💪"Игри на волята: България" - Тема 14 /Финал/

  • 175 811
  • 5 809
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Гласувах за Добрин в анкетата. На финала очаквам манипулации с вота. Залагам на сценария, който се разигра на финала на брадъра с Миглена Ангелова. В мрежата масово се пишеше, че който и да спечели от Миглена и Емануела ще са доволни. Всеки очакваше Ути да отпадне, а те първо извадиха Емануела и оставиха злодея и фаворитката на публиката, и тръбяха, че резултатите са страшно близки.. За мен това си беше чиста манипулация  с цел мобилизация на публиката да спасят любимката си.. Тук очаквам да останат Весо и Юлиян и пак да се втълпява, че резултатите са страшно близки, че да гласуват хората.

# 46
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Гласувах за Добрин в анкетата. На финала очаквам манипулации с вота. Залагам на сценария, който се разигра на финала на брадъра с Миглена Ангелова. В мрежата масово се пишеше, че който и да спечели от Миглена и Емануела ще са доволни. Всеки очакваше Ути да отпадне, а те първо извадиха Емануела и оставиха злодея и фаворитката на публиката, и тръбяха, че резултатите са страшно близки.. За мен това си беше чиста манипулация  с цел мобилизация на публиката да спасят любимката си..
Тук очаквам да останат Весо и Юлиян и пак да се втълпява, че резултатите са страшно близки, че да гласуват хората.

Така е, ама като има луди да гласуват...

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Cherrypie20, много точно казано. Най-лесно е да нападнеш някой там, където най-много боли. Всички имаме слабости, затова не харесвам хора тип Юлиан. Такива като него унижават другите напълно целенасочено, грубо и агресивно, само и само за да демонстрират надмощие и да изпъкнат, без дори да осъзнават собствените си комплекси. Е няма как да харесвам такъв тип хора, та ако ще да са най-добрите в своята област. А и не харесвам комплексари. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 596
Благодаря за новата тема Flowers SunflowerFlowers SunflowerFlowers Sunflower

Гласувах за Юлиян. Добре, че беше той, за да продължа да гледам предаването. Ако Пламен или Добата спечелят пак ще се радвам. Въпреки, че Пламен мишкува, мълчи си и се пази от конфликти през целия сезон. Ако е такъв и отвън не бих искала да ми е приятел.
Във връзка с това хареса ми Радостина колко беше искрена към Ана-Махния. Нищо че преди това я слушаше, успокояваше и накрая я наплю пред камерата Joy

Като се замисля единствения, който не искам да спечели е така дълго граденото, с много труд име - Веселин ТъПанчев USA.

# 49
  • Мнения: 2 330
Аз пък мисля, че реакциите му са по-скоро защитни и първосигнални, като ранено животинче скача.

# 50
  • Мнения: 4 706
Дори не мога да повярвам, че хората гласуват и плащат за това! То поне да е някаква благотворителна кауза...ами ще гласувам кой да вземе 200 хил и ще плащам! Мога единствено да гласувам в анкетите тук!
Винаги съм мислила, че това гласуване със смс е измислица... и гласуват страшно малко хора и не се събират никакви пари от тях. Но явно не е така... прочетох, че и в Маскираният певец (където се снимал наш г-н Веско) хората гласуват коя маска да се свали. Нали така или иначе ще я свали? Или това е както когато бяхме деца и ни караха да пляскаме преди да започне театъра, за да излезнат героите Grinning иначе нямало

На Юлиян егото му скача. Виж, Добрин е лишен от всякакво его и човешка суета. Крайни са ми и двете, но ... трудно е да се бориш със себе си повече отколкото в игрите срещу друг.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 13:52 от Morella Allan Poe

# 51
  • Мнения: 9 123
Iseto6, никой не обича комплексарите. Но това, което си описала за изпъкването на чужд гръб най-малко важи за Юлиян.
Той няма нужда да изпъква, достатъчно си е колоритен и без усилия. А обидите вярно и никой не отрича, че нарече близначките-пилета, стари моми, Радостина -последен сезон и стара чанта, Венца-предателка. Всичко това обаче беше СЛЕД техните нападки и провокации, след номиниране и победи както негови, така и на отбора благодарение на него. Признателност няма и не се очаква, ама и това което получи е пошло и гадно.
В името на парите и играта е оправдано стратегии, коалиции, но подлост, саботаж, предателство и подигравки, унижения ме вбесяват. Лично аз виждам добре недостатъците му, не съм заслепена или толкова отнесена. Но от всички вътре в този формат може и да ви шокирам, но най-най с характер, позиция, раздаване, че и най-обран въпреки нападките в ефир за мен е Юлиян. Дори не слагам спортните му качества. Пиша как е като човек за мен. Държа си на думата до последно. Всички останали са или мишки, или интриганти, или и двете заедно.
 

# 52
  • София
  • Мнения: 27 021
Единствения проблем който виждам е, че много от феновете на Юлиян и Добата са над нещата така да се каже и доста по-уравновесени и интелигентни хора. И те просто могат да откажат да пуснат СМС за да напълнят на Тупарев касичката и от това ще се възползва Веско, защото неговите зомбирани фенове ще си дадат и цялата залата но ще нафраскат по 10, 20 есемеса.  Sick Трябва да има ограничение и да може да се гласува с 1 СМС от 1 устройство! Т.нар. уникален глас. А не тия смехории.
Но въпреки това си оставам на думите, че Веско сам се би във формата и не може да се сърди нито на публиката, нито на продукцията (която го подкрепяше), а единствено на себе си.

# 53
  • Мнения: X
Уважението ми към вас ме кара да продължа да ви следя. Хубав ден!
Май само това е причината да се запиша в темата... Предаването е ужасно!

Смайли, отново благодаря за старанието ти! Flowers Hibiscus

# 54
  • Мнения: 9 123
Дяволо, прав си. Мен също това ме притеснява.
Финалист трябва да е човек, който се е доказал в битката, трябва да има такава. СМС не определят победител. Това не е ББ, да ти е симпатичен някой. Това е състезание, битка, борба, не може СМС да ти определя победител в такъв формат.
Да, Юлиян няма да събере много гласове, защото феновете му го подкрепят в играта, в предаването, но няма да се занимават с СМС. Докато при Весо са под бойна готовност,че и пари май имат, да си ги харчат. За Добчо милия кой да се прежали и охарчи, като както разбирам и семейството му е затруднено финансово, приятели сам каза, че няма. Някой случаен симпатизант, другите си пишем.
Дори тук в анкетата Весо има 5 гласа, какво остава за края на предаването((
Не е справедливо и не това е начина да се излъчи победител.
Но пък ще се дадат 200х лв на човек май цял сезон излежавал се и командорел жените.
Иначе предаването на мен ми хареса, въпреки многото минуси, пропуски, нагласявания в хода на предаването и т.н. Много малко са такива предавания и на мен поне са интересни. Много лесно ще се отстранят пропуските за втори сезон, но..това гласуване накрая обезмисля старанията и представянето на много от хората в него. Не може всеки да е социален, да обикаля, агитира, пише в нета и се доказва виртуално, че и може и пари да даде да се гласува за него, всичко може. Не съм съгласна.

# 55
  • Мнения: 2 330
Малко офтопик, но са малко странни отношенията на Юлиян и майка му. Разгледах й профила-тя качва снимки от предаването , честитила му е РД с доста прочувствен пост, а дори не са приятели във фб.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Аз когато имам фаворит пускам един, най-много два смс-а, така че ще го подкрепя Добрин на финала, макар да ми е ясно, че няма да спечели. Ако отпадат един по един Весо ще си го държат до последно, дори и да завърши втори накрая. Такива са ми предвижданията за петък.

# 57
  • Мнения: 9 700
Моята лична позиция за гласуването.
До сега съм гласувал два пъти - за Здравко (ББ1) и за Николай Мартинов. Това ще ми е третото гласуване за победител в реалити формат. И ще гласувам само за да съм сигурен, че това което зависи от мен за определяне на победител съм го направил. Не искам Веселин да спечели, а ако не подкрепя някой от опонентите му е просто по-вероятно да се случи точно това. Не искам да стоя отстрани и да гледам как това се случва. Защото само това зависи от мен. Останалото е на съвестта на продукцията.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 712
Това, което бях цитирала е достатъчно ясно. Вижда се, че психическият тормоз и сексуалното насилие не са нови понятия - този закон е от 2009г. Нямам намерение да го цитирам повече и да споря по този въпрос - всеки, който го отвори може да види, че пише за тези неща, както и от кога е влязъл в сила.

Само дето има една уж много мъничка, но голяма и дори решаваща разлика, която Росита е описала добре:

* Rosita - 1 дек. 2019, 10:53 ч.
"У нас , преди последните промени, дори партньорът ти да ти е нанесъл СРЕДНА телесна повреда, което и изключително тежко състояние, това престъпление се преследваше само ако пострадалият подаде тъжба, а не от прокурора, както би било, ако набиеш до смърт някого на улицата. Тогава противниците казаха така - защо прокурорът, т.е. държавата да се меси в семейните отношения? Ако те е страх и не подадеш жалба- това ще остане ненаказуемо."
---------------------------------------------------------------------------
N.B. Не за пръв път ще пиша, че съм била доброволец в един от джендър центровете /дано някой патрЕот да не изскочи и да го изтълкува като измисленото значение (у нас!) на това понятие/. Когато се налага да се намеси полиция, за да реагира на дом. насилие, полицаите казват 2-3 приказки на насилника и оставят нещастните деца и жена отново под негова "опека" и не го арестуват още при първата му проява.
А при многократно повторение на "събитието", го задържат за 24ч. и го пускат да действа на терен отново. И това, при положение, че жената се е оплакала. Именно заради лежерното отношение на държавата, у нас насилници убиват жените и децата си /дори!/, защото дотогава ясно им е показвано, че са ненаказуеми и им се е разминавало!
Ако дом. насилие беше квалифицирано като престъпление, насилниците трябваше да бъдат арестувани, съдени и да лежат в затвора преди да осакатят или убият! Та именно това е "малката" уж разлика, м/у преди и сега!  Wink
Искрено се надявам, поне този нов закон да проработи, щото зависи /за съжаление/ от доста незаинтересувани институции...

# 59
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не се вълнувайте за гласуването! Ще спечели този, който реши Тупарев.

Общи условия

Активация на акаунт