Знаете ли кого видях!?... тема 37

  • 130 876
  • 737
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 24 273
Иван Манчев. Едно момче го пита нещо за участниците от снощния епизод на Черешката, но не съм го гледала и не разбрах за какво става въпрос

# 166
  • Мнения: 5 679
Скрит текст:
Видях на новогодишния концерт в града ми т.нар. Папи Ханс. Изключително неприятен тип. Къде тръгнал и той концерти да прави - има 3 песньовки на кръст и с имитации на други прави концерти. И къде ми е неприятен, ми стана още по-противен със звездеенето си. Приключи там квото изпълняваше и слезе от сцената. Маса народ отиде зад сцената, кой за автограф, кой за снимка, а фръцльото се фръцна и замина. Тоя келеш не знае ли, че е това което е, именно заради тези хора. За сравнение миналата година на новогодишния ни концерт изпълнител беше Искрата. Признавам си, не го познавам момчето, нито творчеството му, не бяха мой тип песните, които изпя, но след като приключи се снима с абсолютно всеки /деца/, който поиска и раздаде на всички автографи - беше се подготвил със снимки за раздаване. Изключително ми хареса как говореше с всеки, усмихнат, имаше добро отношение, личеше му и по погледа дори. А тоя...

хонорар платиха ли?


https://kliuki.ws/papi-hans-stana-golyamoto-dobrutro/
JoyJoyJoy Ехеее, ми нямам хонорар... Joy

# 167
  • Мнения: 455
Боби Ваклинов в заведение в Търново.

# 168
  • Мнения: 2 520
Ники Кънчев, беше ни във Факултета и изнесе нещо като лекция. Харесвам го, разказва много увлекателно.

# 169
  • Мнения: 39 248
Близначката на Гергана Паси, Михаела в салон Пъзел.

# 170
  • софия
  • Мнения: 2 908
Хайгашот Агасян.

# 171
  • Мнения: 224
.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 15:11 от LennyK

# 172
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Митко от София ден и нощ. Чух гласа му със специфичния диалект и така го разпознах. По- едър и мускулест си го представях.Grinning

# 173
  • Мнения: 14 486
Бившият главен прокурор и настоящ председател на Конституционния съд Борис Велчев

# 174
  • Мнения: 1 005
Май Дани от софия ден и нощ, не съм сигурна дали така се казва, но работи е един фитнес.

# 175
  • София
  • Мнения: 12 363
В събота пред Арената в България мол журналиста Васил Иванов с жена и едно момиче. В същия мол Марияна Николова (заместник министър-председател) с едно момиченце.

# 176
  • Мнения: 1 666
Събота вечер в популярен нощен клуб в Пловдив - Бояна Шарлопова. Беше с интересна компания. Тя самата - изключително красива и магнетична жена. Семпла, без излишен кич, но определено привличаща внимание .

# 177
  • Мнения: 11 565
В неделя- Слави Панайотов / блогъра/ на фен среща с деца.
Отлично впечатление ми направи.

# 178
  • Мнения: 9 515
Заки на една среща. Изяви се като адвокат обаче.

# 179
  • Мнения: 362
Привет Blush Борис Солтарийски видях последно като бях на почивка. Бяхме в един и същи хотел Grinning

Общи условия

Активация на акаунт