Нуждая се от ...

  • 87 391
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 984
Д-р Хаус и екипа му.

# 16
  • Мнения: 6 622
Здрави нерви, сън и масаж на краката.

# 17
  • Мнения: 1 925
Спокойствие. Искам няколко дни да съм сама, да ми е спокойно и тихо и с нищо да не се съобразявам..

# 18
  • Мнения: 35 891
конкретен човек, който ми липсва
разговорите, смеха, разбирането и т. н.

# 19
  • Мнения: 10 993
Едно дело да се реши в наша полза, и след това да разрешим един проблем, който трае вече 12 години. Понеже проблемът е материален, ме е срам да да си го призная за такъв. За мен проблемите са само здравословни, всичко друго вкарвам в хипотезата на битовизъм и суета. Но като сте създали тема, да цопна и аз в нея. Хубав ден на всички.

# 20
  • Мнения: 6 213
От окончателно решение по битов въпрос, който вече година ме тормози и досега не се решава задоволително, въпреки опитите.
От полудневна работна заетост, която да ме “съживява”

# 21
  • София
  • Мнения: 433
В следващия час - здрави мускули на краката и чисти дробове, за да мога успешно да изкатеря за пореден път стълбите до 12-ия етаж на ВМА. След това - търпение и стоицизъм, докато напусна района на същото ВМА. Към 14.00 - концентрация и вдъхновение във връзка с нещо важно в работата ми и вечерта - чаша червено вино Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 824
Имам нужда от голямо гуш от точно определен човек.

# 23
  • Мнения: 9 152
Нуждая се от лято. Не искам да съм в  зима.

# 24
  • Мнения: 311
Повече смирение и търпение.

# 25
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Здраве, за мен и хората, които обичам, а иначе..слънце, море и ако може 100 000 лева в брой....

# 26
  • Мнения: 2 593
Нуждая се от...да спре да ме боли корема ВСЕКИ ден! Искам да се храня нормално без да се опасявам,че ще ме заболи корема.
И от сушилня се нуждая, но проблемът с корема ми е по важен.

# 27
  • Мнения: 5
Дрехи размер С

# 28
  • Мнения: 6 622
Кафе.... Много кафе. И поне една вечер 8 часов сън.

# 29
  • Мнения: 452
Току що го написах на сестрата на мъжа ми- спорт, Фризъор, маникюр, пътуване

Общи условия

Активация на акаунт