Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 099
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 587
Благодаря за новата тема Flowers Cherry Blossom

# 2
  • София
  • Мнения: 4 680
Може ли и ние с Ники, които сме маааалко по големи? 😇😇😇😇

# 3
  • Мнения: 3 985
Мерси за темата🌺

Някой питаше в миналата за миенето на зъби, преди да се разболее преди около 10дни,си ги миеше сам без проблеми. Давах му четката и почваше да жули, да я хапе и мляска 😁 но от 10 дни на сам и дума да не става, само като ме види с четката почва да бяга, крие се,бута ме. Взех по сладка паста с ягода,помислих че му е люта заради гърлото но и ягодата отказва. Малко на сила му ги мия и то мия е силно казано,дано отмине това,че на зъболекар не го виждам да седи Ако се наложи.

# 4
  • Мнения: 1 418
Мием и ние заедно зъбите😉 Търкам колкото мога.
Момичета,  колко градуса е у вас и с какво обувате децата?У нас е 21 и й слагам 2 чифта чорапки, защото ходи боса, но пак са й студени.
Някой да е водил малчо на детски театър?Гледах театър Възраждане,  имат постановки по приказки за 2г.+ и се чудех дали да отидем😉Не е с кукли а с актьори.За сравнение гледа преди новините в 8 по БНТ , корейския сериял😂😂😂Тя първа го загледа, а аз покарай нея.Без майтап, като чуе че почва сяда прес ТВ и си го гледа, че и коментира даже.

# 5
  • Мнения: 299
Благодаря за новата тема!
Ние с театрите имаме големи преживявания. Ходили сме три пъти досега през лятото. Първия път всичко тръгна добре. Но на 10-та мин.видя на предния ред едно момченце с обувки като неговите и така се разрева да си ги иска, че трябваше да си тръгнем. После го водихме на бебешки театър - седяха на възглавници точно пред актьорите и куклите. Темата беше за животните на двора и във фермата и мисля, че много му хареса. И трети път го водихме - но още първата сцена беше с един мъж който изскочи и започна да пее, музиката беше прекалено силна и той пак ревна и пак хукнах аз навън. Голям майтап сме. Но не се отказвам. Според мен е чудесно, особено ако темите са такива, които в моменто са им интересни, но винаги трябва да сте готови, че може и да не се получи. А да, аз носех и една книжка и една играчка, докато чакахме да започне и после, ако му доскучее, да има с какво да го залъжа.

# 6
  • Мнения: 1 406
Редовно ги водя на куклен театър, а на опера за бебета също ги водя. Много добре се приемат от децата. Телевизията е табу, освен новините сутрин и в почивните дни детско сутрин за 30 мин.

# 7
  • Мнения: 411
С миенето на зъби имам успех само с тази паста

Тези дни свърши и купих друга. Уж по-хубава. Е, остана си с немити зъби един ден докато му взема пак тази.

Моята битка със заспиването вечер продължава. На луда ме прави по час и половина. Толкова вече давах заето тази вечер, че тръгнах да му наливам от моето вино в шишето за сока. Добре, че цветът ме усъмни и се  усетих на време Grinning Grinning

# 8
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
Tropic при моят син беше така със заспиването, когато спеше през деня, леле няма лягане вечер. От както спря да спи и лудува 12-13 часа денем,  до 19ч най-късно е заспал, защото едвам гледа. Спи по 12-13 часа, поне вечерта ни е свободна, за сметка на лудият ден 🤪
Зъби се мият иска не иска сутрин и вечер

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 04:59 от gordi

# 9
  • Мнения: 610
И малкия с миенето на зъбите е доникъде.  Само яде пастата. Театър, телевизия  ,телефон хич не са му интересни, дай му само да се катери . Телефона иска само вечер преди да заспи  , но гледа само видео, в което е той. Вие под елхата ли ще им слагате подаръците или ще имате маскиран дядо Коледа?

skk007 благодаря за темата 🤗.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Аз преустанових миенето на зъбите на млкото от около два месеца. Правих няколко опита, но резултатът е единствено ядене на пастата. Дори и да търкам с максимални усилия, отново започва да си върти езика и да иска да ближе пастата. Говоря, обяснявам и после пак същото. Скоро ще пробвам пак да започна, дано е успешно вече.

# 11
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
SKK търкай без паста. Моят често се дърпа, особено горните почти не дава, но аз повдигам устната и мия колкото мога. Все още не използвам паста, сутрин и вечер минавам с четката по няколко пъти и това е.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 08:05 от gordi

# 12
  • Мнения: 1 418
И аз като Горди, мия без паста.

# 13
  • Мнения: 6 164
Благодаря за темата,изпуснала съм я 😊
Моят търка сутрин и вечер с детска четка и бочко банан,колко ефект има не е ясно.Отначало му показвахме докато се мием ние и му беше интересно да ни имитира.След време и сам ще го оставям,но сега усилено търкаме заедно,даже вечер иска и с баща си,че той се къпи след нас.20 градуса е климатика,панела в спалнята 21.Не му изстиват краката с един чифт,даже редовно е бос.Но и за секунда не се спира,много рядко сяда да се заиграе.За съжаление,в града нямаме детски театър иначе с удоволствие бих го завела.В Пловдив сме ходили миналото лято,знаете в градската как има улични театри и се заглеждаше.Преди 2 седмици на цирк го заведохме,много искаше да язди понитата и все бау бау им викаше.

# 14
  • Мнения: 3 985
И ние нямаме детски куклен театър и не съм го водила съответно.

Моя е с хрема ужас,тъкмо спря АБ преди 2дни и сега това. Някой ако има трик за най бързо справяне с тия сополи... за сега са бистри,мислех че е от зъби но много киха,  хърка с носа като спи и се буди да плаче май му се стича назад. До сега не е имал хрема.

Общи условия

Активация на акаунт