ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 34 555
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 117
Със зелен чай се постигат уникални резултати. Въпроса е, пе трябва да се пият по 6-7 чаши на ден, а съдържа кофеин. Хубавото е, че има вариант, който даже е на промоция до 30.01.2020
https://www.facebook.com/groups/171795463922595/permalink/174868810281927/

# 541
  • Мнения: 7 705
Душа на глухарче /много нежен ник! Heart/, благодаря ти, че ме подсети за зеления чай! Аз много обичам, имам няколко вида, но все забравям да си запаря. А това, че е с кофеин не ме притеснява.

Брех, какви сте организирани с плановете! Браво, браво!
Аз съм примерна ученичка на кака Шалийн, как!?!!! Grinning

# 542
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
ТиЛи JoyJoyJoy
А тоя зелен чай дали е подходящ за хора с ниско кръвно? Помня, че преди години щях да пукна от него, така ми го беше свалил. Уж само една чаша изпих. И дотам се изчерпват моите срещи със зеления чай.

# 543
  • Мнения: 1 246
Таня, аз съм нон стоп с ниско кръвно, ненавиждам чай, но когато съм пила зелен, не съм усещала да пада още повече. Вероятно, ако е истински, може да има нещо такова, но с тези от пакетчетата не ми се е случвало Grinning

# 544
  • Мнения: 15
Гръмотрънът също действа отводняващо и доста убива апетита. Аз не съм го пила по време на диета, но би трябвало да помогне. Имате ли опит?

# 545
  • Мнения: 4 711
Гръмотрънът също действа отводняващо и доста убива апетита. Аз не съм го пила по време на диета, но би трябвало да помогне. Имате ли опит?
Аз съм пила гръмотрън, доста е неприятен на вкус. Но се пие доста време и наистина отводнява. И на диета бях, като го пиех, но не помня колко ми помогна тогава.

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Гръмотрънът също действа отводняващо и доста убива апетита. Аз не съм го пила по време на диета, но би трябвало да помогне. Имате ли опит?

Ау, каква отврат беше това … За друго го пиех, не усетих да ми потиска апетита.

Ще се купува зелен чай явно. Още днес.

# 547
  • Мнения: 823
На мен ,не ми действа зелен чай.Обаче Франи май беше,ми сподели за чай от джоджен и имаше ефект.

# 548
  • Мнения: 15
На мен ,не ми действа зелен чай.Обаче Франи май беше,ми сподели за чай от джоджен и имаше ефект.
Интересно, ментата е доста близка и потиска апетита.

# 549
  • Мнения: 823
Да,всъщност.Но този чай нямах и стомашни неразположения.От зеления само ми се гади и ме боли стомаха,без да отводнява.

# 550
  • София
  • Мнения: 1 434
Джоджена си е екстра! Вкусен, няма кръвно напред-назад и не пречи на сън. Няма ограничение в количеството.
1 с.л. в 1л. вряла вода от каната. Запарва се, прецежда и пие Simple Smile

# 551
  • Мнения: 2 310
Имайте предвид, че джоджена запича. Може би ментата е по-добрият вариант за подтискане на апетита.

# 552
  • София
  • Мнения: 1 434
Джоджена съм го пила за ден-два да разкарам вода от МЦ или ядене на нещо по-солено. Не знам дали ментата има същият ефект. Трябва да се пробва. Иначе е по препоръка на хомеопат против целулит. Моят не е воден и за мен не работи в тази посока.

# 553
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Добро утро! Каня ви на чай … от джоджен, разбира се Joy
Малко на боб мирише Grinning
Смятам и малко копър да му сложа. Препоръчвали го за подуване и газове, тамън като за мен.
Вчера изпих цели 1,4 л. вода. Направо герой Grinning Беше ден за почивка, затова нямаше тренировка само йога. Храната беше добре. Като се наям хубаво и плодове не ми се ядат. Даже черен шоколад нямаше. Абе отличничка! Само килата не мърдат JoyJoyJoy

# 554
  • Мнения: X
Скрит текст:
Добро утро! Каня ви на чай … от джоджен, разбира се Joy
Малко на боб мирише Grinning
Смятам и малко копър да му сложа. Препоръчвали го за подуване и газове, тамън като за мен.
Вчера изпих цели 1,4 л. вода. Направо герой Grinning Беше ден за почивка, затова нямаше тренировка само йога. Храната беше добре. Като се наям хубаво и плодове не ми се ядат. Даже черен шоколад нямаше. Абе отличничка!
Само килата не мърдат JoyJoyJoy
При количеството Вх, което описваш, нищо чудно няма.....явно прага ти на поносимост към тях е по-нисък.

Общи условия

Активация на акаунт