🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 438
  • 630
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да спечели?

Опции:

# 15
  • Мнения: 523
И аз гласувах за Розата. Мисля, че е Жана, която въобще не харесвам, но цялото й представяне беше страхотно, не само изпълненията й, но и образа който изгради също. Все пак всички говорят за нея, главен герой е тя в това предаване.
Безкрайно много харесвам пчеличката, Маги е страхотна ❤, бих се радвала много, ако тя също спечели!
Алисия беше единствената, която като свали маската почна да си оправя косата, то не беше пипане, наместване, махане на ластичето за коса. Всичко беше една поза, която крещи “как ли изглеждам сега на камерите”. Толкова да й личи, че е чалга певица...

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте!!
Да се включа и аз в новата тема Simple Smile
Гласувах за РОЗАТА!
Считам,  че Розата 100 % е Алекс Раева. Тя освен, че е певица е и актриса, художник по образование и...ДИЗАЙНЕР на дрехи. Нейната майка е потомка на руски дворянски род. Често за нея се пише в жълтата преса. Алекс Раева заедно с Мария Игнатова получават през 2014г.  отличие за  "Жена на годината" в категорията за телевизионно шоу. Някъде бях и чела, че се е сгодила.
Категорично Розата е Алекс  Раева.
Колкото до това кой стои зад маските на Гарвана и Пчелата, не мога да съм толкова категорична, но мисля, че Гарвана е Михаела Маринова, а Пчелата - Маги Джанаварова.


# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Гласувах за Пчелата.Розата в първите предавания ми харесваше повече,но сега пчеличката я изпревари в моята класация.

# 18
  • Мнения: 11 701
След изпълнението на "Лале ли си, зюмбюл ли си", Алисия смята, че Гарванът е ДесиСлава. А преди това имала други предположения.

# 19
  • Мнения: 3 846
Тя не е била жена на годината. Не мисля, че имат право така откровено да лъжат в уликите.

# 20
  • Мнения: 2 100
Искам Розата да спечели; Нямам идея коя е.Ако е Жана и аз не я харесвам напоследък, но се представи блестящо;
Пчелата и Гарвана пееха хубаво , но някак си не ме грабнаха;
Добре,че Дивна се махна; Без да знам,че е тя едва я издържах , а сега когато знам, че е тя съвсем не я харесвам;
Алисия си се представи чудесно-браво за предизвикателството!

# 21
  • Мнения: 215
Маги нали на 23.11 пя в Арена Армеец, няма как да е пчелата.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Гласувах за Розата. До последно само тя си остава загадка.
Дивна не мога да я понасям. От онези вечно нахилени, прекалено позитивни, пренавити и инфантилни жени.

# 23
  • Мнения: 3 846
Кои казаха, че са били Жена на годината? Че сега прерових от 2010 насам всички печелили Grinning

# 24
  • Мнения: 9 911
И трите дами казаха, че са били жена на годината.
Ако съм чула добре, Розата каза, че винаги е пяла, т.е. онова “някога и това съм се опитвала да правя” - за професионалното пеене не е съвсем точно. Не мисля, че е Алекс Раева, трябва доста да е заслабнала след раждането. Като цяло уликите пасват сега най-много на Жана.

# 25
  • Мнения: 3 846
Ако Маги няма как да е пчелата, то Поли Генова ми се струва удачно предположение, с разликата, че е 160, а не 166 см. Иначе бокса, останалите улики, всичко ми се връзва. От колко е пяла Маги в Арена?

# 26
  • Мнения: 215
Някой беше публикувал тук, че е на live  в инстаграм по време на шоуто , обаче сега проверих и е пяла от 19:00 ч. - 20:00ч. Хмм 🤔

# 27
  • Мнения: 523
Някой беше публикувал тук, че е на live  в инстаграм по време на шоуто , обаче сега проверих и е пяла от 19:00 ч. - 20:00ч. Хмм 🤔
Колкото Къци беше в Гърция, а Алисия гледаше предаването от вкъщи 😃

# 28
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 539
Благодаря за новата тема, Смайли!  Flowers Rose
Гласувах за Розата. От началото на формата я харесвам и дори да е Жана пак бих я харесвала, но бих предпочела да е Алекс Раева.

# 29
  • Мнения: 3 846
Е, поне и Алекс е била жена на годината Grinning Въпреки, че и Жана е, все пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт