Коледата наближава, МАРТенчето за купон се стяга - Март 2020

  • 24 884
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 103
Готини эаглавия. Аэ съм эа 2.

# 706
  • Мнения: 109
Аз съм фен на заглавия 2 и 3 за следващата темичка Heart

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 105
И аз от вчера съм в болница. Изостава си човека с една седмица по дължина на бедрената кост, тоновете му в понеделник бяха в алармено положение до около 190-200. Отделно днес за разкош вече официално съм с анемично ниско желязо и почти незабележими белтъци.... Утре ще ми вливат и албумин и Б12 на инжекции и изобщо се чувствам, като някаква бабичка... Една шепа лекарства, сега системи, албумини...дано всичко е наред, защото вече започнах да се филмирам стабилно...

# 708
  • Мнения: 346
За темичките 1 и 3.Иначе аз си купих електрическа помпа на Кенгуру, тази ми препоръчаха.Една позната си беше купила на Авент ръчната каза ни каква работа не о вършела и си взе тази на Кенгуру и на нея някой друг и я препоръча.. Аз пак се разболявам.. Sad(Утре ми е последния работен ден.. И имам чуството че ще си седя в нас и няма да излизам, само да изляза някъде и край.. Лепвам всичко що може да се лепне..

# 709
  • Мнения: 34
Аз пия Коринфар за контракции. Много често го изписват и без високо кръвно, защото отпуска гладката мускулатура. Пия го от 14-15 седмица (по 1 на обяд, а сутрин и вечер по 2 магнерот), защото имах адски много контракции, на прегледът, когато ми го изписаха, имах през няма и минута.
Откакто го пия, съм значително по-добре и само, ако много се натоваря физически, ми се случва да имам контракции.
А по принцип имам аномалия на матката и затова имам толкова много контракции. С първата бременност пих гинипрал, който не ми помагаше толкова, колкото коринфарът и от 35 до 37 седмица, когато ми беше секциото, бях плътно на системи с кормагнезин, пускаха ме само за баня.

Girlwiththebaloon, вярвам, че ще ти помогне както за кръвното, така и за контракциите. Успех!

# 710
  • Мнения: 197
За темичките 1 и 2 Blush

# 711
# 712
  • Мнения: 6
За новата тема ми харесва 2 най-много.
Здравейте, аз съм 32г.с. и пия Биозин Мама и Магне Б6 почти от началото 2х1. Нямам проблем с контракциите, нито други неразположения. Само нощем където не мога да спя добре и постоянно се въртя. На изписването нямам против да дойде, който иска от близките. Иначе ще раждам в Токуда при др Кирякова, но се следя във ВМА при др Николова и съм доволна.
Иначе купихме вече всички за бебето, ето линкове:
Леглото - https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=51&pid=101198&sgid=51
Матрака - https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=53&pid=68018
Ваничката - https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=59&pid=93084&sgid=59

# 713
  • Мнения: 295
И аз съм за тема 2 Hands V

Момичета, стискам палци всичко да е наред при вас! По-малко нерви и повече почивка !!!
 Искам да ви кажа, че този магнерот е пълен боклук. Най- добрата ми приятелка работи във фармацевтичните среди и на скоро ми каза, че реалната концентрация на магнезий в 1 таб Магнерот е нищожна, около 34мг, от които се усвояват около 30%. За това се пият по 5-6 на ден. От тогава пия магнезия на МагКомбо - 20таб са около 10лв по 1 на ден, съдържаща 185мг Мг + още вит Ц, и вит от гр Б. Усвоява се на 92% от организма.  От както го пия усещам разлика, а преди това пиех по 1таб магнерот. Реших да ви споделя тази инфо, а вече всеки сам решава за себе си. Simple Smile

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 145
И аз съм за тема 2 Hands V

Момичета, стискам палци всичко да е наред при вас! По-малко нерви и повече почивка !!!
 Искам да ви кажа, че този магнерот е пълен боклук. Най- добрата ми приятелка работи във фармацевтичните среди и на скоро ми каза, че реалната концентрация на магнезий в 1 таб Магнерот е нищожна, около 34мг, от които се усвояват около 30%. За това се пият по 5-6 на ден. От тогава пия магнезия на МагКомбо - 20таб са около 10лв по 1 на ден, съдържаща 185мг Мг + още вит Ц, и вит от гр Б. Усвоява се на 92% от организма.  От както го пия усещам разлика, а преди това пиех по 1таб магнерот. Реших да ви споделя тази инфо, а вече всеки сам решава за себе си. Simple Smile
Да, много внимателно трябва да се чете в листовката колко е чистия магнезий, който се съдържа. Това, че пише 500мг на самата опаковка, това е определеното химическо съединение колко е, а вътре в листовката пише чистия магнезий колко е. Аз лично пия биоелектра, защото са ефервесцентни таблетки и бързо се усвояват и 1 на ден ми е предостатъчна, отколкото 3х2 от другото...

# 715
  • Мнения: 1 041
Да, боклук е, моят АГ също е на това мнение, обаче само от него нямам “рядко щастие” 😂
Без друго ще го пия само още две седмици.. до 36-тами спирам.

За заглавие на тема - 2 ми допада най-много.

Момичета, дето сте го закъсали откъм контракции - почивайте си повече и не се натоварвайте излишно, нито физически, нито психически!
Пожелавам ви скоро да сте по-добре! 🍀🤞
Прегръдки!

# 716
# 717
  • Мнения: 480
И аз съм за 2 💕
Благодаря момичета!😊 Убедих се, че Магнерота е боклук и при мен не действа вече... а толкова го пих от 20г.с насам... Не знам дали е от коринфара, обаче спах!!!! От 23:30 до 10 СПАХ!!! 😂Такова нещо при мен не е било от ....не знам от кога. Не съм усетила щастието от Диаспорала все още 😄 Пия Сорбифер също, а той има обратен ефект. Сега трудното е да ги наглася да имат минимум 2 часа разлика по между си...
Говорих с баба си и й обяснявам какво пия и как трябва да мисля кое след кое е... 😄 после се усетих, че тя милата отдавна е така. 🤷🙄

# 718
  • Мнения: 272
Ето защо моята лекарка, ми каза че с 1 на ден нищо не правя и ми каза да пия 3пъти по 2 няколко дни и после да намалявам с 1 и да го спра. В хапечтата ми за бременни Елевит има 57 mg магнезии. Много благодаря за информацията не се бях зачела толкова много.

# 719
  • Мнения: 1 041
Оооо да, напасването е ужасно. Кажи речи всеки час се пие по нещо 😂😂
Аз пия и алеракт и може би заради него нямам много контракции. Случва се , но не са тежки, нито много.
Но изтръпвам при мисълта, че в 36-та ще ги спирам. Леле..сигурно ще е страшно! 🤭😮

Моята свеки като започне: Уу ние едно времеее, такива неща НЕ приемахме никакви..
Викам да ама сега не сме 80-те и приемаме 🤷♀


Тоя магнезий в мултивитамините за бременни е пък още по-смешен и от магнерота.
Моя АГ общо взето ми каза, че имаш ли стабилни контракции, няма магнезий , дето да може да ги спре.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт