Въпроси относно първи рожден ден

  • 1 907
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте! Скоро предстои първия рожден ден на детето ми. Мислим да е в парти-център наблизо, тъй като няма къде да събера хората вкъщи( живеем в апартамент). Моето семейство е далече, та нямам много хора,  които да поканя. Събират ми се около 10-15 души от възрастните( без мен и таткото) и от децата 6-7. Въпросът ми е може ли да се празнува рожден ден с толкова малко хора в кафене , ресторант, център или изобщо навън? Разбира се всичко е за детето, макар че то едва ли ще осъзнае първия си рожден ден, но притеснявам се да не се получи неловко пред другите, че са по- малко гостите. Кажете според вас? Как празнувахте вие и всякакви съвети ще са ми от полза! Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 46 488
Повечето рождени дни, на които сме били канени са били с толкова или по-малко хора, не са малко. Но беше за по-големи деца, на 1 г. честно казано не виждам смисъл.
На моето дете го направихме вкъщи, поканихме само бабите и дядовците. Ако бяха по-далеч, щяхме да поканим вкъщи само най-близките ни 1-2 приятелски семейства.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 680
На първия рожден ден на дъщеря ми бяхме 11човека..моите родители на ММ родителите и кумувете ни.Бяхме в къщи,а и по добре,защото малката беше супер крива(никнат зъбки).Първия рожден ден според мен е празник на родителите.Вече догодина гивот и здраве може би ще е с приятели и децата им.

# 3
  • Мнения: 8 217
Ако ви липсва бройка хора просто пишете във форума, ще съберете много Simple Smile

Разбира се, че може.
Няма да затворят цял ресторант за вас, но ще ви направят украса и маса във всеки един ресторант.
За детски клуб също 5-6 деца са съвсем ок. Проблема е че в детските клубове мястото за възрастни не е като за празнуване.

# 4
  • Мнения: 3 725
И защо да не може да празнувате 15-20 души в заведение?Може да бъдете и 5 ,и 55.Какво означава “да се получи неловко”?Вие състезавате ли се с някой?Харесвате си заведение,отивате,питате,резервирате,евентуално правите меню,ако такава е политиката на заведението.
Лично аз скоро бях на 1-ви РД на дете + кръщене и гостите бяха 50 души.
Аз правих погача на моето дете преди седмица в сладкарница,като бяхме 20 души.Отидох ,попитах,уговорихме се,поръчах предварително някои неща,поръчах си украса,извиках фотограф и всичко мина перфектно.На следващия ден пък беше именничка и пак събиране правихме ,но в ресторант (30души) и пак така процедирах (отидох,уговорих се,направих менюто).Разбира се имаше и други хора в заведението (не са го затваряли заради нас),но ако това не ти пречи не виждам да имаш проблем с празнуването.

Общи условия

Активация на акаунт