Любовта ми си отиде изведнъж

  • 6 042
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 050
За мен няма драма. Свободна си, не е той. Защо да се мъчиш .
И се сещам за песента на Милена "Никога не казвай да, когато чувствата ги няма в теб..."

# 61
  • Мнения: 107
Любовта си е любов или я има или не средно положение няма.

# 62
  • Мнения: 3 903
Не винаги това, което искаме е това,което наистина ще е добре за нас. Благодари на вътрешния ти ..вадач...ила там както и да го наречеш, че много точно ти показва истинските неща. "Любовта" ти....нека я наречем така въпреки че това не е любов, е изчезнала внезапно защото за нещо по-мъдро вътре в теб е станало ясно, че си имаш работа с незрял компелксар с когото един съвместен път ще е осеян с драми и накрая ще свърши до под кривата круша. Домере си на тази вътрешна мъдрост, до която все още съзнателният ум не е достигнал...и не искай да ти се върнат "чувствата" щото лошо ти се пише с такъв комплексар дето отсега се опитва да те ограничава от прителките ти, от твоя начин на живот в своя полза. Как само се заблуждаваш, че го интересуваш ТИ. Не, интересува се само от себе си и от своя кеф и да не би по някакъв начин да направиш нещо дето ще му го наруши кефа, като например да му изневериш....или да се интересуваш от някой или нещо друго освен от него. Ако обичаше ТЕБ и се интересуваше от ТЕБ щеше да се радва на всичко което прави ТЕБ щастлива - общуването с приятели, други интереси /освен него/ и т.н.
С други думи ..интуицията ти е по-мъдра от мозъка ти и бъди благодарна, а не върви срещу нея.

# 63
  • Мнения: 17 402
За мен няма драма. Свободна си, не е той. Защо да се мъчиш .
И се сещам за песента на Милена "Никога не казвай да, когато чувствата ги няма в теб..."

“Някой ден сърцето ще поиска ей това, което ти си му отнемал, без дори да си разбрал”.
Simple Smile
Еех! Благодаря ти!

# 64
  • Мнения: 70
От какво естество, бяха скандалите и проблемите?

Ставаше най-вече дума за това, че не държа на него, както той иска, че поставям приятелките си пред него, че не съм супер весела и щастлива с него, както преди и той со усещаш. Освен това и проблеми свързани с ревност и това някой да не ме "вземе"
Ревността е страшно нещо! Представяш ли си живота с него след ,примерно ,5 години? А осъзнаваш ли,че този човек се опитва да те откъсне от всичко твое - мечти,приятели,семейство,за да не ти "пречи'' никой да може да гледаш само него? На такъв човек НЯМА как да угодиш особено ако недай Боже имаш момчета приятели - следователно всеки такъв е потенциален твой сваляч, винаги това,че излизаш с приятелки ще буди  него съмнение и поводи за ревност! Какъв е смисълът да си съсипваш живота......

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 15:36 от biancachandon

# 65
  • Мнения: 188
Дете, да започнеш връзка от разстояние и цялата ви връзка да е така е различно от това почти всеки ден да се виждате. Ти имаш една представа за него, която не е реална. Ако беше в твоя град и го виждаше почти всеки ден, нямаше да говориш колко е идеален. Всеки си има странности и недостатъци. Просто си била много влюбена и все още си, за да не можеш да видиш тъмните черти на характера на момчето.

Общи условия

Активация на акаунт