Голяма разлика в годините..

  • 20 092
  • 498
  •   1
Отговори
# 435
  • BG
  • Мнения: 2 173
За принципите не съм съгласен, но ти си знаеш. От един момент нататък, си все по малко склонен на компромиси. Губи се смисъла някак си.

# 436
  • Мнения: 8 937
За компромисите съм съгласна. Според мен обаче до компромиси се стига на следващ етап и това не изключва възможността да срещнеш някого, да се влюбиш до полуда и да забравиш всичко.

# 437
  • BG
  • Мнения: 2 173
Компромисите бяха споменати в общ контекст. А ти говориш за любов..

# 438
  • София
  • Мнения: 34 929
 Аз се осланям на принцип Х, който ми е опорна точка в живота. После идва събитие Y и аз погребвам принцип Х. Случва се или поне на мен ми се случи. Са, не е нещо фундаментално, което да ми разтърси живото из основи, но подкопава вътрешното ми аз.
Обаче, на мен ми е хубаво. Продължава да си ми е хубаво и нямам против, че е погребан. Един. Не се осъждам, харесвам се.
Нали, ако стана безпринципна принципно Grinning ще е много жалко за похабената аз.

# 439
  • Мнения: 8 937
Винаги можеш да създадеш принцип z и пак ще си принципна. Blush

# 440
  • София
  • Мнения: 34 929
Винаги можеш да създадеш принцип z и пак ще си принципна. Blush

Еее, то не е баница - режи, па яж. Ако тръгната така да финтирам себе си, пак няма да са добре нещата.
Самозаблудата е пагубна Grinning

# 441
  • Мнения: 8 937
Зависи от гледната точка. Ако събитие y си заслужава. Grinning

# 442
  • София
  • Мнения: 34 929
Значи, чакам азбучните събития да се скупчат и аз да им се случа Grinning
После ще гледаме, кое ще копаем....

# 443
  • BG
  • Мнения: 2 173
Вместо да финтираш себе си, можеш да финтираш ситуацията. ако не става финтираш принципа, в смисъл замразяваш временно действието му и по късно го целуваш и пак му вдъхваш живот.

# 444
  • София
  • Мнения: 34 929
Вместо да финтираш себе си, можеш да финтираш ситуацията. ако не става финтираш принципа, в смисъл замразяваш временно действието му и по късно го целуваш и пак му вдъхваш живот.
Амин. Тони ме изповяда, мога да си сипя нещо за почерпка Grinning

# 445
  • Мнения: 8 937
Сипи си едно и за мен. Grinning

# 446
  • Мнения: 20
в изключително сходна ситуация съм.
аз съм на 20 години, той е на 50+. По-голям е от баща ми. Изключително ми е странно и същевременно интересно. Пределно ясно ми е, че повече от сексуални отношения няма как да има. Въпреки абсолютно всичко на мен ми е голяма тръпка. Забелязвам, че когато е около мен стомаха ми е свит (демек прословутите пеперудки), треперя, чудя се какво и как да кажа да не взема да се изпляскам с някой не на място коментар. Нямам представа какво да правя. Искам да го изживея, но знам, че е грешно. Играта на гоненица ми харесва. От край време знам, че афинитетът ми е към мъже, които са по-големи от мен.
Какво харесвам в него биха попитали някои хора не на шега - харесвам това, че е магнетичен, харесва ми, че знае къде, какво и как да го каже, харесва ми, че присъствието му всява някакъв респект, без дори той да се напъне да го прави.

# 447
  • София
  • Мнения: 34 929
Баща ти знае ли?

# 448
  • Мнения: 3 621

 Вероятно няма баща, а на 20 не е ли пълнолетна?

# 449
  • София
  • Мнения: 34 929
... той е на 50+. По-голям е от баща ми.


 Вероятно няма баща, а на 20 не е ли пълнолетна?
Интересно кой й плаща масрафа, май същия тоя баща....

Общи условия

Активация на акаунт