🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 475
  • 630
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 215
Някой беше публикувал тук, че е на live  в инстаграм по време на шоуто , обаче сега проверих и е пяла от 19:00 ч. - 20:00ч. Хмм 🤔
Колкото Къци беше в Гърция, а Алисия гледаше предаването от вкъщи 😃
Явно така е станало. 😀
И Дивна беше пускала , че уж гледа пилето 😀

# 31
  • Мнения: 780
Ето няколко снимки на очите на Розата:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 914
По очи го докарва и на Жана, и на Роберта.
Аз също от самото начало съм за А.Раева, но Розата като каза, че годеникът й е висок и рус, категорично отпадна този вариант. (Александра е с някакъв доста по-възрастен бизнесмен в момента).
Розата ми хареса в първите 2-3 предавания, но после го удряше само на един вид пеене, а за мен това е скучно. Искам Маги да победи.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 16:32 от 4everYoung

# 33
  • Мнения: 318
Гледайки снимките с Розата по-горе виждам Жана.Жалко,искаше ми се да има повече мистерия,досега почти всички участници бяха разпознати.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 358
Гласувах за Гарвана, защото нямаше слабо изпълнение.

# 35
  • Мнения: 9 482
Според мен също е Жана.

за Алекс Раева се коментира, че е качила доста кг по време на бременността, които още не е свалила.

# 36
  • Мнения: 523
Най-накрая ги видях тези очи. На лайфа не успях, колкото и втренчено да гледах.😳
За мен това е Жана.
Бих дала съвет на Маги следващата година, ако ще прави същото предаване, да си направи труда да извика малко по-неразпознаваеми, не толкова масово известни личности, участвали във всичките му предавания до сега. Да вкара малко разнообразие и мистерия, за да бъде наистина интересно на зрителите, а не след първият лайф 90% от участниците му да са разпознати. Щеше да се получи страхотно, ако Роберта бе Розата, но уви.
Междудругото Алекс Раева в момента е доста пълна след раждането, даваха снимки от някакво събитие, никакъв шанс да е Розата.

# 37
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кои казаха, че са били Жена на годината? Че сега прерових от 2010 насам всички печелили Grinning

Всички улики съм ги написала и публикувала в първия пост на темата. И трите са били. Ето последната част от уликите и на трите.

За Розата



За Пчелата



За Гарвана

# 38
  • Мнения: 6 143
Само аз ли не виждам очи? Къде трябва да гледам, над листенцето ли точно? И там да е, пак не виждам нищо.

# 39
  • DE
  • Мнения: 9 068
Къде ги видяхте тези очи на Розата newsm78
Взирах се, напрягах се да видя нещо и тц  Tired

# 40
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Виждат се над най-долното средно розово листо.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Имам снимка, направена от стопкадър. Точно очите на Жана.

# 42
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Дивна е в "Здравей, България". Великата "звезда" Алисия закъснява за интервюто.

А пък "великата звезда" Димо Алексиев на някои интервюта изобщо не се появява, и?

# 43
  • Мнения: 1 244
Имам снимка, направена от стопкадър. Точно очите на Жана.


Може ли снимката? Все още се взирам над горните  Joy

# 44
  • Мнения: 11 719
Аз ги видях на последната снимка, като я увеличих, но категорично не мога да определя чии очи са. Не е като при Прея. При нея ясно се видя.

Общи условия

Активация на акаунт