Магията на изтока - тема 59

  • 17 215
  • 763
  •   1
Отговори
# 375
  • DE
  • Мнения: 9 068
И всеки един изиграл Дао Мин Съ става мега популярен, тая роля е осигурен трамплин за успех.

# 376
  • Мнения: 9 192
Тюон, то още преди 10 години, когато го гледахме беше ретро, та какво остава сега.
За това никога повече няма да гледам Марс.
OST му е невероятно Heart


На него да направят една новичка версия.

Мими не беше ли популявен и преди F4? Тази година не трябва ли да гледам нещо с него?
Логично е да е най-вървежния образ - едновременно лошо момче и принц. Ханазава Рюи и той носи позитиви,нищо,че е печален и меланхоличен образ,че и му взимат момичето,което никога не е било негово.

# 377
  • Мнения: 6 760
Марс скоро го попрехвърлих. Пак си ми хареса, ако и да е ретро. Не, че Вик някога може да е ретро Stuck Out Tongue Winking Eye.

Мими е играл и в други сериали преди БОФ, но ролята му в него го изстреля на върха. А тази година го чакаме в The King: Monarch of Eternity.

# 378
  • DE
  • Мнения: 9 068
Дали ще  е с перука? Grin

# 379
  • Мнения: 9 192
Вик в Poetry of the Song Dynasty е загрозен с мустак.
Кой болен мозък го е решил??? И да не обясняват,че такава е била модата.Imp
Скрит текст:


Дане,НЕ Imp  Yum
Мими си има хубава коса.

Аз си мислех,че с Faith става известен

# 380
  • DE
  • Мнения: 9 068
Леле  Вик Sweat Smile  Sweat Smile
На Мими ще му трябват поне две години да пусне що годе дълга коса. С БОФ си изгря той, другите му роли са слаба работа.

# 381
  • Мнения: 9 192
Scream Imp Persevere
Въобще няма да се разберем.Не.Yum
Най-хубавата ми роля е в Faith.Там има коса и е хубав,ходи в бъдещето,взе си Кифлата и се върна.Беше войник и се бореше за нещо,но не помня за какво.
А в BBF
Скрит текст:
Toва каква прическа е това?Къдричка на челото,за да му се открои големия нос.
И каква си взе?
Поне Тя не му поиска развод,не си поиска и ел. уредите и попечителството на котките.
Дори на цегулка не и посвири.
Yum

# 382
  • Мнения: 6 760
Е, след БОФ бяха Personal Taste и Шити Хънтъра с Минка. Че с нея се и залюбиха по време на снимките, ама бързо разтуряха къщичката. А за Вярата вече си беше в топ-листата на актьорите от неговото поколение.

# 383
  • Мнения: 9 192
С Мими помня 4 сериала,може и повече да съм гледала.
Освен БОФ и Вяра,един с ТОП  в главната роля,последният преди казармата с русалката, а и  с някакъв колеж + мисля с Ким У Бин.
Ама аз само във Вяра искрено го харесвам.

# 384
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Да се откопая за момент от леда че хептен ще ви изпусна  ooooh!  .
Гледам La Grande Maison Tokyo. Остана ми последния 11-и епизод да се появи за мен. Големи кулинарни страсти. Туй да не си на пътя на такива надъхани готвачи, че и ножове имат  Whistling .
Видях че носталгично сте настроени малко а и едни домашни любимци , там на моменти се обърках кой е котката и кой кучето hahaha 
Hug

# 385
  • DE
  • Мнения: 9 068
Продължавам с тайците, добре са нацелили търсенето на пазара. Хубави момчета, добре облечени, с някакви умения да пеят, ако не могат ще ги научат Grin и готов котируем продукт.

# 386
  • Мнения: 9 192
Погледнах излезналите 2 епизода на Angel Beside Me и смятам да му дам шанс.
Ром-ком се води,но засега е само комедия,но е ясно,че ще има и любов.Ясно е и как ще свърши.
Надявам се да дадат логично обяснение,защо другите ангели не го познаха,като е най-известния и горещ (цитирам го) ангел сред ангелите.

# 387
  • DE
  • Мнения: 9 068
"The Romance Of HUA RONG" https://mydramalist.com/49959-one-night-bride абсолютна прелест. Комедия граничеща с пародия, страхотни(както обикновено мъжки образи) интересна история. Щом изядох повече от 10 еп. за ден.
Главния е такъв бонбон Broken Heart  великолепна актьорска игра, всяка мимика и жест са толкова разбираеми, разкошен. Много хубави костюми, истинска естетическа наслада.

# 388
  • Мнения: 6 760
Бейзболистите

Добро начало, хубава история, чудесен Намгунг Мин. Само два епизода изгледах снощи, но ме грабна от раз.


Първото представяне на сцена на новата песен на BTS.

# 389
  • Мнения: 9 192
Нещо интересно няма ли?Развод?Сватба?Бебе?Котки?Кучета?

OСТ на The Pillow book, Three Lives Three Worlds

Общи условия

Активация на акаунт