ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 32 890
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Сиска, смятала ли си колко гр ти е протеина дневно ?

Естествено!

# 526
  • Мнения: 7 700
160 съм, хич не ми е оптимално
: mrgreen : без интервали между текста и точките -> зелено човече Simple Smile

# 527
  • Мнения: 823
Аз това с кг и височина ,хич не вярвам.По-скоро е случайност ,ако при някой съвпада.

# 528
  • Мнения: 25 675
160 съм, хич не ми е оптимално
: mrgreen : без интервали между текста и точките -> зелено човече Simple Smile
Mr. Green
A, права си, под 60 кг е по добре за този ръст.
Успяяяях има човече!

# 529
  • Мнения: 7 470
Уча се да закусвам аз. Все още ми е невъзможно с отварянето на очите да посегна към храна, но поне в рамките на 2 часа след ставане от кревата вече е напълно постижимо за мен. Напредвам!!!
Таня, водата ти е малко според мен. Ако имаш шише/ чаша пред теб постоянно дали няма да помогне в тази насока?
Да ви кажа, че на дърти години не само проядох, но и станах фен на овесените ядки и по- точно на овесената каша. Особено след тренировка. Добавям и порция протеин, плод някакъв и се разтапям от блаженство. А и доста ме засищат!
Сиска ме "инфлуенсна" и проверих- до РД 100 дни, до първото море- 156. Grinning

# 530
  • София
  • Мнения: 11 435
Аз имам сватбен сайт, който отброява дните наобратно, както и сайтът на круиза също. Тиктака времето неумолимо.
88 дни до сватбата и съответно 92 до банските.
Трябва да купувам нови бански, старите ми висят.
Все още си се лутам 58-59 кг. Липсва ми постоянство. Уж сега се надъхах, ама вече не си вярвам.

# 531
  • Мнения: 7 470
Аз принципно ползвам нещо като органайзър/нали сме в "Дневниците" все пак/, в съм разпределила мини и макро- периоди, свързани с различни трен. програми, които съм планирала, както и с други цели или събития.
Например, ако от края на миналата година, когато подхванах новата си тренировъчна програма, до РД то ми е имало образно казано 135 дена, съм задала, че би било добре поне 100 от тях да са свързани със спорт или йога. Също така, започнах да си отбелязвам в отделна графа кога какво правя и така ще си имам своеобразна статистика в края на месеца /годината.
Да, същото инфо общо взето, мога да получа и от приложението на часовника, който ползвам, но аз обичам да ми е И записано на ръка.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 532
  • Мнения: 823
Понеделник -фаст 36 ,ама станаха 42 часа.Няма да се меря ,ще направя поне 4-5 фаста и тогава .Като се меря честно и видя резултати,лесно се отпускам да кривна с количеството храна .Днес ще съм на извара и нз какво още.

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
ТиЛи, абсолютно вярно, водата ми е малко!
Но започнах с по 0,8 л. на ден, увеличавам постепенно с по 200 мл. на ден всяка седмица.
Щото нали тази година - с малки стъпки Blush

Брех, какви сте организирани с плановете! Браво, браво!

# 534
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Днес платихме почивките! Толкова дразнещо организирана съм, че ако взема, че се спомина без да съм го планирала много ще ме хване яд.
И аз като Тили пиша всичко на ръка в тефтери.

Днес имах интересен завършек на тренироката крака-слизах по едни стълби, после бягах в една зала и стълбите нагоре на бегом. Преди години си имах ден за такава тренировка, без бягането, но днес треньора ме изненада приятно. Каза, че ако за затварям устата навреме
там, където ще ходим ще питат от къде съм:sob:

# 535
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Добро утро! Днес смених подхода, изядох 85 грама пилешки гърди на фурна и 20 грама краве масло преди да отида да тренирам. В пет ги изядох, а в 6 започвам кардиото и в 7 влизам за гръб и трицепс с треньора.
Като се прибера към 8.30 ще изпия един протеин, в 12 ще обядвам с един приятел/фитнес инструктур/ и ще си поръчам салата краставици и пилешка пържола. Към 16.00 ще изям един Скир, а ще вечерям 1 яйце+3 белтъка и 100 грама пражка шунка.

Усмихнат и спокоен ден!

# 536
  • Мизия
  • Мнения: 295
Добро утро Simple Smile
Отчета ми е 61,100кг. Задържам течности, понеже съм в цикъл, но пак е добре. Казала съм си, че видя ли 5-цата пред килограмите (59кг.) ще си сипя една чаша шампанско за награда.

# 537
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Течностите не се ли задържат в ПМС?
Мен пък ме обливат горещи вълни и не мога да спя, вчера след работа нямах сили за тренировка. А вече всяко грамче се лепи на д-то... Не е лесно да си жена, хеле пък суетна.

# 538
  • Мизия
  • Мнения: 295
Течностите не се ли задържат в ПМС?
Мен пък ме обливат горещи вълни и не мога да спя, вчера след работа нямах сили за тренировка. А вече всяко грамче се лепи на д-то... Не е лесно да си жена, хеле пък суетна.
Да, задържах течности в ПМС, бях стигнала до 62,400кг. За два дена се нормализираха до 61,100кг.
Така сме ние жените Grinning

# 539
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз съм в овулация и задържам течности. Като сметна колко време от месеца задържам вода, ми остават едни 10-на дни да съм слаба JoyJoyJoy
Вчера В. 180 грама, много млечни, малко вода - кофти работа. Само тренировката ми беше като хората.

Общи условия

Активация на акаунт