Дългото чакане след трансфер - Тема 79

  • 42 452
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Аз на 10-ти. Боля ме корем сутринта след напъни във WC-то.  С едно Но-шпа ми поразмина. Имам и напрежение в гърдите.

Засилих се да правя тест днес, но ми обясниха, че така или иначе резултатите ще излязат в понеделник следобед. Така че реших като ще давам кръв да си е в понеделник сутринта.

# 691
  • Мнения: 922
Момичета на 9 ден от трансфер на 4 дневни ембриончета домашен тест дали ще отчете ?

# 692
  • Мнения: 1 996
Pipi8, при мен отчете, на 9 ден с първа урина сутринта беше бледа втора черта на тест с чувствителност 10, на другия ден ЧХГ 173.

# 693
  • Мнения: 922
При мен ги върнаха в стадии компактна морула , като май само 1 беше така другото вървеше малко по бавно . Сега направих един тест ( не е с първата урина ) и нищо ... утре трябва да пусна кръвен ,но няма да имам възможност и ще е във вторник , явно нищо не е станало този път Sad вече и симптоми нямам гърдите ме болят съвсем леко само при допир но нищо друго . Леко се отчаях Sad . Теста дето си направих леко като го мърдам или ми се привижда на светлината само че има черта или няма наистина нищо , не мога  да разбера . 😭

# 694
  • Мнения: 301
Не се отчаиваи теста не винаги показва правилно
А за симптоми мисля че е рано
Успех миличка

# 695
  • Мнения: X
Пипи, недей да се тормозиш. И аз само се изнервих с пикливия тест и също започнах да изпадам в странни настроения. Гърдите дали болят или не, не знам какво значи. Мен ту ме болят, ту не. Явно трябва да сме търпеливи. Изчакай си кръмния тест. Силно ти стискам палци бебенцето да е станало.

# 696
  • Мнения: 922
Благодаря ви момичета , много се напрегнах с този тест дори си бях обещала да не го правя ама уви и мен като всички вече не ми издържат нервите май 😭. Това ни е 2 опит предния път завърших с биохимична . От два дни само ми се плаче . Ще си пусна кръвен разбира се ,но нещо наистина ми умряха надеждите ....
благодаря още веднъж за подкрепата 🤗❤

# 697
  • Мнения: 42
Момичета, не се отчаивайте. Рано е за симптоми. А и те не са задължителни.
аз нямах никакви симптоми дори и в 5-6 г.с.
Всяка бременност е различна, организмът на всяка жена има различна чувствителност и ниво на проявление.
а и не всички умеем да "чуваме" и разбираме тялото си. Аз дори невинаги разчитам овулацията си, добре че е ММ - безпогрешен е Smiley 

Желая успех, благополучни бременности и спокойствие на всички Heart

# 698
  • Мнения: 922
Някак си това със симптомите мога да го приема ,да нямам защото аз и предния път нямах никакви а имах + тест . Но сега просто си мисля ако днес пикливия тест който уж отчита 10mlu на чхг ,а на мен не ми отчете ,то колко може да порасне до утре ... при условие че утре ми е назначен И  кръвен на 10 ден . 😣🤷🏼♀

# 699
  • Мнения: 733
Аз правих "пиклив" отрицателен тест, когато ЧХГто ми беше 3004,така че хич не им се връзвам! Няма смисъл от тях, само създават паника и пак не ти е ясно нищо. Кръвният през 2дни е показателен!

# 700
  • Мнения: 922
Ох Роли дай Боже 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Това и една приятелка ми казва . Направо съжалих че си го направих , днес ще си изплача очите цял ден .

# 701
  • Мнения: 733
Ох Роли дай Боже 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Това и една приятелка ми казва . Направо съжалих че си го направих , днес ще си изплача очите цял ден .

Напълно те разбирам! Просто като видиш липсващата черта и е съкрушително. А мога да кажа, че този път нямах и абсолютно никакви симптоми,но си казвах само, че е за хубаво, защото всичко ще е наред и ще е една безпроблемна бременност.

# 702
  • Мнения: 337
Ох Роли дай Боже 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Това и една приятелка ми казва . Направо съжалих че си го направих , днес ще си изплача очите цял ден .

pipi8, потвърждавам, че уринарните тестове не са особено надеждни. Имала съм фалшив положителен при чхг 0, както и почти незабележима, изпарителна линия на тест уж с чувствителност 10 при кръвен с чхг 307. Успех Hug

# 703
  • Мнения: 922
Благодаря ви още веднъж . ❤❤❤❤Успокоих се малко ,че от одеве си изплаках очите 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

# 704
  • София
  • Мнения: 799
Момичета, многократно съм чела по темите как момичетата са казвали, че ако има някакви симптоми и неразположения, то те са от лекарствата и е много рано да се търсят такива, свързани с бременност. Сама се убедих за себе си - от трансфера до 6 г.с. гърдите ми бяха зверски болезнени, коремът ми беше подут и си имах ПМС. Същите симптоми имах и при неуспешните си трансфери. Моят ДОК ми каза, че всичко е от лекарствата. Няма закономерност, няма правила в това нещо. Колкото по-малко го мислите, толкова по-добре.

П.С Не разбирам защо се тормозите с уринарни тестове, като така или иначе след това отивате и правите кръвни Thinking За мен това са излишни емоции.

Общи условия

Активация на акаунт