🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 433
  • 630
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да спечели?

Опции:

# 555
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
залагам на Звездев за Васил Найденов
Т.е. Рицарят да е бил Иван Звездев? На кокили ли ще да са го качили? Rolling Eyes
Иван Звездев сигурно ще се нанесе поне един път и половина на Димо Алексиев във височина.
Всъщност, точно Димо най-лесно и бързо го познах. Което не е никак чудно, де. От участниците двама бяха по-височките - той и Юлиян, ама пък Юлиян е с по-едър кокал, дет' се вика Satisfied Е, вярно, че можеше Рицарят да е и някой гост, но точно тук пък ми "помогна" гласът, който някак ми се беше запаметил отпреди.

Гала с това червило все едно е яла дървеници. Съвсем изперква тази женица.
Скрит текст:
А рокличката? Забелязахте ли  като излезе на сцената как подръпваше надолу по-късата предна част? Сякаш ще се удължи Satisfied Толкоз ли Кремена не можа да ѝ отпусне още 10-на сантиметра поне?! Rolling EyesSatisfied

# 556
  • Мнения: 5 320
Димо доказа в това предаване, че все пак не пее чак толкова фалшиво. Като си спомня как виеше в Капките, лошо ми става Mr. Green

# 557
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Имате предвид негово гостуване ли?
Защото не си спомням да е участвал.


ПП/ Сега видях - като Графа - и наистина съвсем не звучи добре. В "Маскираният певец" беше къде-къде по-убедителен. Което още веднъж идва да докаже, че изборът на песен е от решаващо значение. Вероятно "Ако има рай" не е била най-доброто решение за превъплъщение.

# 558
  • Мнения: 5 320
Точно - преди 3 години имитираше Графа, ама грам не му се получи.

# 559
# 560
  • Мнения: 318
Вчера, най-накрая изгледах изпълнението на Роберта от новогодишното издание.Прекрасна!Розата,която исках да слушам през сезона.

Включванията на Маги обаче бяха страшно дразнещи.
Другото,което забелязах е как на някои от участниците не дават да се доизкажат,важното е да се включват всякакви глупости...

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 12:39 от DreamEvil

# 561
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Коконата е родила.

# 562
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"На кафе" с Принцесата.

# 563
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Magi Halvadjian

Моето момиче! Пак порасна! Цветна, шантава и непримирима!


Да е жива и здрава! Харесвам я.

# 564
  • Мнения: 266
Здравейте. Искам да попитам, говори ли се дали ще има 2 сезон на "Маскирания певец"?

# 565
# 566
  • София
  • Мнения: 22 886
Аз честно казано си мислех, че няма да има, но истината е, че предвид ситуацията с COVID може би това би било едно от най-безопасните предавания. Simple Smile
  Иначе си мисля, че биха могли да се поучат от грешките от предния сезон. Ако не дават толкова явни жокери, като рождената дата например, мисля, че би се получил интересен сезон.

# 567
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Статията е за последните Капки,не за МП

# 568
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пише "Маскираният певец", въпреки че участниците бяха повече.

# 569
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Може да пише,но не е...

Общи условия

Активация на акаунт