Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 897
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Съвсем наскоро видях, че епизодите от шести сезон не се стартират от линковете тук, Нова правиха някакви промени и затова не работят. Мислех да моля Мари Мар да ги погледне и да ми даде ако трябва нови линкове поне на няколко епизода от сезона, които много обичам. Роси ме изненада - не очаквах друг да ги иска.
Ще говоря с Мари.

Не всичко в шести беше гадно Blush

# 586
  • Мнения: 489
Сезоните ги има в Нова плей и то без реклами, аз в момента си гледам сезон 5 😍

# 587
  • София
  • Мнения: 9 557
Димче, благодаря. Не знаех, че няма реклами в Нова Плей.

Доне, напълно си права, имаше страхотни моменти. Точно заради това е идиотски начина, по който решиха да покажат логичната раздяла.
Но..... каквото било, било, сега чакаме новия сезон.

# 588
  • Мнения: X
Така е. Минало. Игнорираме идиотщините и си припомняме хубавото.

П С. Един от страхотните моменти беше, когато на финала на сезона едно момиче в дънки, дънкова риза и червена грейка отиде при Велислав, за да му каже колко харесва играта му и героя, когото пресъздава. Беше мило на фона на аплодисментите при сцената с бягството.

# 589
  • София
  • Мнения: 9 557
Хахаха, е благодаря за “момичето”, ще те черпя. (Как помниш с какво съм нила облечена 😱) Обаче беше абсолютно наложително да разменим няколко изречения с Велислав.

# 590
  • Мнения: X
Имам способност понякога да помня случки до такава степен. Joy

И аз смятам, че беше наложително по много причини.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 19:08 от Анонимен

# 591
  • Мнения: 6 159
Направо сте за завиждане , че сте контактували  с толкова приятен и непринуден човек   

# 592
  • Мнения: 489
Ето я, там си е и даже оперира. Ще си затворя очите за черното екипче. Grinning


Имало е някаква драма тук, защото в Instagram Алекс Алексиев и е написал "Тук е  преди да ни се караш"

# 593
  • Мнения: 9 374
Мда, Зорничка нещо ще им се кара. Току виж, ако е бременна вече да я тресат хормоните и да си го изкара на колегите. Joy Пък може и ако не се получават опитите да се е изнервила и... Grinning

# 594
  • Мнения: X
Неее, бъркаш. Банков се е върнал. ПАК!  Stuck Out Tongue Winking Eye

Ели, и тримата ни са много приятни и непринудени. В тази връзка друг страхотен момент от шести сезон беше, когато на премиерата (след малко скучен епизод), едно друго момиче ме избута да ме снима. Следваха 5 минути, които не помня напълно, но беше хубаво Joy

Мога да продължа със спомените Stuck Out Tongue Winking Eye

# 595
  • Мнения: 6 159
Ех , тези момичета Hug ! Страхотна банда  сте !

# 596
  • Мнения: X
В момента. По план трябваше да съм там, ама....

# 597
  • Мнения: X
Продължавам със спама. Гетсби стил  Simple Smile
Имат нова фотосесия Клонираните, но си пазят снимките засега

# 598
  • Мнения: X
Отново имам чувството, че съм само аз в темата Joy
Айде да ви раздвижа малко - помните ли играта "познай сцената"?

 

# 599
  • Мнения: 726
Хаха сега гледай как се излагам Simple Smile Зорница говори на малката Диана по телефона, Марио ревнува?!? Wink

Общи условия

Активация на акаунт