Търся електронна книга - 26

  • 68 233
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Здравейте, търся на Ивинела Самуилова - Животът може да е чудо в електронен вариант, но никъде не можах да я намеря. Дали някой може да ми я изпрати? Благодаря Ви предварително.

bekileik@gmail.com

# 46
  • София
  • Мнения: 20 035
Рейна, благодаря! Чак сега видях, твоя пост.

Да знаеш, че нищо не съм получила на пощата си, проверих.  Но получавам мейли, защото Жажда дойде но не знам дали от теб или от някой друг Simple Smile
Ами... не знам защо се получава така. Мейла съм го копирала оттук, не би трябвало да има грешка. Изпратих ги отново, моля те, пиши, ако пак не си ги получила, ще ти ги пратя от друга поща.

Bekileik,  Ninnna, изпратих ви желаните книги.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5
Здравейте  ! Търся поредицата Любов под прикритие  на Лори Фостър. Който я има,моля да ми я изпрати на stanimirazafirova@abv.bg . Благодаря !

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Може ли и на мен да изпратите ,,Сърце от камък” на Люси Елеазар. Предварително благодаря!
Скрит текст:
Изпратих я.

# 49
  • Мнения: 737
Здравейте  ! Търся поредицата Любов под прикритие  на Лори Фостър. Който я има,моля да ми я изпрати на stanimirazafirova@abv.bg . Благодаря !

Приято четене Simple Smile

# 50
  • Мнения: 4 730
Търся:
- "Да защитаваш Джейкъб"  на Уилям Ландей
- "Споделен живот" на Джоди Пико

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
Търся:
- "Да защитаваш Джейкъб"  на Уилям Ландейhttps://mega.nz/#!OnZVSQzA!PsGp4rKpVz5uAH2VXNBm3FfIeOvphWyA1RwDu4gfjkc
- "Споделен живот" на Джоди Пико https://mega.nz/#!36RBXKRI!JTRU4Ur1pklk-g2rmmi8RAaaq_IBRrwmjSCVljKhxnM

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 165
Здравейте, търся книгите от поредицата Катрин Линг на Айрис Хохансен, на английски, ако някой ги има и на български ще е супер. 2 от книгите ги имам (Chasing the Night и Vendetta), търся:
- What doesn’t kill you
- live to see tomorrow
- Your next breath
Благодаря предварително ☺☺☺
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 11:26 от Avror4eto

# 53
  • Мнения: 4
Здравейте, търся книгите:
Моника Белучи - "Кой ще ми прости красотата"  и
Мишел Обама - "Моята история"

# 54
  • Мнения: 50
Здравейте.Да попитам Хакерът на Мередит Уайлд само три книги ли има преведени,защото не намирам нищо?Благодаря предварително!😊 iva_zv88@abv.bg

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 18:33 от ivetamiro

# 55
  • Мнения: 12
Благодаря за новата тема!Търся,,Сърце от камък”на Люси Елеазар.Ако някой я има,ще се радвам да ми я изпрати—gergana8310@abv.bg
Gergana8010,имате поща.
Може ли и на мен на aleksandraatanasova8904@gmail.com

# 56
  • Мнения: 737
Здравейте.Да попитам Хакерът на Мередит Уайлд само три книги ли има преведени,защото не намирам нищо?Благодаря предварително!😊 iva_zv88@abv.bg

до колкото аз съм чела инфо, са сега са само три преведени книги, но не съм виждала да се очаква издаване на останалите ...

# 57
  • Мнения: 50
Благодаря за информацията 😉
Здравейте.Да попитам Хакерът на Мередит Уайлд само три книги ли има преведени,защото не намирам нищо?Благодаря предварително!😊 iva_zv88@abv.bg

до колкото аз съм чела инфо, са сега са само три преведени книги, но не съм виждала да се очаква издаване на останалите

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 632
Здравейте, търся:
-Сърце от камък на Люси Елеазар
-Кралица на въздух и мрак на Касандра Клеър
-Призраци от пазара на сенки на Касандра Клеър

miglena8610@gmail.com
 Благодаря ви 😀

# 59
  • София
  • Мнения: 30 107
Здравейте, търся:
-Сърце от камък на Люси Елеазар
Скрит текст:
-Кралица на въздух и мрак на Касандра Клеър
-Призраци от пазара на сенки на Касандра Клеър

miglena8610@gmail.com
Благодаря ви 😀
Имаш поща.

Общи условия

Активация на акаунт