МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 48 тема

  • 39 701
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
И фон дьо тените, парфюмите също имат, не само спиралите. В Нотино Някои неща са далеч по-евтини, също така по-често правят намаления.

# 31
  • Мнения: 2 223
Значи просто такава им е практиката? От това, което съм чела са си съвсем легитимни, та ми стана странно. Ще си поръчам от там тогава каквото ми е нужно.
Мерси, Ниа Simple Smile

# 32
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 680
За моята любима маска на Ланком определено си заслужава.
А коя е тя?  Blush

# 33
  • Мнения: X
Lancôme Absolue precious cells revitalizing night ritual mask. Линията Absolue е discontinued, не съм пробвала новия вариант.

# 34
  • Мнения: 2 754
И бих ви питала, за нематово червило, прасковен към нюд цвят, какво бихте препоръчали. Да не е металик или някакво много блестящо, харесах YSL и Lancome, но да чуя експертите Simple Smile
Някак си на мен червилото никога не ми е ...ок, все го избягвам и имам чувството, че нищо не ми седи добре, та затова бих си взела някакво не много забележително, но издръжливо. С матови съм потрес.

Не съм експерт, но имам сходни предпочитания към червилото. Матовите са за дами с голям контраст кожа-коса-очи и никакви несъвършенства, поне според мен. Имам една торба червила от марки всякакви, но в крайна сметка ползвам само тези от серията Joli Rouge Brilliant Clarins и глосовете им Lip Perfector, от които има от светли до по-наситени цветове. Не са металик, нито прекалено блестящи. Просто хидратират хубаво и имат дискретен перлен блясък, като и червилото и глоса прозират леко.
Скрит текст:

Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 30 966
Излезе коледната колекция на Шанел вчера. Кякво харесахте от нея?
Аз ще си купя хайлатъра.

# 36
  • Мнения: X
За пръв път си харесах нещо от последните няколко колекции на Шанел- Rouge Magnifique. Много мой подтон за червено червило, ако и го нося повече от 2 пъти ще е супер.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 9 396
Излезе коледната колекция на Шанел вчера. Кякво харесахте от нея?
Аз ще си купя хайлатъра.
За темата,:kiss:KissKiss,тя хубаво е излязла ама в Парадокса не вярвам да я има вече.Bowtie Ще мръдна да проверя.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Момичета, тази вечер в българия търси талант, Катето Евро е със страхотно червило - дали ще ме насочите до близко такова?😊

# 39
  • Мнения: 30 966
Много е хубаво, но за мен са няколко. Има блестящ глас със сигурност отгоре.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Брокат сякаш има? Може би той прави ефекта?

# 41
  • Мнения: 98
Излезе коледната колекция на Шанел вчера. Кякво харесахте от нея?
Аз ще си купя хайлатъра.
Още в петък, даже не я бяха доразопаковали, си купих пудрата-хайлайтър и червилце сплендид. И други неща исках, но се опитвам да скромнича от дъжд на вятър, че иначе съм като луд с картечница Blush

# 42
  • Мнения: 1 871
Искам да си поръчам червило на МАС за пръв път, но не мога да си избера цвят. Мисля си за all  fired up, по принцип избягвам червените червила, но това ми хареса най-много
Може ли някой да предложи? https://www.notino.bg/mac/retro-matte-chervilo-s-matirassh-efekt/p-15700832/

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 04:41 от bethefirst

# 43
  • Мнения: 7 532
Mac Twig мисля, че ще ти отива. Ако имаш възможност, отиди в реален магазин, има огромен избор и може да пробваш на място.

# 44
  • Виена
  • Мнения: 896
Аз купих хайлайтера от коледната колекция на Шанел, за мен и за сестра ми. Видя ми се прекрасен на цвят и много хубаво се нанася и стои. На летището във Франкфурт беше 53 Евро, тук в Марионо и Дъглас е по 67. И ти пробутват талон че за намаление...

Общи условия

Активация на акаунт