Плевен 159 - зимна тема

  • 59 655
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 584
Ели, преди две години девойката си беше навехнара палеца на ръката и веднага я заведох в Пантелеймон.  Без направление. Тогава реших, че няма да търся ЛЛ. Преглед, рентген, шина и спрей- 200 лв.
След това се наложи да се отиде на проследяващ преглед- ЛЛ в чужбина, уж имало заместващ- нямаше. Отново на частен прием...

# 61
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Момичета, събирам информация за учител по немски. Дъщеря ми изучава езика интензивно, но ми се иска да има някой, с който да упражнява говоренето.

# 62
  • Мнения: 6 584
Препоръчаха ми Боряна Георгиева( от школата Мечето Теди).

# 63
  • Мнения: 886
Здравейте, някой може ли да ми даде информация откъде да пазарувам качествени зеленчуци - примерно картофи, моркови, цвекло и т. н. В магазините не струват, безвкусни са и не само.
На пазара има сергии с уж домашни зеленчуци но каква е гаранцията че не препродават разни неща от борсите.  Търся нещо като дребен производител,  който да си отглежда продукцията от собствен разсад , а не от купени семена ( ако все още има такива производители).

Ще съм благодарна за всякаква информация.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 20:36 от liiya

# 64
  • Мнения: 377
Здравейте,
Може ли да ми кажете магазин в Плевен в който мога да намеря спален комплект за новородено. Имам предвид възглавница, олекотена завивка, протектор за матрак, памучни пелени. Също и нощница за кърмене.
Благодаря на отзовалите се.

# 65
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Здравейте, някой може ли да ми даде информация откъде да пазарувам качествени зеленчуци - примерно картофи, моркови, цвекло и т. н. В магазините не струват, безвкусни са и не само.
На пазара има сергии с уж домашни зеленчуци но каква е гаранцията че не препродават разни неща от борсите.  Търся нещо като дребен производител,  който да си отглежда продукцията от собствен разсад , а не от купени семена ( ако все още има такива производители).

Ще съм благодарна за всякаква информация.
На самия пазар, малко по встрани има 10тина  маси, на които идват наистина хора от село. Петък, събота и неделя идват повече хора, но и през седмицата има. Аз често си купувам от тях. Друг вариант е една група от фейсбук, в която всякакви производители продават истинска, качествена храна. Има както големи фирми, така и хоря от село, хроизвели нещо качествено. Може да си купиш почти всичко - като започтеш от зеленчуци, минеш през яйца и домашни консерви до прасета. От тази група пазарувам много. Купувала съм сирене, кашкавали, масло, суджуци, зехтин... Много работи. Групата се казва свободен хранителен кооператив. Основно проидводителите са от Варна, Пловдив, София, но почти всички разпращат с куриери. Единици са тези, които не искат. Макар и чалко се срещат производители и от Плевен

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 22:36 от Tommelise

# 66
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Здравейте,
Може ли да ми кажете магазин в Плевен в който мога да намеря спален комплект за новородено. Имам предвид възглавница, олекотена завивка, протектор за матрак, памучни пелени. Също и нощница за кърмене.
Благодаря на отзовалите се.
Борсата на барата. Там има всичко

# 67
  • Мнения: 377
Здравейте,
Може ли да ми кажете магазин в Плевен в който мога да намеря спален комплект за новородено. Имам предвид възглавница, олекотена завивка, протектор за матрак, памучни пелени. Също и нощница за кърмене.
Благодаря на отзовалите се.
Борсата на барата. Там има всичко

Здравейте, може ли малко по-конкретно, защото живея в съседен на Плевен град и не се сещам къде е. Благодаря

# 68
  • у нас
  • Мнения: 1 869
ето я . Ако влизате от към София, след колелото за Сторгозия, тръгвате по втория изход и посока ДКЦ 1. При първа възможност правите обратен завой. Борсата се пада преди РПУ II. Ако влизате от Ловеч тръгвате по посока Сторгозия по барата и борсата се пада в дясно, преди РПУ. Ако влизате от Русе карате по посока Сторгозия и на колетолото по описания вече маршрут.
Сега се сещам за още един зареден магазин. Зад Астория/улицата срещу боулинга. В блока 50м по посока Старата главна.

# 69
  • Мнения: 886
Tommelise, и аз се бях сетила за тази част от пазара, за фейсбук групата не знаех.  Благодаря!

# 70
  • Мнения: 31
Здравейте,
Може ли да ми кажете магазин в Плевен в който мога да намеря спален комплект за новородено. Имам предвид възглавница, олекотена завивка, протектор за матрак, памучни пелени. Също и нощница за кърмене.
Благодаря на отзовалите се.
Здравейте, в детската борса по барата. Също и зад централ има гараж за бебешки неща, магазин Бебе пак до централ, хиполенд

# 71
  • Мнения: 1 224
Искам да се запиша на народни танци начинаеща съм интересуват ме къде преподават и цени.

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 714
"Чародейка" в хотел Плевен. 4лв на посещение, много спокойно и приятно.

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 1 611
Здравейте.Искам да се оплача от тъпите Оптиспринт.Това вече на нищо не прилича.Тази сутрин установих,че детския канал Николаудан е спрян.Обадих се,казаха профилактика.Ама като знам как и Картуна  го спряха с думите "профилактика" и вече почти година не върви,се сещам кога ще пуснат детските канали.По-късно видях,че всички детски канали по телевизията са спряни,били от същия доставчик на картуна-думите им са "профилактика".Пуснали са толкова турски,руски,футбол,ал джазира и т.н. БОЗИ,но детски ниакви няма.Искам да ги разкарам,ама нямам идея как,понеже имаме подписан договор за ТВ и нет.

# 74
  • Мнения: 76
Здравейте.Искам да се оплача от тъпите Оптиспринт.Това вече на нищо не прилича.Тази сутрин установих,че детския канал Николаудан е спрян.Обадих се,казаха профилактика.Ама като знам как и Картуна  го спряха с думите "профилактика" и вече почти година не върви,се сещам кога ще пуснат детските канали.По-късно видях,че всички детски канали по телевизията са спряни,били от същия доставчик на картуна-думите им са "профилактика".Пуснали са толкова турски,руски,футбол,ал джазира и т.н. БОЗИ,но детски ниакви няма.Искам да ги разкарам,ама нямам идея как,понеже имаме подписан договор за ТВ и нет.
Мда...да не говорим,че нямат ник джуниър,който е на български...

Общи условия

Активация на акаунт