Промоции на книги - тема 6

  • 46 548
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Днес получих пратката от Ентусиаст. Книгите не са опаковани подходящо, за да бъдат защитени, нито има стикер Чупливо. Сложени са директно в плика на куриера. Имайте го предвид, за да прегледате пратката, ако имате тази опция. Нямаше проблеми при мен.

# 46
  • Мнения: 2 693
И аз очаквам от Ентусиаст, две детски, другите бяха свършили.
Ех, неприятно е, това с опаковането.

Говорих сега с Колибри за опаковането и.... с изненада установих, че липсва Тургенев - "Първа любов и други повести"
Нямам  навик да проверявам, ако пазарувам от надеждни за мен места. Стават грешки.
Обещаха да ми я пратят.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, някой сякаш се интересуваше от промоция в Ориндж. Ето нещо интересно:

Цитат
Без значение дали киселееш от снега, или обичаш да се замерваш със снежни топки, изрини си някой друг подарък с 15% отстъпка онлайн! Използвай промокод: SNEGORIN!
*Предложението важи за онлайн поръчки направени в периода 03-06.12.2019г. Промокодът не се комбинира с други отстъпки и не важи за покупка на ваучери за подарък.
Източник: https://www.facebook.com/orangecenter.bg/photos/a.29089102428268 … ype=3&theater

# 48
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Иха, много яко. Сега пробвах, действа Simple Smile Харесала съм една логическа игра, която не беше намалена при вчерашната промоция, а сега я намаля.

# 49
  • Мнения: 10 679
Аз съм алчна и ще чакам да видя какво ще изскочи от календара. Накрая ще си остана без книгите, които искам Grinning

# 50
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Нали в рамките на 30 дни можеш да връщаш, ако излезе по-добра оферта връщаш и купуваш наново  Laughing
П.п. обаче с тоя код има уловка - няма я опцията да вземеш от магазин.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 21:17 от Месечинка виторога

# 51
  • Мнения: 2 687
ще следя Simple Smile най-вече за Прозорец, в момента

# 52
  • гр. София
  • Мнения: 1 559
Ще следя и аз Simple Smile Чакам Панаира на книгата Simple Smile

# 53
  • Мнения: 10 679
Ориндж хич не го раздават коледно с тоя календар, 15% намаление покриват доставката. Губи ми се смисъла, освен, ако не поръчам 10 книги..

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Именно. Снощи им писах мейл да питам защо изчезва опцията "доставка до магазин", която е безплатна, но отговор няма естествено.

# 55
  • Мнения: 1 973
А не виждам какво печелят като са я махнали - нали парите ги взима куриерът, не е печалба за тях Rolling Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 294
А защо не пазарите за над 30 лева. Доколкото помня в оринч над 30 лева доставката е безплатна.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз това идвах да напиша - в Ориндж доставка над 30 лв. е безплатна, а ако сумата е под 30 лв., то тогава е 2 лв., което ми се вижда много достъпна и разумна цена.
Дано само да не бъркам, но преди около 10-12 дни проверявах, защото бях набелязала една тяхна книга.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ами защото не ми трябват продукти за над 30 лева!
И не е въпросът за цената на доставката, въпросът е, че по принцип има опция "доставка до магазин", която винаги е безплатна, независимо от стойността, а когато ползвам тоя код за намаление опцията изчезва! И не виждам никаква логика и причина това да е така.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 210
Ами защото не ми трябват продукти за над 30 лева!
И не е въпросът за цената на доставката, въпросът е, че по принцип има опция "доставка до магазин", която винаги е безплатна, независимо от стойността, а когато ползвам тоя код за намаление опцията изчезва! И не виждам никаква логика и причина това да е така.
Аха, това съм го проспала, сори. Мда, и аз не разбирам защо човек да не може да се възползва да поръча (пък и плати) онлайн и да си вземе пратката от удобно място.

Общи условия

Активация на акаунт