, Диди Съжалявам и аз за загубата Ви. Успех следващия път!

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 18:27 от lorennka

# 43
  • Мнения: 338
Явно се е получило объркване.. то сме толкова много момичета, нормално Simple Smile Бях писала в предната тема - 26 стр. мнение 375. Накратко - трябваше да съм в 9г.с , а по размери на сакчето бях в 6-та. Тогава (6-та г.с и няколко дни( видяхме пулсации.
Чакам все още епикриза, но едва ли ще има полза от нея. Преди следващи опити обмислям да си направим изследвания с ММ (от 1 стр. на темата с кюретажите).
От операцията се възстановявам добре, кървенето спря преди няколко дни, утре съм на контролен и очаквам добри новини Simple Smile

# 44
  • Мнения: 955
Явно се е получило объркване.. то сме толкова много момичета, нормално Simple Smile Бях писала в предната тема - 26 стр. мнение 375. Накратко - трябваше да съм в 9г.с , а по размери на сакчето бях в 6-та. Тогава (6-та г.с и няколко дни( видяхме пулсации.
Чакам все още епикриза, но едва ли ще има полза от нея. Преди следващи опити обмислям да си направим изследвания с ММ (от 1 стр. на темата с кюретажите).
От операцията се възстановявам добре, кървенето спря преди няколко дни, утре съм на контролен и очаквам добри новини Simple Smile
Охх сетих се, наистина сме много. Стискам палци за добри новини, а догодина с нови сили и нов късмет! Хубаво си се насочила да направите изследвания, въпреки, че понякога е просто мал шанс.

Общи условия

Активация на акаунт