Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 25

  • 31 639
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 716
Имаш предвид втори сезон. Трети няма още. Мен нещо не ме грабна и го зарязах. Същото и с 3ти сезон на Сабрина.

# 496
  • Мнения: 4 609
Да, втори, нещо съм се объркала.

# 497
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
Аз изгледах миналата седмица You, малко странен ми дойде, със смесени чувства съм. Как свърши 2рият сезон... не одобрявам.😀 А Джо хем ми е супер грозен и кльощав, хем на моменти голям чар вади.

# 498
  • Мнения: 2 272
Доглеждам си Sex Education 3ти сезон. Доста добре върви. Обикновено всеки следващ сезон става по-слаб, но тук случаят не е такъв. Препоръчвам Blush
За какво се разказва този сериал? Тинейджърски ли е някакъв?

Джо нарочно така го правят са изглежда , като трябва да е крийпи в сцените изглежда клющав и налудничав , а като трябва да е чаровник го спретват Simple Smile това забелязах и аз.

# 499
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 442
Започнах този сериал. Изгледах два епизода и съм впечатлена.

# 500
  • Мнения: 1 295
Изгледах See, хареса ми. Завъртяха нещата интересно, а и си подам по филми за бъдещето и апокалиптична тематика. Мамоа играе чудесно ролята си.

# 501
  • UK
  • Мнения: 2 818
Почнахме с ММ October faction снощи, изгледахме епизод и половина и определено няма да продължаваме.

# 502
  • Мнения: 2 272
Започнах този сериал. Изгледах два епизода и съм впечатлена.

Къде го има?

Предложението на някой по-горе беше много полезно , като се препоръчва сериал да се пише и къде го има Netflix/HBO/zamunda... Би било много удобно.

Dirty John ще има ли втори сезон? Не виждам какво може да се развива още. То си свършва.

# 503
  • Мнения: 500
Yellowstone ми е голяма слабост...не съм фен на жанра, но този не мога да си го изкарам от главата, особено Рип Wink

# 504
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 442
-True Blue- , свалила съм го от zamundа отпреди две години Simple Smile

# 505
  • Мнения: 4 609
Доглеждам си Sex Education 3ти сезон. Доста добре върви. Обикновено всеки следващ сезон става по-слаб, но тук случаят не е такъв. Препоръчвам Blush
За какво се разказва този сериал? Тинейджърски ли е някакъв?

Джо нарочно така го правят са изглежда , като трябва да е крийпи в сцените изглежда клющав и налудничав , а като трябва да е чаровник го спретват Simple Smile това забелязах и аз.
Тийн сериал се води, да. За тийнейджърите, които тепърва откриват секса. Доста е хумористичен и поне лично аз доста се смях, нищо че отдавна не съм тийн.

# 506
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Почти изгледах October Faction, не е wow, но има интересни хрумки. След втори епизод се завързват нещата, чудовищата са малко странно направени.

# 507
  • София
  • Мнения: 27 026
Мерси. Амии май ще го отпиша, то не може всичко да се гледа Simple Smile

# 508
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Изгледах го, добре завъртяха нещата наистина.Оказаха се други нещата от представеното в началото. Има потенциал за втори сезон.

# 509
  • на изток от рая
  • Мнения: 441
Може и да сте коментирали, но аз да съм пропуснала. Сега мярнах втори сезон на The Terror https://www.imdb.com/title/tt2708480/
Ако някой го е гледал, да каже мнение, моля.

Общи условия

Активация на акаунт