Мис Свят 2019

  • 1 117
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
До колкото разбрах трите наши основни телевизии няма да го излъчват. А може и никоя друга Бг телевизия да не го излъчи. Няма информация никъде.
Официалната Британска телевизия, която ще го излъчи е London Live, може да се гледа и по Channel 4 или по  4 Music.
Chanel 4  ноже да се гледа онлайн тук:
http://www.freeintertv.com/view/id-2481/United_Kingdom-1-0-1

# 16
  • Мнения: 191
AngryAngryAngry
В тези конкурси всичко е политика, така че не вярвам.

И аз съм си мислила винаги, че е политика, но като гледах вчера Мис свят 2019 се убедих на 100 % в това. Адски много съм разочарована и потресена. Нашето момиче отпадна още в първия кръг. На него всяка от участничките беше облечена с народна носия и танцуваше фолкрор от страната си. Беше много жалко, че само нашето момиче не беше облечено с наша народна носия, а беше с някаква невзрачна рокля. Чудя се дали хората, отговорни за това в Бг се срамуват от нашите толкова красиви носии или какво? Тя пък милата, понеже се представи с ръченица, и понеже не е живяла в България, я изигра доста дървено. След този кръг повече не я показаха.
В журито беше и български дизайнер Светослав Колчагов.
На вторият кръг като избраха 12 -те полуфиналистки щях да припадна от разочарование. А ми те избраха най - неподходящите. да не кажем, че единствената европейка между тях беше Мис Франция, която дори е с други корени, не смея да го кажа, че ще ме изкарат расистка. Толкова по - по - по - красиви и класни момичета останаха с разочаровани физономии милите. А като избраха 5 -те финалистки е тогава беше още по - голямото ми разочарование. Обаче като избраха Мис свят 2019 от Ямайка, защото има талант,  певица е и пее много хубаво. Е това беше върха на сладоледа. Не отричам, че е хубава и че има класа, но имаше много, много по - достойни от нея, дори и от нейния континент.  А ми това не е конкурс Гласът на света. Предлагам догодина да изпратим някоя наша хубава, интелигентна  и талантлива певица, току виж ни огрее да стигнем поне до полуфинал. Но и тогава със сигурност няма да стане, защото този конкурс наистина е МНООООГО ПОЛИТИЗИРАН Confused Angry

Общи условия

Активация на акаунт