Слънчеви юнски късметчета 2020 - ТЕМА 4

  • 21 696
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ето ме и мен! Дрийм, благодаря и аз за новата темичка. Страхитна е, само че не се видях в нея 🙃
Само с радости да я напълним 🤗

# 16
  • Мнения: 242
С кръста как сте момичета? Мен доста ме мъчи особено в колата продължително ако стоя.
Професията ми е свързана с шофиране и те разбирам много добре, от седмица ме боли постоянно, дори когато лежа, та чак малко се притеснявам... Не знам дали мога да се мажа с нещо.

# 17
  • Мнения: 921
Момичета ако някоя я няма, само ще помоля да ми напишете и някаква информация Simple Smile - термин, години, град, за да не ви седи само името

# 18
  • Мнения: 346
Irina и аз съм така , след бхс се успокоих , но и все още не мога да повярвам че всичко е наред след миналата загуба , чак ме е страх да се зарадвам още и същевременно се успокоявам че преминахме  през най-трудния период и сега идва само хубав да се надяваме и спокоен, но това са нормални неща.

# 19
  • Мнения: 695
София, 35г, чакаме момче (Засега) Simple Smile

# 20
  • Мнения: 584
Дрийм, благодаря за прекрасната темичка! 😍 Дано само хубави емоции си споделяме тук! 🍀🥰🤰

При мен няма нищо ново, гаденето се появява само вечер и не е толкова силно. До момента съм качила 1.5кг., но коремчето ми е толкова подуто, че приличам като в 6ти месец, както каза една друга съфорумка, все едно съм преяла с 10 дюнера 🤪

С ММ вече ходихме на отворени врати и си избрах къде да се следя и в последствие да родя, и съм безкрайно щастлива от този факт. Сега ми е доста по-спокойно и даже във вторник съм на преглед, та ще видим бебчо какво прави (до сега съм била само веднъж на преглед в 7г.с., а вече съм 11+2). Хей, Кейлийн, не се притеснявай че не си ходила скоро, виж че и аз съм така 😁

# 21
  • Мнения: 1 380
Здравейте,ако може да добавите и мен.
Ива,32 години,втора бременност,термин 1.6.2020г.,момче.

П.С. Аз от понеделник влизам в 15 седмица, гаденето вече е минимално,но още го има.В 12 и 13 още си беше сравнително силно.
4-ти месец започва от 14 седмица.

# 22
  • Мнения: 298
Записвам се и аз новата тема. Благодаря за труда Дрийм!

Аз за сега минах само ехографския преглед, а за БХС резултатите трябва да чакам 2 седмици. Ехографския преглед беше наред, надявам се и кръвните резултати да излязат добри. За пола нищо не коментира, а и аз бях толкова притеснена дали всичко е наред та чак забравих да питам. Дано след 2 седмици като отида за резултатите да разбера и пола.

В предната тема  едно от момичетата беше питала за сънищата. Аз от около седмица две насам сънувам розови сънища. Явно заради хормоните.
А тази сутрин сънувах, че ям много вкусна пица и се събудих с ужасен глад.
Напоследък от всичко се гнуса, но само от пица не. 😁

# 23
  • Мнения: 727
И аз пица не отказвам! Joy Мен пък снощи ММ ме ядоса и си сипах 1 пръст вино малко да отпусна напрежението.. ей скъсаха ме днес киселини. Не съм сигурна дали е от виното точно, но не се търпи Confused

# 24
  • Мнения: 346
Здравейте момичета имам питане , от ваще БХС какво означава паритет и след това пише спонтанно раждане между 16-30г.с което ме уплаши тя не каза проблем ама защо го има, моля ви кажете ми прилагам снимка

# 25
  • Мнения: 168
И аз да се запиша за новата тема 🤗
И да споделя че и аз съм с розови сънища, доста упорити 😁 но може би защото с ММ все още ни е страх да правим секс, макар че вече съм 13+4 . Може би е време да се престрашим, ние се шегуваме , че забравихме какво е това 🤣

# 26
  • Мнения: X
Snej_anka, правете секс, не се притеснявайте щом всичко си върви нормално! На нас ни е забранено до второ нареждане. Аз някакси съм се настроила и понеже и все ми е лошо не ми липсва толкова много, но за ММ ми е много жал, горкият!
Иначе за сънищата мойте са и розови и всякакви други с много шантави сюжети и са много истински! Освен това сънувам почти всяка нощ и то по няколко пъти! А ако стана до тоалетна и след това пак заспя, сънят ми продължава. След като стана ми трябват 20тина мин да си наместя мислите.

# 27
  • Мнения: 277
Здравейте момичета имам питане , от ваще БХС какво означава паритет и след това пише спонтанно раждане между 16-30г.с което ме уплаши тя не каза проблем ама защо го има, моля ви кажете ми прилагам снимка
Нулата след тези неща значи, че не си ги имала Simple Smile
Ако са ти казали, че всичко е наред прибери го тоя лист в шкафа и давай напред Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 2 308
Дрийм, благодаря за хубавата тема. Моля те и мен да добавиш- София, 32год, втора бременност, термин 11.06.
За сметките в кой месец си съм приела датата на термина в различните месеци да ми е определяща. Т. К. На 11 декември влизам в 4 месец, 11 януари в 5 месец и т.н. За ФМ само трябва да видя в коя седмица се падаше и да си запазя час.
За секса... За сега е мираж Cry хормоните са ми на макс, но чакам 18 на прегледа АГ да даде зелена светлина.
Мен вече не ми се гади, храната даже ми е вкусна...  Не ям въглехидрати, заради глюкозата, но вчера хапнах половин туикс и... Кеф...
Казахме вчера на дребния, където и да ме срещне сега ме гали по корема и му говори разни неща.. Много е сладко Heart
Хубав ден и дано напълним темата само с хубави емоции.

# 29
  • Мнения: 32
Добро утро Hug Дрийм, благодаря за положения труд!

И аз да се включа по темата за секса и сънищата. При тези, които са се престрашили да пробват - имате ли проблем със сухота там долу BlushGrinning мен това също ме мъчи и не ни се получава много, много, въпреки желанието ми Grinning Трябва да проуча за лубрикант, подходящ при бременност.

Общи условия

Активация на акаунт