Майски бръмбарчета 2020 - Тема 3

  • 27 355
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Мад,благодарим,че така добре се грижиш за прекрасната ни темичка Simple Smile
Момичета,вие сте безценни,благодаря за вашата загриженост и хубавите пожелания! Тук съм по цял ден на системи,имам и инжекции.Вече съм малко по-спокойна,но още се страхувам дали всичко ще е наред.
Много се радвам,като чета хубавите новини от вас и че всички сте добре!
Поздрави и хубав ден!

# 16
  • Мнения: 126
Здравейте момичета 😊
Аз пак съм леко болна, вчера имах температура и повръщане. 😰 Днес съм вече по-добре и си лежа. Преди 3 седмици бях по абсолютно същия начин, но без температурата и ми мина за 2-3 дни. Направо, не знам какво е това нещо.. А тази седмица смених и отдела, демек съм на ново работно място, та добре се представих с 1 присъствен ден. 😰 Замислям се да си взема някакви витамини.
На мен корема не ми е много голям, като за 18 г.с., успявам да го скривам все още с дрехи, при положение, че съм качила и 8 кг. 🤯, но направо се шашкам какви кореми имат други мами в тези седмици. Simple Smile
Доста дрехи ми умаляха рязко и ходих да си купя едни дънки и 2 блузки за бременни.
До колкото знам, изследванията за Васерман и Спин, важат 6 месеца. АГ ми каза, че ще ми пусне при следващия преглед, който е средата на този месец.

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!  Включвам се и аз в хубавата темичка. Казвам се Ана. На 32 години съм и живея в Бургас. Това ми е първа бременност и много се вълнувам. Терминът ми е на 25 май, но все още не знам пола. Утре съм на ЖК и се надявам да се види вече.

# 18
  • Мнения: 235
Здравей, goodly_nan,

Понеже аз съм много кекава, на мен ми изписаха за грипния сезон профилактично Биозин Мама - 1таблетка на ден, а в случай на симптоми-2х1.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
goodly, да се оправяш и никакво разболяване повече! Simple Smile
Ана, добре дошла! Събрахме се няколко бургазлийки вече. Simple Smile Успех на прегледа и да се похвалиш после и с пола на бебето.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Прекрасна нова тема ,момичета ! Влизам набързичко да се отчета за прегледа днес. Нашия юнак е 250 гр. вече. Пак си е със седмичка напред ,но мен също не ме притеснява. Засега всичко е наред много шава и рита и постоянно си яде ръчичките, и не успяхме да видим муцуната. По-важното е ,че засега всичко е наред. Даже се оказа,че вече му се е отворила уреята.. уретрата или нещо от сорта,което АГ ми каза ,че е много хубаво. Колкото до кг. Аз съм си +6 още от първите 3 месеца ,но засега съм се задържала там и това ме радва Simple Smile

# 21
  • Мнения: 886
Благодаря за новата тема! Аз досега бях болна 3 пъти, по веднъж в месеца. Малкото ми носи вируси от градината и веднага ме лепва. Лекувам се единствено с шуслерови соли и засега всичко е ок, но тепърва предстои грипния сезон. Записах се за втората ФМ (на първа не съм ходила, както и първия път) за януари в Щерев, при д-р Чавеева. Засега не знаем пола, а следващата ЖК е чак на 2-ри януари, та ще си почакаме. На мен почти ми мина гаденето и сега се чудя кои витамини за бременни да си взема, защото досега пиех само фолиева. Май ги коментирахте по-назад, но все пак ако може да предложите, от кои сте доволни. Simple Smile

# 22
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
goodly_nanързо оздравяване ти пожелавам! Още от вторият месец  ия всеки ден по 1 таблетка Biozin mama и ти го препоръчвам, той е за имунната система. Моята приятелка го е пила през цялата си бременност  + по време на периода на кърмене и не е боледувала изобщо.

Мишленцето, супер! Бъдете здрави с бебчо!

Ana, добре дошла! Късмет на утрешният преглед!

Dessides,всичко ще бъде наред! Мисли положително и говори на бебечето си, казвай му, че всичко е наред, за да оздравеете по-бързо и да се приберете скоро у дома. Колкото и банално да звучи, мисли позитивно, опитай се да се абстрахираш от болничната обстановка, визуализирай щастливите мигове които предстоят през май 2020! Миналата седмица моя близка беше в болницата с болезнени контракции, но сега вече е добре и си е у дома!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 117
Mad , благодаря за темата !
Как успяваш да систематизираш толкова много информация?

Мария, трябва ли предварително записване за лекцията в събота, защото ми се идва, но не съм сигурна дали ще успея? Много ще се радвам да се запознаем наживо бургаските мами!

Ана, добре дошла. Чакаме да ни споделиш прекрасните новини!

Dessides, мислено сме с теб! Всичко ще е наред!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Добро утро! 🙂
Пинк, не е необходимо предварително да се записваш. Много ще се радвам ако успееш да дойдеш и да се запознаем. 🙂
Тарантула, аз пия Прегнакеър витамини. До сега не съм се разболявала, но не знам дали се дължи на тях.
Отивам да правя закуска за децата и да ги вдигам за училище.
Спорен ден! 🙂

# 25
  • Мнения: 862
Добро утро, момичета!
mystic193, и моя юнак си изпреварва термина по овулация с 6 дни, въпреки, че в началото вървеше точно. Simple Smile Но и ние с баща му не сме дребни хора, а от малката ми сестра съм забелязала, че показателите на бебчо могат да се падат и в 3 различни седмици и пак всичко ще е наред. Например на нашия за момента му излизат много къси бедрата, ама и ние сме с къси крака и издължено тяло.
kaSsisS, и аз съм забелязала, че като ме засърби кожата веднага се уголемяват стремглаво нещата. Затова си и взех крема за сърбеж на мустела, а не за стрии и откакто носът ми няма супер сили даже не ми пречи аромата.
Dessides, всичко ще е наред. Почивай и кажи на бебчо, че му е рано и да не бърза, нищо че иска да види мама.
goodly_nan, бързо оздравяване. И аз като JonyJ имам слаба имунна система (въпреки, че откакто забременях се справя много добре) и АГ-то каза да пия Биозин мама и че мога и цяла бременност да си го пия.
Ана, добре дошла и леко бременеене. Simple Smile И успех днес на прегледа.
Мишленцето, ехе много е пораснал. Simple Smile Да ти е жив и здрав и занапред. Simple Smile
tarantula87, аз пия Фемибион 2, защото са без желязо, иначе небременна винаги съм ползвала Alive, мисля, че вече имат и за бременни.
За мамите от София, училище за родители БЕБЕ ще имат безплатно събитие на 15.12 (неделя) на което освен лекции ще има и практическа работилница. Това им е програмата:
http://www.bebeto.org/School
Пожелавам ви прекрасен ден.

# 26
  • Мнения: 727
Добро утро и от мен!
Оставям ви едно може би интересно четиво
https://www.obekti.bg/chovek/spomeni-ot-utrobata
И в този ред на мисли вие говорите ли вече на кореметата си ? Blush

# 27
  • Мнения: 679
Мистик, да говорим и аз и ММ. Четем му кратки приказки и музика му пускаме тихичко. Ние сега в събота сме на голям празник и решихме с ММ още да не казваме. Все пак празника е на друг човек Simple Smile а и ще имам много странични хора. Тези, които трябва да знаят към момента сме казали.
Лек ден Heart

# 28
  • Мнения: 654

kaSsisS, и аз съм забелязала, че като ме засърби кожата веднага се уголемяват стремглаво нещата. Затова си и взех крема за сърбеж на мустела, а не за стрии и откакто носът ми няма супер сили даже не ми пречи аромата.
Какъв е този крем? Може ли да споделиш линк, моля Simple Smile

# 29
  • Мнения: 126
Благодаря момичета за подкрепата. Аз като цяло не съм със слаб имунитет и рядко боледувам. Днес отидох при АГ-то и поисках направление за нефролог, да ми погледне бъбреците, че имам леки оплаквания от 2 седмици и си мисля, че може да е от тях, а не вирус. Малко по-късно отивам да ме видят и ще разбера. Иначе, предполагаемата госпожица пак се криеше и не даде да видим потвърждение за пола. Лекарката се пошегува, че докрая май няма да разберем какво е. 😂

Общи условия

Активация на акаунт