PANDORA - Тема 4

  • 42 324
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Down south
  • Мнения: 7 673
@Нимерия
Цитат
Много хубава гривна! Можеш ли да ми кажеш двата талисмана в средата, от двете страни на листото, преди мураното, кои са?
Благодаря!

Разбира се.
Collection Pandora Moments
Clear Sparkle Spacer Charm
Metal Color 14К Gold

# 346
  • Мнения: 39
Пристигна днес Shine гривната от английския сайт Nature Star2

Много е красива! От къде е кутията?

# 347
  • Мнения: 70
Пристигна днес Shine гривната от английския сайт Nature Star2

Много е красива! От къде е кутията?

https://stackers.com/jewellery-boxes/charm-storage/blush-charm-box-73768.html Flowers Cherry Blossom

# 348
  • София
  • Мнения: 39 746
Ходих в Англия и предпоследният ден се сетих за Пандора. Беше затворено обаче. Ще ходя пак Simple Smile
Аз все не успявам да си харесам чармове.

# 349
  • Мнения: 766
Момичета,
Някой има ли тази верижка - https://m.pandora.net/bg-bg/products/charms/silver/791704cz?
Мнения?

# 350
  • Down south
  • Мнения: 7 673
Да, дъщеря ми. Даже аз я купих.
Тя я носеше с разни Дисни charms.

# 351
  • HH
  • Мнения: 3 256
Здравейте.
Днес направих едно успешно пазаруване.
Взех си два талисмана, за да си направя гривната огледална. Занесох си фактурите от онлайн покупките, нанесоха ми в клиентската карта всичко, запълних 10 броя печати и ми издадоха друга с вече три печата в нея. Избрах си талисман за първата карта 😎 Касовите бележки с ненанесени печати от предишни покупки ми стана неудобно да ги дам, другият път като ходя да купувам нещо, ще занеса една или две бележки да се класирам пак за безплатен талисман 🥳 Дори успях да си пласирам ваучерът за 10€, който ми дадоха за покупките преди Коледа.
Сърцето фуксия и клипсът ги купих, а сребърното сърце е подаръкът.


Меката ми гривна в момента изглежда така:

Сега обмислям какви два сребърни талисмана да си взема. Мисля, че искам да са сфери с камъни. В идеалният случай розови, но мисля че в момента няма нищо подходящо в тази насока. Сърце като събера точки ще си взема още едно 😍

# 352
  • Down south
  • Мнения: 7 673
Да, да, да, огледалната гривна е разкошна! Браво!
Тук няма изненада, че те аплодирам, аз съм от "огледалните" хора.

Малко се загубих "в превода" на карти и печати, но съм сигурна, че информацията ще свърши работа на девойките, за които се отнася.

# 353
  • Мнения: 766
Да, дъщеря ми. Даже аз я купих.
Тя я носеше с разни Дисни charms.
Благодаря! А дали имаш снимка да се види как стои на гривна? Моята гривна е тази - https://us.pandora.net/en/jewelry/bracelets/chain-bracelets/pand … celet/580719.html
Дали ще отива?

# 354
  • Down south
  • Мнения: 7 673
Помня, че стоеше ефектно. Ще погледна в кутията и, дали е тук. Тя учи в друг щат и е взела част от Пандорите си.

Защо не я пробваш в магазин, често някои бижута изглеждат различно от снимкии/представи и докато не видиш, как стои на гривната е трудно да кажеш, дали действително ти харесва и ще го носиш или е по-скоро илюзорно харесване.

# 355
  • HH
  • Мнения: 3 256
Daylily, аз естествено го обясних в типично мой стил. В Германия издават клубни карти. За целта искат Mail адрес.
За всеки закупен артикул, независимо дали е на редовна или намалена цена, слагат печат. За десет печата подаряват талисман на стойност до 29€.
Това е самата карта


Аз не знаех за картите. Преди Коледа ми обясниха и издадоха една и аз ги попитах дали могат в последствие да ми нанесът печатите от предишни покупки и те казаха че няма проблем. В момента, в който отразят печатите в картата, пишат на касовата бележка с химикал датата и в кой магазин са ги нанесли.

Надявам се да съм била полезна на някого 😉

# 356
  • София
  • Мнения: 2 039
K@тя, само можем да завиждаме искрено за картата 😊
Като ти прочетох поста преди малко и се ядосах на себе си, защото и аз имам код за -10е и го забравих 😢

# 357
  • HH
  • Мнения: 3 256
Е как може, аз заради тези 10€ отидох да пазарувам сега, защото от намаленията в крайна сметка нищо не взех.
Днешното удоволствие ми спести общо 39€, което си е направо чудно.

Хрумна ми още нещо. Списанието Glamour има ли го още в България? Тук правят два пъти годишно Glamour fashion week, със списанието има една хартиена карта за отстъпки. С нея може да се пазарува на стотици места, както онлайн така и в самите магазини. В Пандора намалението винаги е 20% с тази карта.

# 358
  • Мнения: 766
Помня, че стоеше ефектно. Ще погледна в кутията и, дали е тук. Тя учи в друг щат и е взела част от Пандорите си.

Защо не я пробваш в магазин, често някои бижута изглеждат различно от снимкии/представи и докато не видиш, как стои на гривната е трудно да кажеш, дали действително ти харесва и ще го носиш или е по-скоро илюзорно харесване.
Изчерпана е в магазините и мисля да поръчам онлайн.

# 359
  • Мнения: 184
А тези клубни карти има ли ги в България🤔

Общи условия

Активация на акаунт