Забременели след ин витро - Тема 46

  • 46 557
  • 759
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 409
Момичета ,да ви попитам нещо .
Изапитвам болка в областта на целия стомах, не корема.
Под гърдите  ,наляво- вдясно навсякъде ,не съсредоточена болка ,а навсякъде .....по скоро мога да го определя като болка от мускулна треска ,особенно го осещам като се разтягам с ръцете нагоре и при натиск.
Имам проблем с ходенето по голяма нужда и не знам дали може от това да е..?
Ако е от растенето ,нямаше ли да боли  и корема?
Болката  не е силна ,но е неприятно като усещане ,разбира се ще питам и лакарката си ,но ми е интересно дали има и други с такива оплаквания.
Аз такова болка усещах след стимулацията, при мен се оказа хиперстимулация. В началото мислих,че ме боли стомах, започнах прием на пробиотици. След като билката започна да се засилва, посетих АГ и се оказа,че задържам вода,която притиска органите. Щом си в тази група, би трябвало да е преминала тази опасност от хиперстимулация,но все пак реших да споделя моят опит. Успех!

# 226
  • Мнения: 40
Здравейте , утре съм на БХС , трябва ли да съм гладна и жадна преди прегледа. 🙄

# 227
  • Мнения: 1 845
Здравейте , утре съм на БХС , трябва ли да съм гладна и жадна преди прегледа. 🙄
Не-няма такива изисквания.
Успех 🤞

# 228
  • Мнения: 69
Момичета ,да ви попитам нещо .
Изапитвам болка в областта на целия стомах, не корема.
Под гърдите  ,наляво- вдясно навсякъде ,не съсредоточена болка ,а навсякъде .....по скоро мога да го определя като болка от мускулна треска ,особенно го осещам като се разтягам с ръцете нагоре и при натиск.
Имам проблем с ходенето по голяма нужда и не знам дали може от това да е..?
Ако е от растенето ,нямаше ли да боли  и корема?
Болката  не е силна ,но е неприятно като усещане ,разбира се ще питам и лакарката си ,но ми е интересно дали има и други с такива оплаквания.
Аз такова болка усещах след стимулацията, при мен се оказа хиперстимулация. В началото мислих,че ме боли стомах, започнах прием на пробиотици. След като билката започна да се засилва, посетих АГ и се оказа,че задържам вода,която притиска органите. Щом си в тази група, би трябвало да е преминала тази опасност от хиперстимулация,но все пак реших да споделя моят опит. Успех!
I belive i can, аз също след хиперстинулация има такива болки и усещания,които почти не усещам вече,ти как се справи с това и подуването на корема кога отмина при теб. На мен ми казаха да пия много вода и да се движа

# 229
  • Мнения: 42
Loveforever33, аз бях с много тежка хиперстимулация.
възстановяването става освен с прием на много течности и протеинова диета.

Правете си супички с повече бульон и си сипвайте през деня по някоя чашка (пилешката супа и супите с телешко месо са най-добре). Яжте сирене, мляко, яйца, месо. Движете се колкото можете. На мен след болницата ми бяха казали на всеки час-два да обикалям апартамента, ако не мога навън.
Протеините и движението ще ви помогнат да изхвтрлите течността от организма.

Момичета, Ако обаче се подуете много, имате задух, силни болки в стомаха, намаляване на диурезата спрямо същото количество приети течности, кашлица или друго нетипично веднага се консултирайте с АГ. Аз се забавих и това влоши нещата.

Грижете се за себе си и успех Simple Smile

# 230
  • Мнения: 409
Момичета ,да ви попитам нещо .
Изапитвам болка в областта на целия стомах, не корема.
Под гърдите  ,наляво- вдясно навсякъде ,не съсредоточена болка ,а навсякъде .....по скоро мога да го определя като болка от мускулна треска ,особенно го осещам като се разтягам с ръцете нагоре и при натиск.
Имам проблем с ходенето по голяма нужда и не знам дали може от това да е..?
Ако е от растенето ,нямаше ли да боли  и корема?
Болката  не е силна ,но е неприятно като усещане ,разбира се ще питам и лакарката си ,но ми е интересно дали има и други с такива оплаквания.
Аз такова болка усещах след стимулацията, при мен се оказа хиперстимулация. В началото мислих,че ме боли стомах, започнах прием на пробиотици. След като билката започна да се засилва, посетих АГ и се оказа,че задържам вода,която притиска органите. Щом си в тази група, би трябвало да е преминала тази опасност от хиперстимулация,но все пак реших да споделя моят опит. Успех!
I belive i can, аз също след хиперстинулация има такива болки и усещания,които почти не усещам вече,ти как се справи с това и подуването на корема кога отмина при теб. На мен ми казаха да пия много вода и да се движа
Оправих се с протеин три пъти на ден. Не вярвах какъв бърз резултат и след този протеин.

# 231
  • Мнения: 3 124
Аз и двата пъти пиех предварително и после протеин и бях добре 🤗

# 232
  • Мнения: 475
Здравейте, как издържате до първия преглед? Аз направо се побърквам, днес на 14-ти ден след 1 кихане ми се появи лека болка в корема, която трая 2 мин, има ли опасност, на някой случвало ли му се е?

# 233
  • Мнения: 3 124
Трудно е, но нямаш избор.После има още много прегледи 💕Мисли позитивно!

# 234
  • Мнения: 766
Тепърва започват притесненията и болежките. Опитай се да не се притесняваш, защото не си помагаш. Знам, че е трудно, но няма друг начин..

# 235
  • Мнения: 482
Здравейте, как издържате до първия преглед? Аз направо се побърквам, днес на 14-ти ден след 1 кихане ми се появи лека болка в корема, която трая 2 мин, има ли опасност, на някой случвало ли му се е?

опасност, според мен няма. ще кихаш още много пъти, докато родиш Simple Smile

трудно е, но опитай да се разсейваш с нещо, приятели, книги, филми, разходки, ти си знаеш...

можеш да си отброяваш ритуално дните като си направиш нещо като коледен адвент календар - слагай си по нещо в разграфени джобчета за всеки ден - малко подаръче, някоя мъдра мисъл, късметче и т.н.

както е далече, така ще дойде неусетно, а после и раждането ще е минало. и така.

# 236
  • Мнения: 475
Благодаря Ви, много сте мили ❤

# 237
  • Мнения: 3 124
Аз съм доста разсеяна, но да, това ми помогна и още го пазя...колкото и смешно да е, но аз правех табличка и там пишех дата, какво пия и кой ден е , нещо подобно ...и задрасквах, така отмятах още след трансфера дните и ми помогна
До края на септември съм го правила (и за да си следя таблетките)


# 238
  • Мнения: 990
И аз си правя табличка след всеки трансфер за лекарствата  -  по дати, часове и вид лекарство и като го изпия, драскам квадратчето. Много "вълнуващо" занимание!:rolling_eyes:

# 239
  • Мнения: X
Добри идеи Simple Smile Ще ги имам предвид.

Общи условия

Активация на акаунт