До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 57 847
  • 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 117
Еха 25 лв само за болничен ли,не включва  ли ехограф ..преглед .Аз моя го взимам от Лкк и ми е към 5 и нещо лв .

Само болничен Sad Нищо не включва Sad

# 16
  • Мнения: 4 940
Някой има ли мнение за д-р Кирова? Пише, че работи в окръжна болница.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Тинити, аз се следя при др Мануелян. Първия скрининг с ФМ е 120лв, втората(сега ми предстои) ФМ е 100лв. Доволна съм от нея - от прегледи, обяснения, изследвания и отношение.😊

# 18
  • Мнения: 4 940
Тинити, аз се следя при др Мануелян. Първия скрининг с ФМ е 120лв, втората(сега ми предстои) ФМ е 100лв. Доволна съм от нея - от прегледи, обяснения, изследвания и отношение.😊
Работи ли със здравна каса?

# 19
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Да, работи Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Момичета, налага ми се спешен преглед в понеделник, че 2 седмици цикъла не ми спира. Имате ли идея при кого мога да се пробвам без час? Мисля си за д-р Градева  Rolling Eyes newsm78

# 21
  • Мнения: 6 802
Момичета, налага ми се спешен преглед в понеделник, че 2 седмици цикъла не ми спира. Имате ли идея при кого мога да се пробвам без час? Мисля си за д-р Градева  Rolling Eyes newsm78
Да аз преди година така спешно ми се налагаше да ме погледне гинеколог по друга причина и живея близо -без час е направо отиваш

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета, налага ми се спешен преглед в понеделник, че 2 седмици цикъла не ми спира. Имате ли идея при кого мога да се пробвам без час? Мисля си за д-р Градева  Rolling Eyes newsm78
Искаш ли да ти дам номера на Татарова? За мен е от малкото адекватни лекари. Може и да видиш в Света София кой е на смяна. Не знам коя Градева визираш

# 23
  • Мнения: 4 940
Момичета дайте ми съвет. Нали исках да се запиша при Мануелян, звъннах още като разбрах, че съм бременна, но се указа, че няма час за установяване на бременност. Пита ме кога ми е последния цикъл и изчисли, че на 06.01 могат да ми направят скриниг тест, понеже ще отговарям на 11-12 седмица и така си записах час. След като бях на преглед за установяване при друг АГ се оказа, че съм с 2 седмици назад. Това значи, че имам час за скриниг, но ще бъде рано, защото ще съм в 10 седмица и няколко дни тогава. И сега не знам да ходя ли, да сменя часа ли... ?
В голяма чуденка съм и сега са празници, не искам да изпусна този тест, но може и да нямат часове за по нататък.
Надявам се, че ме разбрахте.

# 24
  • Мнения: 1 509
Момичета дайте ми съвет. Нали исках да се запиша при Мануелян, звъннах още като разбрах, че съм бременна, но се указа, че няма час за установяване на бременност. Пита ме кога ми е последния цикъл и изчисли, че на 06.01 могат да ми направят скриниг тест, понеже ще отговарям на 11-12 седмица и така си записах час. След като бях на преглед за установяване при друг АГ се оказа, че съм с 2 седмици назад. Това значи, че имам час за скриниг, но ще бъде рано, защото ще съм в 10 седмица и няколко дни тогава. И сега не знам да ходя ли, да сменя часа ли... ?
В голяма чуденка съм и сега са празници, не искам да изпусна този тест, но може и да нямат часове за по нататък.
Надявам се, че ме разбрахте.
Теста по спомен се прави 11-13 седмица, като май беше 13+6, т.е. почти 14. Според мен е най-добре да си смените часа за след седмица-две, че дори и за три имате време. Отделно при този тест единствено се замерва нухалната гънка, което всеки по-читав лекар може да направи. По-рано според мен е да си пратите кръвта за изследване в НГЛ, а да не разчитате на разни бургаски лаборатории.

# 25
  • Мнения: 2 883
Отиди си за часа, а ако тя не може да види нещо ще ти даде нов час когато прецени, че бебето е достатъчно развито, за да се види.

Не съм лекар, но съм сигурна, че не се гледа "единствено" тази гънка.
На моят БХС д-р Сигридов ме гледа сигурно би час, едва ли е само, за да замери тази гънка.

# 26
  • Мнения: 226
Мнение за д-р Парушева?

# 27
  • Мнения: 195
Аз съм много доволна.От години се следя при нея.Откривала ми е полипи няколко пъти,които една репродуктивна специалистка въобще не видя.След това като забременях се следих при нея,а после и при нея родих секцио

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Отиди си за часа, а ако тя не може да види нещо ще ти даде нов час когато прецени, че бебето е достатъчно развито, за да се види.

Не съм лекар, но съм сигурна, че не се гледа "единствено" тази гънка.
На моят БХС д-р Сигридов ме гледа сигурно би час, едва ли е само, за да замери тази гънка.
+1
Мен др Мануелян ме е викала допълнително ако нещо не се вижда както трябва или е рано. Вмъкна ме в графика.

+1 и за Сигридов, 40мин преглед с най-малки подробности.

# 29
  • Мнения: 199
Здравейте.  Моля да препоръчате акушер -гинеколог, който да изражда -БЕЗ КИРОВАКОВ. Знам че го хвалят много,но на 6 приятелки с  бебетата уж излизали с ръцете на пред и жените биват отрязани ,децата на антибиотик и тнт.. може ли да споделите опит...

Общи условия

Активация на акаунт