МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 700
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 421
Blondyberry, споделям мнението за олиото - много по- добре е отколкото мицеларна вода Simple Smile Използвала съм на DHC и е много хубаво. Но не махам очен грим с олио, а с двуфазен дегримьор, защото и на мен олиата ми парят на очите. Сега съм набелязала няколко нови за проба Simple Smile

# 661
  • Мнения: 2 719
Здравейте отново. Минах през 36.6 днес и си взех мицеларен лосион/вода на Авен. И понеже вчера съвсем изключих да спомена, ходих наскоро в Одрин и козметиката на theBalm там е доста по-евтина. Конкретно, погледнах за mary-lou manizer. Струваше около 18 лева.

# 662
  • Мнения: 7 532
И аз видях всичко на ДъБалм на 50% намаление преди време в Одрин.

# 663
  • Мнения: 2 719
Мицеларната вода на Авен е страхотна. Не люти и сваля целия грим безупречно.
Скрит текст:

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
И на мен ми е една от любимите

# 665
  • Мнения: 1 467
Спомняте ли си дали Too Faced пускат някакви интересни комплекти за Св.Валентин?

# 666
# 667
  • Мнения: 225
Мнение за ренесансовата палитра на Анастасия някой има ли, че в ютюб едни я боготворят, други хулят...

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 09:15 от yana neicheva123

# 668
  • Мнения: 756
Чудех се къде да публикувам тази новина. Тук ми се стори подходящо. Ермес пускат червило през март месец, наричат го "бъркин-a" на червилата Simple Smile. 24 цвята, със сатенен или матов завършек, които са вдъхновени от известната чанта и от копринените им шалове. Как ви се струва?   
https://www.elle.com/uk/beauty/make-up/a30561451/hermes-makeup-line/

# 669
  • Мнения: 198
Момичета, ако някоя от вас минава през магазин на МАК днес ще може ли да сподели кои продукти са намалени ? Благодаря !

# 670
  • Мнения: 7 532
Мнение за енесансовата палитра на Анастасия някой има ли, че в ютюб едни я боготворят, други хулят...

Modern renaissance ли? Аз я харесвам - пигментирана, дълготрайна, цветовете се преливат лесно. Но е много прашлива и трябва да се внимава при работата с нея.

# 671
  • Мнения: X
Ако това е гилзата на червилото на Ерме, не съм впечатлена. Пасва на марката, но не и на Бъркин-а, който е по-скоро чисти линии, ярък цвят, богата текстура. Има обаче един цвят чанта, в който ако произведат червило, ще е мое- rouge garanche.

# 672
  • Мнения: 3 039
Момичета, ако някоя от вас минава през магазин на МАК днес ще може ли да сподели кои продукти са намалени ? Благодаря !
Пратих приятелка да провери за пудра от намалението, купила ми е Waterweight powder. Аз обаче тазя серия не я бях чувала, сега ще чета какво пише за нея. от 70 и няколко лева е намалена на 51лв.

# 673
  • софия
  • Мнения: 4 180
Момичета,а докога е намалението в Мак?

# 674
  • Мнения: 225
Момичета,а докога е намалението в Мак?

11.02 или до изчерпване на количествата, но е само на избрани продукти.

Общи условия

Активация на акаунт