Майски бръмбарчета 2020 - Тема 3

  • 28 002
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Мария, кажи от колко си на преглед на 3ти? Аз съм от 14:30... Grinning

От 10:00 съм аз. Пак се разминахме значи. 🙂
Трябва да дойдеш на някоя съботна лекция. Миналата седмица беше много приятно, но тази ще я пропусна.

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро и от мен ! Simple Smile

Мария, май някакъв вирус върлува в момента, сумати познати се оплакват.Важното е че бързо е минало.Hug

mis.hle, знам че др Сигридов го изписва точно този протеин и момичетата са доволни. Според мен преди да го почнеш е добре да изследваш белтък и албумин да видиш как са нивата. Hug

mad_hatter,по-добре ли си ? Hug

Charming_11 , ти работиш ли още? Може за другата събота да се разберем. Simple Smile

Аз съм добре, вече съм в болничен и съм си вкъщи. Днес ще ходим до джъмбо за покупки за РД на бъдещата кака, че иска вкъщи да го празнуваме. Аз не съм ентусиазирана от идеята, но от детските клубчета й е писнало и на боулинг и кино не иска, та вкъщи... Добре че майка ми е наблизо и ще удари едно рамо.
Аз също следя кръвното и ако е високо пия допегит, засега с по една таблетка на ден е ок, дано да си остане така.

Хубав четвъртък от мен ! Hug

# 482
  • Мнения: 172
В няколко града вече е обявена грипна епидемия. В моя офис вече има болни.

Ако можете, по-добре си останете вкъщи следващите 2 седмици, аз така ще направя.. Първо един колега се оказа болен от варицела, та изтръпнах, сега - грип...
Дано да ме пуснат да си работя от нас, че да не пускам болничен Simple Smile

# 483
  • Мнения: 170
Не ходя на работа, но не ходя и на места, където има много хора, заради тези вируси сега. Въпреки че много ми се ходи на лекциите, съм решила да наваксам като поотмине грипа. Те и без това ги повтарят.

# 484
  • Мнения: 679
Привет от мен,  бебенцето ни е 640 грама вече. Кръвното засега ще пия Допегит и ако има проблем ще му звъня, но засега се отлага болничния престой.
Доволна съм много Simple Smile

# 485
  • Мнения: 172
Привет от мен,  бебенцето ни е 640 грама вече. Кръвното засега ще пия Допегит и ако има проблем ще му звъня, но засега се отлага болничния престой.
Доволна съм много Simple Smile

Много се радвам! Дано се закрепи положението с хапчетата Simple Smile

# 486
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Пробвали ли сте Спирулина за вдигане на желязото и имунната система?
Днес си купих, имах ужасен аромат на водорасли, но прибавих в смути и изобщо не го усетих, а четох много добри отзиви и други майки ми го препоръчаха за прием на желязо.

# 487
  • Мнения: 915
Feline, да много по-добре съм, съответно съм много оптимистично настроена за събота.
mis.hle, радвам се, че ще пропуснеш болницата. Стискам палци до края да се нормализира само с допегит. Simple Smile
Charming, стискам палци да те пуснат. Аз съвсем забравих за грипа. По принцип си слагам маска в градския, но не отчетох, че може би трябва да пропусна лекциите докато премине. Те поне в болниците може би ще ги спрат, ако има епидемия. Не знам.
Аз уикенда бях на форума на списание Кенгуру. Имаше няколко полезни лекции, като те всички лекции ще си ги качат в ютуб канала, където видях, че ги има от предходни години също. Мисля да ги гледам по натам. Simple Smile ММ се научи да си връзва ластичен слинг беше много сладък.
Надявам се всички да сте добре, момичета. Simple Smile Още малко ни остана. Hug

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета. Дано всички сте здравички и добре. Видях,че сте писали за схващане на прасеца.  И на мен ми се случи миналата седмица и пих допълнително 1 хапче магнезий. Мен АГ в началото си ме предупреди ,че при липса ще се случва.
Върти ми се от няколко дни една идея ! Някоя от Вас знае ли къде мога да поръчам да ми ушият /или дигитален принт/ цял комплект от пердета, чаршафчета за бебешката кошара, възглавнички и килимче например?

# 489
  • Мнения: 142
Здравейте, да се включа и аз. При всичкото ми пазене от вируси и болни, тъй като сега броят им рязко се увеличи, се оказах с подути мишници....И подути значи цялата мека вдлъбнатина е щръкнала, направо бях шокирана. Според АГ са лимфни възли, тъй като лека подутина имам и на шията и познайте-широкоспектърен антибиотик. За съжаление с нашите чувствителни организми сме податливи на какво ли не, така че пазете се, доколкото зависи от вас и тези около вас!
С риск да ви отегча, ме осени тема за дискусия: С какво мажете коремчетата и деугите части посложени на разтягане? Аз съм се запасила с Икаров, Палмърс и от няколко дни-домашна свинска мас, която се чудя дали да използвам и как да приготвя?! Ще се радвам да споделите козметика и рецепти за приготвяне на мас!

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 117
Aз досега ползвах Алверде крем за стрии за бременни от ДМ. От вчера съм на чисто кокосово масло. Много е приятно, бързо попива и мирише хубаво. Като го свърша имам чисто арганово масло, което купих от Тунис и понеже е мазно, не съм го ползвала. Мисля  и с него да пробвам Simple Smile
Не съм запозната със свинската мас. Чувала съм, че се мажат с такава. Незнам има ли мирис? Освен това бебетата едно време са ги мазали със свинска мас и явно върши работа.

# 491
  • Мнения: 235
plol,

бързо да минава всичко!

За мазането, през първата ми бременност се мажех още от мига, в който разбрах, абсолютно всяка вечер, с  най-обикновено бебешко олио на Event, за 4 лв. Не получих абсолютно нито една стрия.А качих над 30 кг.
Първите си стрии получих на гърдите, чак когато рязко ми спряха кърмата, с хапчета... За три дена минах от чашка Е, на чашка Б.

Моя приятелка използваше мас, тя също качи много килограми, но и тя не получи стрии. Само че се оплакваше, че маста мирише гадно и дрехите поемали този аромат.
Аз установих, че няма значение колко е скъп един продукт, важното е, да е мазен и да се прилага абсолютно всеки ден.

# 492
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добро утро!
Мишле, Мад, радвам се че сте по-добре вече. Все така да вървят нещата.
Plol и ти бързо да се оправяш!

Аз се мажа с Biobaza mama. Много ми харесва крема и бързо попива. До вчера се мажех само сутрин и ми беше важно нищо да не ми лепне, че веднага се обличам за работа.
Снощи обаче много ме сърбеше корема и кожата ми беше станало страшно суха и се намамзах с кокосово масло. Имам един буркан за готвене и ядене вкъщи, който и без това си стои неизползваем. 🙂 То няма миризма и много бързо попива в кожата. Мисля за сега да е такава стратегията - сутрин крем, вечер кокосово масло. От предните бременности намям стрии на корема, много се надявам и този път да ми се разминат.

# 493
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
И аз се мажа с Биобаза мама, който има толкова лека текстура, попива супер бързо и усещам кожата си хидратирана часове наред. А хубавото е че разфасовката е 500мл. Мажа се сутрин и вечер и понякога редувам с Палмърс лосион, който също е много хубав. Имам крема за корем на Палмърс, който е отвратителен и съжалявам за парите, които дадох. С първото нямах нито една стрия, сега още нямам, но сигурно към края ще се нацепя, защото коремът ми расте с часове.
 Усещам болка около пъпа не знам разтягаща се матка ли е, коремни мускули или друго, но е само около пъпа.
 Всеки ден правя по 8-10км разходка, но стане ли дума за изкачване на стълби и умирам. На 4-тия етаж сме без асансьор и пръхтя и пуфтя на умиране особено ако съм пазарила и нося торби.

# 494
  • София
  • Мнения: 2 967
Добро утро  Simple Smile
Ако някоя иска рецепта за мас, невен и етерични масла,  нека ми пише по-късно на лични, защото трябва да я взема от майка ми. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт