🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 24

  • 11 588
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 218

      Феми,  още не мога да разбера каква е причината, за да се разделят и така упорито да се ненавиждат и преследват двамата приятели - Дервиш и Яман. В затвора в Белене, Яман е неотлъчно до Дервиш и му помага, след това двамата заедно изпращат бременните си съпруги в Турция. Яман си спомня срещата със своята съпруга и порасналия Зафер и тя му разказва, че съпругата на Дервиш е починала при раждането.
       След време Яман разбира, че се е родило момиченце и се казва Ейлюл, но от Дервиш няма и следа. Яман се грижи за Ейлюл и я омъжва за Фърат.
       За родителите на Фърат нищо не се знае. На 10 години Фърат, заедно с брат си е изпратен в пансион и оттам ги взема Яман и ги отглежда като свои деца. В залата на Яман, Фърат се увлича по бокса и благодарение на треньора се превръща в непобедимия Шампион.
      Но защо Яман толкова се страхува от Дервиш не мога да разбера. Мисля си, че и комисарят има лични подбуди, за  да преследва така упорито Дервиш. И защо двамата се опитват да убедят Фърат, че животът му и този на Гюнеш са в опасност, че Дервиш е заплаха за двамата.
     Яман си мисли, че Дервиш не знае за съществуването на дъщеря си. Но Дервиш знае всичко и много стриктно е следил целия живот на детето си, знае за сватбата й с Фърат и за раждането на Гюнеш. Дервиш се интересува и наблюдава всяка стъпка на Фърат и според мен единствената му цел е да помогне на бащата и сина. Дервиш иска да върне отново вярата на Фърат в бокса, защото е усетил силната му любов към този спорт, а и таланта, който притежава. А незнайно защо Яман не желае Фърат отново да се състезава.
     Но защо Дервиш не се е срещнал с дъщеря си, защо през цялото това време е като сянка. Може би заради тъмното си минало е искал да държи надалеч любимите си хора, за да запази живота им. Не зная!
     Изобщо много  въпросителни, чийто отговори ще намерим в следващите епизоди. Но това развитие на действието на мене ми допада, доста е заплетено, но и интригуващо.

 

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 18:08 от Emiliya

# 46
  • Мнения: 6 551
Еми, при първия прочит и аз така си помислих. Но като го прочетох отново, според мен с тези притчи са искали да покажат по различен начин силните и слабите страни на зодията. Реално Толга винаги е търсел вниманието от една жена, той си го е казвал и интевютата. Благодарен е на хората, не се е самозабравил.
Не знам дали ме разбираш какво искам да кажа.
Пиша от телефона и ми е малко тегаво. После като се добера до лаптопа ще дооформя и ще кача притчата за зодията на Амине и всички други, които поискате.
Пък и откъде да знаем Ийт Козан също може да е зодия стрелец

# 47
# 48
  • Мнения: 10 356


Flowers BouquetЕМИ* не си сама.. и аз свързвам Толга единствено с образа на Иит Козан
и не знам дали е нормално,но ако не бях загледала съвсем случайно този сериал
не бих се впечатлила от друг с негово участие,защото визията му 2015* и след нея
 е зашеметяваща!!*
Kissing Heart

# 49
  • Мнения: 13 218

     Цеце,  с тази притча ме подтикна отново да прочета някои от интервютата на Толгахан. И понеже всички знаете колко се възхищавам от красотата, таланта и интелекта на маминия хубавец, Kissing Heart за да не се повтарям и за пореден път да го издигам в култ, ще цитирам някои от отговорите му:

Важно ли е да сте добър човек във вашата област?
За мен е важно добрите хора да получат признание, но разбира се, не казвам, че лошите губят. Важно е да бъдем пример за другите. Това е моята цел. Не се стремя към прекалено успешни проекти. Аз просто искам да работя в любимата сфера, да уважават работата ми и да живея в мир със семейството и приятелите си.

Научихте ли много от живота си?
Имах много уроци, много удари, научих много. И все още се уча. Войната между добро и зло не свършва. И няма да свърши.

Има ли неща, които пропускате, защото станахте известен, неща, които сте спрели да правите?
Не, за мен славата не се превърна в проблем. Аз правя това, което искам до ден днешен.

Съжалявате ли, че станахте популярен?
Определено не, но да, има трудности.

Какви?
Трудно е да се отпуснете и да говорите свободно. Всички  погледи са насочени към вас и  това ме натоварва. От детството си съм такъв, когато ми обръщат по-голямо внимание се напрягам.

Вие сте много спокоен и балансиран човек ...
Успехът идва с търпение, усърдие и хладнокръвие.


© Толгахан Сайъшман
      Не крия, че красотата е много важна за мен, но не е достатъчна, за да се обвържа с някого. Една жена трябва да ме убеди, че заемам много специално място в нейния живот. Харесвам вниманието - да ме търсят често по телефона, да ми изпращат съобщения. Ако забрави да ми се обади, значи тя няма място в моя живот. От дете изпитвам силно чувство за собственост към моите близки, приятели - коментира Толгахан.

      Никога не съм бил егоист човек. Знам, че има ситуации, когато трябва да бъдете умерено егоистични. Но не можах. Винаги съм живял мислейки за другите. Работих от ранна възраст, защото исках да подкрепя финансово семейството си.


    Софи, извинявай, пуснахме едновременно постовете си. И аз открих Толга в "Сега и завинаги" - преди това не бях нито гледала, нито чувала нещо за този красавец. Но Ийт Козан ме спечели още в 1 епизод. Възхищението ми от героя се пренесе върху актьора, та и до днес ме държи.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 20:49 от Emiliya

# 50
# 51
  • Мнения: 13 218
Фърат и Зафер - истински приятели, неразделни и в болката, и в радостта - братя!





   





# 52
# 53
  • Мнения: 10 356
Hearts Hearts

Nature Boom Flowers Four Leaf Clover

Revolving Hearts


Heart Eyes"..*Хубаво ми е със теб..
с пламъчетата игриви
като на мъничко дете
са очите ти щастливи..!!"

# 54
  • Мнения: 6 551
Здравейте! Хубав ден!



ЖИВОТЪТ не ти дава хората, които искаш. Той ти дава ХОРАТА, от които ИМАШ НУЖДА.
Да ти ПОМАГАТ...
Да те НАРАНЯВАТ...
Да те ОБИЧАТ...
Да те ИЗОСТАВЯТ...
И да те превърнат в ЧОВЕКА, КОЙТО ТРЯБВА ДА БЪДЕШ.



Специално за двете ни декемврийски дами. Ето какво имала предвид Съдбата. Да покоряват върхове...

Козирог

 Всички му говорели ,че това е най-високата планина. Всички му говорели, че това е най-опасната гора в целия свят. Всички му говорели, че още никой не е бил – там на върха. Но една сутрин, той събрал всичко необходимо и се отправил на път.
Скрит текст:
Пътят бил невероятно сложен. Не веднъж той трябвало да балансира между пропасти, между живота и смъртта. Тялото буквално започнало да не се подчинява или да реагира неохотно на заповедите на ума. Но той продължавал да се изкачва, стиснал зъби и шепа нечути думи. Последните метри се оказали пълен ад. И ето, че мозъкът се отказал да разбира, къде се намира и започнал да рисува странни, сюрреалистични картини. Тогава тялото събрало сили, непосилната задача вече не изглеждала такава и то продължило да се катери към върха. И успял. Достигнал върха изпълнен с непрогледна тъмнина и ревове на зверове. Той се отпуснал в кратък и неспокоен сън. Развиделило се, а утрините лъчи му поднесли ново впечатление- на разстояние няколко километра от покорения връх започвал нов път към друга планина, която била два пъти по-голяма и по-висока от завоюваната.

# 55
  • Мнения: 13 218
Здравейте, момичета!


"Човек е създаден, за да се радва, а светът е пълен с неща, които носят радост..."

Щастлив да е денят ви!

Козирог

 
Всички му говорели ,че това е най-високата планина. Всички му говорели, че това е най-опасната гора в целия свят. Всички му говорели, че още никой не е бил – там на върха. Но една сутрин, той събрал всичко необходимо и се отправил на път.
Скрит текст:
Пътят бил невероятно сложен. Не веднъж той трябвало да балансира между пропасти, между живота и смъртта. Тялото буквално започнало да не се подчинява или да реагира неохотно на заповедите на ума. Но той продължавал да се изкачва, стиснал зъби и шепа нечути думи. Последните метри се оказали пълен ад. И ето, че мозъкът се отказал да разбира, къде се намира и започнал да рисува странни, сюрреалистични картини. Тогава тялото събрало сили, непосилната задача вече не изглеждала такава и то продължило да се катери към върха. И успял. Достигнал върха изпълнен с непрогледна тъмнина и ревове на зверове. Той се отпуснал в кратък и неспокоен сън.
Развиделило се, а утрините лъчи му поднесли ново впечатление - на разстояние няколко километра от покорения връх започвал нов път към друга планина, която била два пъти по-голяма и по-висока от завоюваната.
     Цеце, благодаря ти! Тази притча идеално пасва на живота и характера ми.

   

# 56
  • Мнения: 6 551
А ето и притчата за зодия Телец. Проверих, че това е зодията на Амине

Вървяло по пътеката малко магаренце. Зад себе си дърпал каруца пълна с всякакви вещи. „Забавно магаренце- помислила си лисицата.-Защо влачи тези никому не нужни неща?” И решила да се позабавлява с магаренцето. Хвърлила му един голям камък в каруцата. Магаренцето както си вървяло, така и продължило. „Странно магаренце”- озадачила се лисицата и му хвърлила друг още по-тежък камък. Магаренцето още по-упорито задърпало след себе си товара. По пътя му го срещнали хора и го запитали: „Защо дърпаш тези ненужни камъни? Не е ли по-добре да се спреш и да ги премахнеш от каруцата? Веднага ги смъкни и ще ти стане по-леко!” Но магаренцето неразбиращо поглеждало към тях и обляно цялото в пот продължило упорито и още по-упорито да върви напред с цялата тежест. Лисицата наблюдавала магаренцето и все повече се забавлявала с него, удивлявала се на безкрайното му упорство. Тя му хвърляла все по-големи и тежки камъни…”Тежък е моят товар”- помислило си магаренцето, задъхано от непосилния труд. И издъхнало.

# 57
  • Мнения: 3 371
Цеце, поръчвам си притчата за зодия Риби, моля.

# 58
  • Мнения: 6 551
Цвети, имаш я веднага

Риби

Скрит текст:
Живял някога един човек и както следва- дошло време и умрял. След това видял себе си отгоре и много се изненадал. Тялото му лежало на леглото, а на него му останала само душата. Голичка, напълно прозрачна, така че всичко можело да се види през нея. Човекът много се разтроил- без тяло му било толкова неприятно, някак не уютно. Всичките му спомени се връщали, виждали, подобно на цветни рибки, които плували в душата му. Сред тях имало много приятни и красиви, към които поискал отново да се върне. Но имало и такива, от които му станало неприятно и страшно. Той се опита да се отърси от грозните, но така и не успял. Тогава се помъчил отгоре да постави по-хубавите и симпатичните, а останалите да подтисне. И поел по указания му път. Бог го погледнал за мимоходом, но нищо не му казал. Човекът решил, че Бог не е забелязал другите му спомени, зарадвал се и се отправил към Рая, още повече, че Бог не затворил вратите пред него. Минало време, даже е трудно да се каже колко, защото времето там където се намирал той, вървяло по друг начин, отколкото тук на Земята. И човекът се върнал назад към Бог, а той го попитал: „Защо се върна, нали аз не затворих вратите на Рая пред теб?”. Човекът отговорил: „Господи, не се чувствам добре в този Рай. Страхувам се да направя и крачка. Хубавото в душата ми е малко и не може да прикрие всичките натрупани глупости, насъбрали се в нея. Притеснявам се, че всички ще видят всъщност колко съм лош.” Господ му от върнал: „Какво искаш от мен?”. Човекът изстенал: „Ти си велик и всемогъщ. Аз зная, че ти видя моите грехове, а защо не се опита да ме спреш?”. Господ му казал: „Защото съм създал само Рая, Адът всеки сам носи в себе си”. Човекът продължил: „Смили се над мен и махни всички лоши спомени от душата ми!” . Бог бил милосърден и му отвърнал: „Очаквах от теб друга молба, но ще изпълня тази, която ти поиска!” И така човекът забравил за предателствата, но така изгубил и спомените за любовта, забравил за паденията, но вече не си спомнял и за изкачените върхове. Душата му била празна и готова пак да се роди…

Честит първи сняг!

# 59
  • Мнения: 13 218

     Цеце, ти провокира любопитството ми с притчите за зодиите. Изчетох с интерес притчата за зодия Телец и в нея сякаш разпознах Амине Гюлше, но г-жа Йозил не успявам да разгадая или не искам да й припиша само последното изречение: ”Тежък е моят товар”- помислило си магаренцето, задъхано от непосилния труд. И издъхнало."

    Амине Гюлше - спомени, изповед и ... мечти.


За Вас започна да се говори през 2014-а, когато спечелихте "Мис Турция". Как се промени животът Ви от тогава?
 На първо място се запознах и започнах сътрудничество с големи имена от света на модата. Имах възможността да работя и с най-добрите преподаватели по актьорско майсторство, с най-добрите актьори, режисьори, сценаристи, продуценти... Всичко, което научих от тези хора, подпомогна моето развитие. В тази особена атмосфера животът на човек няма как да не се промени.

В какъв период от живота си се намирате?
Един от най-хубавите! В живота ми всичко е наред. 2018-а определено е моята година! Мечтая за няколко проекта. Ако ми се отдаде възможност, никой няма да може да ме удържи. Аз съм много позитивен човек и се старая да направя всички около мен щастливи.

Каква е връзката ви с Швеция? Чувствате ли се по-скоро като шведка или турска жена?
 Бях възпитана в Швеция, но семейството никога не ми позволи да забравя турските обичаи и култура. Веднъж седмично брат ми и аз присъствахме на уроци по турски език, а у дома никой не говореше шведски. Аз наистина обичам Швеция, това е част от мен. Но аз съм туркиня. От Швеция ми остана само виждането за живота. Смятам, че взех най-доброто от двете култури.

Какви са вашите планове за бъдещето? Имате ли намерение да правите нещо, свързано с актьорството?
 Искам да играя в един добър филм с дълбок смисъл. Имам  предложения, но все още не съм намерила сценария на моята мечта. Една от целите ми е международен успех. Затова посещавам курсове в чужбина. Моделиерският бизнес в моите планове не е включен. Много дизайнери са  ми правили предложения, но искам да се съсредоточа върху актьорството.

Имаш много красив глас. Предлагат ли  ти  да пееш? Може би в бъдеще смятате да отидете на сцената?
 Няма да бъда скромна, наистина обичам да пея и наистина получавам предложения. Ако актьорът има добър глас, това му дава предимство в професията. Но искам да използвам гласа си като актьор, а не на сцена.


Какво трябва да направи даден човек, за да получи твоето разположение от пръв поглед?
 Той просто трябва да бъде самият себе си, ако иска да ме впечатли.

От какво може да се откажеш заради любовта?
 Аз не съм експерт в тази област, така че не мога да намеря правилните думи ...

Живеете така, както искате! Какви цели си поставяте?
 Важно място в моя живот заема актьорството! Когато виждам сцената и прожекторите, си казвам: "Именно тук трябва да съм!". Актьорството е моята страст и искам именно с него да представя страната си пред целия свят! Постоянно се усъвършенствам, за да постигна успехи и на международно ниво. Когато осъществя тази си цел, ще си кажа: "Това е, което исках!".

Често качвате снимки с майка си в Инстаграм...
 Майка ми е най-важният човек в живота ми! Не зная какво бих правила без нея. Тя ми дава сила, любов, щастие и покой. Подкрепя ме във всичко.

Имаш много красиви очи. Какво харесвате най-много у себе си?
 Най-вече обичам усмивката си. Усмивката украсява всички, елиминира отрицателната енергия. Опитвам се да гледам живота си с усмивка.

Наскоро в пресата излязоха новини, че отказвате да участвате в сцени, в които се целувате. Писаха, че го правите заради любимия си. Действително ли сте водили такъв разговор с Месут?
 За това беше писано много... С Месут се подкрепяме във всичко. И винаги ще е така! Няма нужда да се говори повече по тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт